folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Sitemi Test Edebilir Misiniz?

Sitemi Test Edebilir Misiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek
    klamp bunu yazdı
    Aress bunu yazdı
    klamp bunu yazdı
    Aress bunu yazdı

Siteye biraz yaslayım dedimde, cloudflare var :( 

aman hocam yapmayın,yakmayın bizi :)

hajhajhajahja yok o kadar değilim.

:)

siteyi nasıl buldunuz konseptini, amacımızı başarılı olur mu?

Bana göre içerik değil, tanıtım önemli. İyi bir tanıtım ile iyi yerlere gelebilir, mobil uygulama ile kullanım desteklebilir.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    klamp
    klamp's avatar
    Erkek
    Aress bunu yazdı
    klamp bunu yazdı
    Aress bunu yazdı
    klamp bunu yazdı
    Aress bunu yazdı

Bana göre içerik değil, tanıtım önemli. İyi bir tanıtım ile iyi yerlere gelebilir, mobil uygulama ile kullanım desteklebilir.

fakat içerik olmayan siteye tanıtım ile gelip ne yapabilirler? içerikten sonra tanıtım yapıp kullanıcıların bağlılığını arttırmak daha iyi olmaz mı?

Tamamen doğal kendi hasatımız olan Zeytin ve Zeytinyağı satılır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek
    klamp bunu yazdı
    Aress bunu yazdı
    klamp bunu yazdı
    Aress bunu yazdı
    klamp bunu yazdı
    Aress bunu yazdı

fakat içerik olmayan siteye tanıtım ile gelip ne yapabilirler? içerikten sonra tanıtım yapıp kullanıcıların bağlılığını arttırmak daha iyi olmaz mı?

2 türlüde olur, kullanıcıların içerik üretmesini sağlayacak bir sistem oluşturusan, daha az emek daha fazla kazanç sağlayabilirsin

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    klamp
    klamp's avatar
    Erkek
    Aress bunu yazdı
    klamp bunu yazdı
    Aress bunu yazdı
    klamp bunu yazdı
    Aress bunu yazdı
    klamp bunu yazdı
    Aress bunu yazdı

2 türlüde olur, kullanıcıların içerik üretmesini sağlayacak bir sistem oluşturusan, daha az emek daha fazla kazanç sağlayabilirsin

vaktini ayırdığın için teşekkür ederim:)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek
    klamp bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı

renkleri degistir hocam cok itici

teşekkür ederim hocam tavsiyeniz için.

ilerleyen zamanalrda değiştirebilirim duruma göre.

webden simdi bakabildim web renkleri güzel fakat mobil goz yoruyor

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek

Flarum en iyi community yazılımı ben de denedim uçuyor resmen siten güzel 

işte öyle
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

Ya en sevdiğim konualr bunlar şimdi bir tepe birşey yazıcam.

Öncelikle

Turkish yerine bence Türkçe olmalı. English kısmı nasıl İngilizce değilse bu daTurkish olmamalı.

Devamında sayfayı aşağı kaydırdığımız zaman yukardaki sanırım banner olan yer birden koyulaşıyor. Ona bir geçiş efekti tarzında birşey apılabilir. 0.5 saniyede koyulaşsın mesela. Haşırt diye değişmesin (:

Sonraaa

İlk harfleri büyük değil. ";"'den sonra boşluk yok ve yazı fontu bir tık daha koyu olabilir. Parlak ekranlarda karışmasın arkaplan ve yazı. Ayrıca bu benim negatif yorumum değerlendirmek sana kalmış ( Ehlen ve sehlen nedir ? English/Türkçe bir yerde Arapça bir yazı ve gündelik hayatta Türkler olarak kullanımı pek yok. Yada ben duymadım en azından)

Site dilini ingilizce yaptığımda yarım bir çeviri var hocam ayrıca ve Sign Up / Log in butonlarının arka planları uçtu. Ayrıca Türkçe iken "Tartışma Ara" yazan yer İngilizce dilde "Search Forum" oldu. Search Discussion tarzı birşey olabilir. İletişim yerine de Contact tarzı birşey yazabilirsin.

Site dili ingilizce iken "İletişim" sayfasına gittiğimde yine "Türkçe" olan forum çıktı. Bu da bir eksi yada hata sanırım. Farklı bir yönlendirme yapabilirsin hocam (:

Latest yerine Newest olmalı. Tartışmaya açık ancak durgun kafayla bakınca Newest çok çok daha doğru oluyor (:

Bunlar haricinde yine İngilizce sayfada KAtegorilerde de hatalar söz konusu hocam. Genel olarak baktığımızda bir "İngilizce kısmında eksiklik" söz konusu.

Ex: What is Gündem ?

Şimdi kend işime dönmem lazım. İstersen pm atarsın. En güncel halinde tekrar bakarım (: (:

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    klamp
    klamp's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı

Ya en sevdiğim konualr bunlar şimdi bir tepe birşey yazıcam.

Öncelikle

Turkish yerine bence Türkçe olmalı. English kısmı nasıl İngilizce değilse bu daTurkish olmamalı.

Devamında sayfayı aşağı kaydırdığımız zaman yukardaki sanırım banner olan yer birden koyulaşıyor. Ona bir geçiş efekti tarzında birşey apılabilir. 0.5 saniyede koyulaşsın mesela. Haşırt diye değişmesin (:

Sonraaa

İlk harfleri büyük değil. ";"'den sonra boşluk yok ve yazı fontu bir tık daha koyu olabilir. Parlak ekranlarda karışmasın arkaplan ve yazı. Ayrıca bu benim negatif yorumum değerlendirmek sana kalmış ( Ehlen ve sehlen nedir ? English/Türkçe bir yerde Arapça bir yazı ve gündelik hayatta Türkler olarak kullanımı pek yok. Yada ben duymadım en azından)

Site dilini ingilizce yaptığımda yarım bir çeviri var hocam ayrıca ve Sign Up / Log in butonlarının arka planları uçtu. Ayrıca Türkçe iken "Tartışma Ara" yazan yer İngilizce dilde "Search Forum" oldu. Search Discussion tarzı birşey olabilir. İletişim yerine de Contact tarzı birşey yazabilirsin.

Site dili ingilizce iken "İletişim" sayfasına gittiğimde yine "Türkçe" olan forum çıktı. Bu da bir eksi yada hata sanırım. Farklı bir yönlendirme yapabilirsin hocam (:

Latest yerine Newest olmalı. Tartışmaya açık ancak durgun kafayla bakınca Newest çok çok daha doğru oluyor (:

Bunlar haricinde yine İngilizce sayfada KAtegorilerde de hatalar söz konusu hocam. Genel olarak baktığımızda bir "İngilizce kısmında eksiklik" söz konusu.

Ex: What is Gündem ?

Şimdi kend işime dönmem lazım. İstersen pm atarsın. En güncel halinde tekrar bakarım (: (:

Detaylı bir çalışma yapıp beni çok mutlu ettiniz hocam öncelikle teşekkür ederim :)

bazı efektleri yapmama sebebim yeni site olduğu için ilerleyen zamanlarda daha farklı özelleştirmeler yapabilirim duruma göre.

ingilizce için ise daha çalışma yapamadım haklısınız ingilizce için ayrıca blog.konustartis.com diye bir sayfa açtım ve özgün şeyler paylaşıyorum ingilizce olarak o yüzden ingilizce bir çalışma yapamadım.

-----

Turkish yazısını da nasıl değiştireceğimi bulamadım açıkçası.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    klamp
    klamp's avatar
    Erkek
    cybermole bunu yazdı
    klamp bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı

renkleri degistir hocam cok itici

teşekkür ederim hocam tavsiyeniz için.

ilerleyen zamanalrda değiştirebilirim duruma göre.

webden simdi bakabildim web renkleri güzel fakat mobil goz yoruyor

şu anda açıkçası web için bir şey düşünmedim ekstra İnşallah site biraz büyüdükten sonra uygulama ile onu daha özelleştirmeyi düşünüyorum hocam , renkleri beğendiğinize sevindim :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    Cayan bunu yazdı

Hocam sistem flarum zaten açığı olsa güncelleme alırdı neyi test edelim anlayamadım ben. Kendi yazılımınsa edelim tamam da.

amk bende o yaptı sanmıştım çok imrendim.

Bu arada ben şahsen tasarımı beğendim sade ve responsive. iconların renkli olması ayrı bir görsellik katmış. Bir öneri; sidebarda yer alan istatistik kısmını şimdilik kaldır hocam üye ve içerik çoğalınca eklersin. şahsen ben bu siteyi duyup girdim diyelim o istatistiğe baktım üye az site tutmazsa şüpesiyle tüm içeriklerim boşa gider düşüncesiyle üye olup içerik eklemem

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
Toplam Hit: 5114 Toplam Mesaj: 22
site