folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sırt Üstü Yatınca Kabus Görüyorum [?]

Sırt Üstü Yatınca Kabus Görüyorum [?]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek
    Amd-x bunu yazdı
    pSkpt bunu yazdı
    Amd-x bunu yazdı

hoca bilinç altın sürekli aynı yere endekslendiğinden dolayı böyle garip gurip şeyler görüyorsun. kafayı başka yönlere çekmeye ne dersin ?

sırt üstü yattığımda hiç böyle şeylerle pek karsılasmadım.. zaten yatağa klasik giriş şeklidir.

kendi kendini korkutma len :W

bu gece bilerek sırt üstü yatacağım belki ters tepki olur yan dönerim. :D

ince pikeyle yatma :D

ahahha yok buralar soğudu hafiften üstüm kapalı merak etme. :D

İmza...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cem-engine
    cem-engine's avatar
    Erkek

bana da öğretsene 4 yıldır(15 yaşından beri) kabus göremiyorum.ya rüya görmüyorum ya da aksiyon-fantastik film gibi rüya görüyorum.

bu arada sırt üstü yatmak horlamaya da sebep oluyor.tabi herkeste değil

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Evet Benim Rüyalarda Oldukça Aksiyon barındırıyor... Bazan Samuray bile olup. Taklalar Atarken Dövüşlerimde Hasımlarımın Kılıçlarına Basarak Çift Sıçrayış Yaptığım bile olur... Kesik kafalar. Yada Kestiğim Kafalar. Yok yok Normalsin hocam Merak etmede. Ben Henüz Uzaylı Görmedim Oda Olur İnşallah.... Korkacak bir Durum yok. 

Sen de Bizdensin Ben Alıştım Sende Alışmaya Çalış...

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek
    cem-engine bunu yazdı

bana da öğretsene 4 yıldır(15 yaşından beri) kabus göremiyorum.ya rüya görmüyorum ya da aksiyon-fantastik film gibi rüya görüyorum.

bu arada sırt üstü yatmak horlamaya da sebep oluyor.tabi herkeste değil

görmek için herhangi bir yöntem bilmiyorum, görmemek için uğraşıyorum. :D

İmza...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Evet Benim Rüyalarda Oldukça Aksiyon barındırıyor... Bazan Samuray bile olup. Taklalar Atarken Dövüşlerimde Hasımlarımın Kılıçlarına Basarak Çift Sıçrayış Yaptığım bile olur... Kesik kafalar. Yada Kestiğim Kafalar. Yok yok Normalsin hocam Merak etmede. Ben Henüz Uzaylı Görmedim Oda Olur İnşallah.... Korkacak bir Durum yok. 

Olmadı öyle yapacağım. :)

İmza...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    pSkpt bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı

Olmadı öyle yapacağım. :)

Valla Ben o Kadar Alıştımki, Artık Anımsamıyorum bile Çoğu zamanlar... Ama Anımsadımmıda Vay be Ne Rüyaymış diye Şaşarımda. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insaf
    insaf's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Benim sana tavsiyem; sağ tarafına dönük olarak uyuman ve yüzünün kıble tarafına gelecek şekilde yatağını ayarlaman.

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek
    insaf bunu yazdı

Benim sana tavsiyem; sağ tarafına dönük olarak uyuman ve yüzünün kıble tarafına gelecek şekilde yatağını ayarlaman.

benim yatağın sağ tarafı kıbleye bakıyor ne zaman sağ tarfa doğru yatsam acayip acayip ruyalar görüyorum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maycamp85
    maycamp85's avatar
    Erkek
    insaf bunu yazdı

hocam kıbleye doğru değil hortumdan tarafa doğru yatması lazım  :D :nefes alması  için 

maycamp85
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek

Hocam tamamen sırt üstü yatmanla alakalı bir olay.Vücudun o şekilde uyku felcine daha eğilimli olmasından kaynaklanıyor.Ne tesadüftür ki bende bu sabah öyle yatıyordum sabaha karşı odanın kapısından karanlık bir silüetin bana baktığını gördüm saniyelik bir olaydı ama geçti umursamadım.Yatış pozisyonun, o günkü yorgunluğun,içinde bulunduğun psikolojik durumlarla alakalıdır böyle şeyler.

Toplam Hit: 8603 Toplam Mesaj: 58