folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Site Gidişatı İle İlgili Önemli Duyurudur. [Güncelleme Yapıldı]

Site Gidişatı İle İlgili Önemli Duyurudur. [Güncelleme Yapıldı]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Not : Güncelleme Yapıldı ! (Madde 7)

Merhabalar,

Tahribat.Com Forumlarındaki güncel konu ağırlıkları, göz önüne alınarak, .23 Mayıs 2011 tarihinden itibaren itibaren bazı radikal kararlar alınmıştır. Tüm kullanıcılar bu kurallara uymakla yükümlüdür.

1. Forumlarda her türlü siyasi konu yasaklanmıştır. (Örneğin a partisinin yeni videosunun yayınlanması bizi ilgilendirmiyor.)

2. Forumlarda her türlü gazete haberi yasaklanmıştır. (Örneğin b şahsının bir bidonla fantazisi bizi ilgilendirmiyor.)

3. Forumlarda Bilişim, İnternet Güvenliği, Security, Bilgisayar ve Teknoloji ile alakalı konular öncelikle öne cıkartılacaktır.

4. Forumlarda yapılan takip sonucunda, asıl amacı Bilişim alanındaki konular değilde, Siyasi, asıl hedefi saptırıcı konularla ilgilenenler, devamlı site içinde kışkırtıcı ve kavgacı tutum gösteren kullanıcılar, siteden uzaklaştırılacaktır.

5. Allah var mı?, Kitap var mı? tarzında acılan konular tamamen yasaklanmıştır, isteyen geriye dönük olarak 10 senedir tartışılan konuları okuyabilir.

5. Foruma yarardan cok zararı olan kullanıcılar, "Nickinizin Anlamı", "Herkez aşağıdakine bi cümle söylesin", "Çocukken yaptığınız şakalar" tarzında konuları devamlı ve ısrarla acıp, siteye hiç bir yararı olmayan kullanıcılar, siteden uzaklaştırılacaktır.

6. Tüm kullanıcılara acık olan bölümlerde davetiye, üyelik, account dağıtımı yasaktır.

7. Kullanıcıların Sırf paylaşım yapmak, ve puan kazanmak amaclı yapımış olduğu tek konuluk, tek filmlik paylaşımlara izin verilmeyecektir. Eğer isteyen var ise, daha önce paylaşımı acılmış konulara videlarını ve filmlerini ekleyebilirler.

8. Sitenin asıl amacı ile ilgilenen kullanıcılara pozitif ayrımcılık yapılacaktır.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Eyvallah :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Twitter
    Twitter's avatar
    Erkek

Gerçektende doğru ve yerinde karar hocam ... 

Tbt Dersimliler Derneği Başkanı :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

Gerçektende doğru ve yerinde karar hocam ...

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

Kesin kararların alınması gayet yararlı olacaktır eminim ...

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

Dikkatte Alınır Umarım..

Edit : Taze Kan Gibi Gelir Bu Tahribata 

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Bence tahribatın kuruluş amacına dönülmesi için atılmış önemli bir adım.2005-2007 seneleri arasındaki kaliteyi tekrar tutturmak için çok doğru bir karar

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yagiztektas
    yagiztektas's avatar
    Erkek

Çok teşekkürler,yönetime saygılar.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

sonunda

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek
    edit: yerinde karar

We can be more, we can be much more.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

çok yerinde bir karar. yönetimin daha sert davranması lazım, geçmiştede bu tür duyurular yapıldı yine konular açıldı bi zaman sonra.

Toplam Hit: 23586 Toplam Mesaj: 145