folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sırta Bardak Çektirmek İyi Geliyor Mu ?

Sırta Bardak Çektirmek İyi Geliyor Mu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

DJ_Alper @calculator

babam eve 3 sene önce bu cihazı getirmişti, elektirikle masaj yapıyo harika bişey dediğiniz aletin biraz daha teferruatlısı sanırsam

http://www.ebay.com/itm/Impulse-Infrared-Foot-Massager-Blood-Circulation-8-Acupuncture-Pads-Slim-Belt-/251474177747

piiiranha9242 tarafından 17/Mar/14 16:41 tarihinde düzenlenmiştir

..Morali hep bozuk olan insan..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

bu seti bende satın aldım beş para etmez. Normalde bu iş için üretilmiş dip kısmı top şeklinde cam kupalar olur içine ispirto koyulur yakılır ve o anda sırta kapatılır o sıcaklıkla çeker ve 10-15 dk kaldıktan sonra o kupa oradan çekilir inanılmaz rahatlatır. Özellikle kulunç olarak tabir edilen rüzgarda kalında sağ sol tutulmasının tedavisinde birebirdir. Ama bu seti kullanan biri olarak söyleyeyim beş para etmez hocam ne yazık ki...

Keşke siparişi vermeden önce açsaydım konuyu.Neyse sağlık olsun.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

kupa çekmek gayet iyidir fakat, bu aleti bende aldım.

geçen yaptık, hanımın sırtına kan oturttu namussuz :D sırtı yuvarlak yuvarlak kan oturdu resmen. bayada kötü oldu.

ayrıca ben aynı seti 10 liraya aldım :) 6 dolar erip beklemesen iyiydi. keşke baştan açaydın konuyu.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    crimeangel bunu yazdı

kupa çekmek gayet iyidir fakat, bu aleti bende aldım.

geçen yaptık, hanımın sırtına kan oturttu namussuz :D sırtı yuvarlak yuvarlak kan oturdu resmen. bayada kötü oldu.

ayrıca ben aynı seti 10 liraya aldım :) 6 dolar erip beklemesen iyiydi. keşke baştan açaydın konuyu.

İyide hocam kan oturması, morluk normal bildiğim kadarıyla.Bir hafta sonra kendiliğinden geçiyor diye biliyorum.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 3101 Toplam Mesaj: 15