Sitemi Test Etmenizi Rica Edicem.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

Telde herhangi bir program kurulu degil ama reklam uyarisi geliyor. Hucresel veri kullaniyorum.

destination@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SquarT
    SquarT's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı

Telde herhangi bir program kurulu degil ama reklam uyarisi geliyor. Hucresel veri kullaniyorum.

Aynen telefonda engelleyici bir şey yok ama site adblock uyarısı verip açılmıyor. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek

çalışıyor :) 

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

mobildeki sıkıntıdan ötürü ( adblock olmamasına rağmen adblock kapatın uyarısı çıkması düzeltildi )

fakat bu sefer adblock kullanan kişiler hiç bir uyarı olmaksızın site içeriğini göremiyor.

napsam bilemedim , adblock kullananlara uyarı vermeden direk siteyi kapalı mı tutsam.

PanxeR tarafından 29/Mar/19 10:30 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    TurkForces bunu yazdı

anti ad kullanan adam sen dedin diye kaldırdı diyelim, sence bu adam reklama tıklarmı hocam? çok gereksiz bi işle uğraşıyorsun valla. 

ben bu şekilde uyarı veren siteyi direk kapatıyorum üstüne de güzel bi hassi..... yapraam diye de küfür ediyorum rahatlıyorum. 

yaptığın olay hiç bi işe yaramayacak bari yapma da antisempati yapmasın. bırak akışına.

adblock kapat uyarısını kaldırdım ama şuan direk adblock kullanan kişi siteyi göremiyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocam neden zorluyosun anlamıyorum. bırak adblocklu adam da gezinsin siteyi.

belki de potansiyel yatırımcıların önünü kesiyosun :)

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

ublock origin + tamper monkey 

açılıyor ve reklamsız (kıps)

---

site sahibinin siteye reklam koyma özgürlüğü kadar, benim o reklamları görmek istememe özgürlüğümün de olduğunu düşünüyorum.

NoktaliVirgul tarafından 29/Mar/19 13:05 tarihinde düzenlenmiştir

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

Bu adblock kaldırın muhabbetin'de benim adblocku kaldırıp siteye girmem için inanılmaz kesinlikle okumam gereken bir veri olması lazım ki üstten sağ tıklayayıp bu site için durdur diyeceğim ve siteye gireceğim sözcü mesela aynısını yapıyor uzun zamandır girmiyorum ki alışkanlık ara ara bakıyorum uraşmıyorum çıkıyorum, benim düşüncem adblock'unu kaldırıp siteye giren kişi %1'i geçmez %1'inde % kaçı reklama tıklar bilmiyorum.

Çok ciddi trafiklerin olduğu sitelerde mantıklı çünkü oradaki o adblocku kaldırıp girecek %1 bile ve bu %1'in reklama tıklayacağı %1 oran bile ciddi gelir getirir ki burada söz konusu örnek site sozcu.com.tr olabilir.

"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    msy
    msy's avatar
    Erkek

Avira reklam engelleyici ile girdim tamamen siyah ekran, kapatınca site açılıyor

http://msy.kim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Tam olarak neden böyle birşey yaptığını anlayamadım ama eğer amacın reklam göstermekse siteye girişi engellemek yerine bu programları atlatmaya çalışmanda fayda var. Bu uygulamaları 2 kesim kullanıyor. Birincisi bizim gibi işte az çok anlayıp ihtiyacına göre blockeri aktif/pasif yapabilenler birde bizim gibiler tarafından eşe dosta kurulan insanlar. Bu insanlar bu programları açmayı kapamayı bilmiyor ve senin hedef kitlende bunlarda olacak. Böyle bir şeyi uygulamaya başlamadan önce belki bi istatistik alıp kullanıcılarının ne kadarı blocker kullanıyor ne kadarı kullanmıyor ölçüp değerlendirmek faydalı bir çözüm üretmeye olanak sağlar. 

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
Toplam Hit: 14615 Toplam Mesaj: 61
adsense anti adblock adblock