Site Hitini Arttırmak ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek

Merhaba hocalar,

20 ağustos gibi bir yabancı içerikli wordpress kurulu ve bot yazdığım siteyi açtım. O günden beri aşağıdaki hit ve kazancı görebilirsiniz. Hitle birlikte kazancından artacağını düşünüyorum.

google ve yandex webmaster'a eklemekten başka bir şey yapmadım.backlink veya tanıtım yazısıda almayı düşünmüyorum.

google site indexi : 6,480

google görsel indexi : 5,730

Kazanç bilgisi: 

http://i.imgur.com/VjBTBam.png

Bu Yüce Türk Milleti ne ihanetler gördü hepsinin üstesinden gelmeyi başararak tarihe nice zaferler yazdırdı. Bu Millet Kuva-yı milliye hareketini yeniden başlatır. Sivas Kongresini yeniden toplar, Ya İstiklal, Ya Ölüm diye haykırır ve gereğini yapar. Türk Milleti ihaneti ve hainleri hiç affetmez. Dileğimiz odur ki bu iş sandıkta bitsin, aksi halde "sürüye dalmayı göze alan Kurt, çobanın da, köpeğinde hesabını yapmaz."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Hacı abi adwords reklamlarını nasıl aldın ?

Zamanında az uğraşmadım adwords'e kayıt olabilmek için.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

Hacı abi adwords reklamlarını nasıl aldın ?

Zamanında az uğraşmadım adwords'e kayıt olabilmek için.

adsense olmasın hocam o

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Durqrimast
    Durqrimast's avatar
    Erkek

sitenin içeriği ne acaba :D 

Nerede o eski günler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek

@CEO

hocam benim 5 senelik vardı zamanında blogger acarak almıstım duruyordur öyle.

@duq.

site içeriğini hitini artırdıktan sonra açıklarım nasıl bi kelime bulunur ve oranı yüksek olur diye :)

Bu Yüce Türk Milleti ne ihanetler gördü hepsinin üstesinden gelmeyi başararak tarihe nice zaferler yazdırdı. Bu Millet Kuva-yı milliye hareketini yeniden başlatır. Sivas Kongresini yeniden toplar, Ya İstiklal, Ya Ölüm diye haykırır ve gereğini yapar. Türk Milleti ihaneti ve hainleri hiç affetmez. Dileğimiz odur ki bu iş sandıkta bitsin, aksi halde "sürüye dalmayı göze alan Kurt, çobanın da, köpeğinde hesabını yapmaz."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    Shephard bunu yazdı

adsense olmasın hocam o

Pardon, uzun zamandır adwords ile uğraştığımdan adsense diyeceğime adwords diyorum devamlı. Alışkanlık.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

Tbm çok iyi bence.  Bana google bi gün tık başına 0.50 tl vermiştim akşama doğru 0.30 a düşmüştü  pnun haricinde ortalama 0.17-0.13  civarı tbm veriyor. 

Birde tavsiye vereyim kardeşim  reklam yerlerine hergün dene nerde en çok kazanç olursa oraya yerleştir bence reklam yerleşimin kötü. Günlük hitin nasıl. 

Edit:  şimdi baktım da bu kadar hite şu anlık kazanç iyi tek yapman gereken hiti arttırmak reklamlarla fazla oynama en iyisi.

HeYeT tarafından 16/Eki/14 21:43 tarihinde düzenlenmiştir

matematik24.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

içeriğin ile hitap ettiğin kitleyi baz alarak sosyal medya hesapları kasmaya çalış. görsel içerikte bir site ise pinterest, instagram hesapları da kas. g+, facebook, twitter söylemeye gerek yok zaten. site ismiyle açılmış tek bir hesap yerine normal kullanıcıymış gibi açılmış profilleri kullan ve vakit buldukça hesap sayılarını arttır. bütün sosyal medya sitelerini tek bir panelden yönetme imkanı sağlayan siteler var. zamanlayıcı ile her gün normal paylaşımları ve reklam paylaşımlarını zamanlayabilirsin.

yabancı dil ve kopya içerik olduğu için arama motoru optimizasyonuna bulaşmanı tavsiye etmem. sosyal medyayı ve alternatif hit kaynaklarını kullanarak vurkaç yapmaya bakman en mantıklısı.

içerik hakkında veya en azından hitap ettiğin kitleye yönelik bilgi verebilirsen daha iyi tavsiyeler gelebilir.

itfaiyeci tarafından 16/Eki/14 22:12 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

58 tıklamaya yabancı içerikten dolayı verdiğini düşünnüyorum. Gayet iyi yanlız görüntüleme ve tıklama düşük tabi. İlerde hit artıkça tbm düşebilir. Tabi içeriğinde benzersiz olmadığını düşününce düşecektir.

Site sağlık üzerine ise kasmaya devam et derim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek
    itfaiyeci bunu yazdı

içeriğin ile hitap ettiğin kitleyi baz alarak sosyal medya hesapları kasmaya çalış. görsel içerikte bir site ise pinterest, instagram hesapları da kas. g+, facebook, twitter söylemeye gerek yok zaten. site ismiyle açılmış tek bir hesap yerine normal kullanıcıymış gibi açılmış profilleri kullan ve vakit buldukça hesap sayılarını arttır. bütün sosyal medya sitelerini tek bir panelden yönetme imkanı sağlayan siteler var. zamanlayıcı ile her gün normal paylaşımları ve reklam paylaşımlarını zamanlayabilirsin.

yabancı dil ve kopya içerik olduğu için arama motoru optimizasyonuna bulaşmanı tavsiye etmem. sosyal medyayı ve alternatif hit kaynaklarını kullanarak vurkaç yapmaya bakman en mantıklısı.

içerik hakkında veya en azından hitap ettiğin kitleye yönelik bilgi verebilirsen daha iyi tavsiyeler gelebilir.

teşekkür ederim hocam çok güzel bi analiz oldu aslında.şu an için sadece facebookta sayfa açtım oraya otomatik siteye konu açtığımda yeni eklenen içerikleri giriyor. onu twitter, instagram falan yaparsak olabilir.

ülke olarak söyleyeyim avustralya'dan girenler fazlalıkta.çünkü botu avustralya içerikli bir siteden çekiyorm.

ülke grafiğide bu şekilde ; 

http://i.imgur.com/u4fo8qf.png

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellboy4tr
    hellboy4tr's avatar
    Erkek

tiklama oranin cok fazla, odemeden bir gun once ban yiyebilirsin.

https://www.youtube.com/c/hobitadilat
Toplam Hit: 2317 Toplam Mesaj: 12