folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Sitemi Cloudflare'ledim. Sitem Şu Anda Bluehost Gösteriyor?

Sitemi Cloudflare'ledim. Sitem Şu Anda Bluehost Gösteriyor?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Beyler başlık saçma olabilir. Başlıkta en kısa yoldan derdimi anlatmak istedim. Dün sitemin nslerini cloudflarein verdikleriyle değiştirdim. cf kontrol panelinde işte 24 saat bekleyin diyordu. neyse bugün mailime geldi, sisteminiz cf ye geçmiştir diye. baktım cf kontrol panelinde de o uyarı kalkmış. Ama siteme girdiğimde karşıma bluehost çıkıyor. önceki kullandığım servisin bluehost ile alakası yoktu. dün de bluehost gösteriyordu, dedim henüz geçiş süreci olduğu için böyledir. ama geçiş tamamlandıktan sonra hala bluehost gösteriyorsa sorun var diye düşündüm. böyle bir sorun yaşayan var mı? nabayım daha bekleyeyim mi?

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

versene bi adresini

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

barakli.net

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

nsler karısmıştır düzelir mail at cloudflare a

..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

mesela önceden filezilla ile siteme girebilirken şimdi şifre hatası veriyor. anca cpanelden ftpyi görebiliyorum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

diamonique bunu yazdı:
    -----------------------------

mesela önceden filezilla ile siteme girebilirken şimdi şifre hatası veriyor. anca cpanelden ftpyi görebiliyorum.

sunucunun ip'sinden gir ftpye nsler değiştiği için görmüyordur

..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

domaini görünce aklıma ilk b harfi yerine y harfi koymak geldi. :)

. . .. . ... .
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

bende açılıyo şu an, BARAKLIların BT vs.vs. diye giden metadatan var. (netim hızlı değil siten gelmedi henüz...)

Tahribatın delisi. Beni gerçekten ciddiye alıyorsanız küçüklüğünüzde birşeyler çok yanlış gitmiş demektir. UwU
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

beyler site halloldu. adamlara danıştım. bu süre içerisinde sitemi de sildim. sonra eleman şöyle bir mesaj attı.

"Hello,

Thank you for contacting CloudFlare.

That error indicates that the IP entered in DNS did not match the BlueHost IP your website was configured on. I see that you've deleted the domain, but please let us know if you sign the domain up again and have any trouble."

Şu dns ile ilgili olan cümlesini anlamadım. DNS, BlueHost IPsi ile eşleşmemiş. Ama benim kullandığım hosting o zaman bluehost değildi. acaba bu adamlar mı bluehost ile çalışıyor anlamadım. bunu da sordum, daha cevap atmadı, bilen anlatırsa sevinirim.

Sonra adamın dediği gibi siteyi tekrar ekledim. Bu sefer oldu. Sorun muhtemelen şundan olmuştur: Ben cloudflare panelinden sitemi eklemiştim uzun zaman önce. Ama dnsleri değişmedim. Ancak 3-4 ay sonra yani geçen günlerde dnsleri değiştirdim. Muhtemelen çok geç eklediğim için bir karışıklık oldu. Sitemi ekleyip, sıcağı sıcağına dnsleri değiştirince oldu.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Brown
    Brown's avatar
    Erkek

bende cloud a geçiricemde. sıkıntı şurada; cloud dnslerini girince hit düşer mi acep. tekil hitin kaç bu arada cloud a ihtiyaç duydun wp ile

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Brown bunu yazdı:

bende cloud a geçiricemde. sıkıntı şurada; cloud dnslerini girince hit düşer mi acep. tekil hitin kaç bu arada cloud a ihtiyaç duydun wp ile

clouda ihtiyaç duyduğumdan değil aslında. siteme sadece yazı eklemekle yetinmek istemiyorum. birşeyler öğrenmek istiyorum. onun için geçtim. :D

Toplam Hit: 1416 Toplam Mesaj: 12