folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Sitemin Adını Nasıl Duyurabilirim

Sitemin Adını Nasıl Duyurabilirim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocalar malumunuz www.depresifkalem.com sitesine yazıyorum. Ancak sitenin tıklanma oranları, feysbuk beğeni zımbırtısının beğenilme sayısı ve bir sürü şey istediğim düzeyde gitmiyor. Soru gayet basit, çözüm önerileriniz nelerdir?

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    syklops
    syklops's avatar
    Erkek

facebook sayfası denedin mi hocam

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oturuyorum
    oturuyorum's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

facebook sayfasında reklam vermeyi denedin mi ? hocam :)

Ellerinde Pankartlar / Gidiyor Bu Çocuklar / Kalkın Ayağa, Kalkın / Gidiyor Bu Çocuklar
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

yazılarını takıp edıyorum güncellendikce gayet iyi ( tavsiye ettigimde oldu ),

ama yazılar ve yazarlar artaması lazım gibi  "ayrıca daha cok reklam gerek ( edebi forumlar,sanal sözlükler,hit alan siteler

ve google amca gibi )"

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArkiYaN
    ArkiYaN's avatar
    Erkek
    arkadaş 2 satır yazı yazmış onu bile okumamışsınız yahu

Fak yu!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpermMan
    SpermMan's avatar
    Erkek

iyi bir seo ve geri bağlantılar, ayrıca edebi yazılar yazıyorsun bizim gençliğimizde malesef böyle şeylere merak yok koy bikaç aptal apaçi dansıyla ilgili bişey ondan sonra gör, yani kısacası nete takılan insanlar böyle şeylerle pek ilgilenmiyor.

-
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

ben takipçinim mesela :|

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Peki bu yöntemlerin uygulamasından çakıp, bızıklayacak olan parmak kaldırsın

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COURAGE_x
    COURAGE_x's avatar
    Erkek

hocam sen sarapci hayyam'i gecmissin...! bence yapabilecegin en iyi reklam bir sarap fabrikasi ile anlasip her sise uzerine senin sitenin reklami yapmalari olacaktir..

hem promosyon olur mesela: 3 Adet sahil sarapci hikayesi yazana bir XX sarabi bedava...!

Altın'ı olan kuralı koyar,kuralı koyan altın'ı alır!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olivetti
    olivetti's avatar
    Erkek

google'a üst sıralara çıkmayı bırak bir kelime(artık hangi kelime daha çok içerğine uygunsa) arandığında siteni bulabilecek kelime ayarları dahi hiç bir şey yapmamışsın.

http://www.google.com/intl/tr/webmasters/docs/arama-motoru-optimizasyon-baslangic-rehberi.pdf bunu indirerek başlayabilirsin.

...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

olivetti bunu yazdı:
    -----------------------------

google'a üst sıralara çıkmayı bırak bir kelime(artık hangi kelime daha çok içerğine uygunsa) arandığında siteni bulabilecek kelime ayarları dahi hiç bir şey yapmamışsın.

http://www.google.com/intl/tr/webmasters/docs/arama-motoru-optimizasyon-baslangic-rehberi.pdf bunu indirerek başlayabilirsin.

-----------------------------

Tamam indiriyorum. Bu arada şarap fikri de fena değil

Toplam Hit: 3195 Toplam Mesaj: 12