Sitemin Google Aramadaki Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kenankonak
    kenankonak's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

arkadaşlar daha önce siverek temizlik olarak arattığımda sitem ilk sırada  çıkıyordu  bi sorun yoktu fakat şimdi 

siteyi google de  www.siverektemizlik.com  yazdığım halde site ilk sırada sadece www.siverektemizlik.com  

diye çıkıyor başka yazı çıkmıyor ve arayan kişiler siteyi bulamıyor lütfen yardımcı olun google aramasında böyle çıkıyor

https://www.google.com.tr/search?q=siverek+temizlik&oq=siverek+temizlik&sourceid=chrome&ie=UTF-8#hl=tr&tbo=d&sclient=psy-ab&q=siverektemizlik.com&oq=siverektemizlik.com&gs_l=serp.3...27580.31481.0.31865.5.5.0.0.0.0.161.697.0j5.5.0...0.0...1c.1.aRER6CD8Xg4&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.&bvm=bv.41248874,d.d2k&fp=659c41a84708f19a&biw=1517&bih=741

misafirdir ne kafirdir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

sitede keywords, description, abstract gibi eklemeler yap veya tam istedigini yazabilirsen yardimci oluruz.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek

hocm o slide'ı kendin mi ekledin yoksa  wp eklentisimi hani banada lazım byle basit bir şey

....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kenankonak
    kenankonak's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yardım lütfen

misafirdir ne kafirdir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatX
    fatX's avatar
    Erkek

Son zamanlarda site içi veya dışı bişey yaptın mı hocam? Durup dururken mi böyle oldu?

Altan naptın oğlum :|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

google güncelleme yapıyor dostum sende bundan muzdarip olmuş olabilirsin google webmaster tools a siteni ekle sana problem için ip ucu verir

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kenankonak
    kenankonak's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

up olsun ya

misafirdir ne kafirdir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

İnşallah halldersin firma sitesi galiba müşteri geliyordur elbet önemli konu. Bilenler var ise yardım edivere. 

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Millet yazmış yazacağını ? hangisini yaptın hangisini yapmadın hiç bir bilgilendirme yapmamışsın up layıp duruyosun konuyu ?!?!?!

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kenankonak
    kenankonak's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hepsini yaptım hocam olmadı

misafirdir ne kafirdir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kut
    kut's avatar
    Erkek

Güncellemeden benim niche siteler etkilenmedi aksine kârlı çıktı. Bir kaç şey söyleyim hocam bi uygula bakalım.

*Öncelikle imkanın varsa şablonu değiştir.
    *Bir kaç özgün makale ekle.
    *Temizlikle ilgili Youtube'ye 10-15 video yükle, açıklama kısmına açıklama ile birlikte site adresini de ekle.
    *4-5 tane özgün tanıtım yazısı hazırla, r10.net veya diğer webmaster platformları üzerinden farklı class-iplerde barınan sitelerden tanıtım yazısı satın al. (Çok masraflı değil.)
    *Sayyac kodunu kaldırmanı tavsiye ederim. Sayyac bazen geç açılıyor bu da sitenin açılış hızını etkiliyor. Eksi faktörlerden bir tanesi de bu. Sayac şartsa statcounter kullan, Google analytics başlangıçta benim hiç yüzümü güldürmedi, rakipsiz en iyi sayaç ama heralde google herşeyi bilince pek iyi olmuyor.
    *Google Webmaster Tools'a ekle siteni.
    *Üye olduğun forumlara sektörle ilgili konular aç, konuların içerisindeki anahtar kelimelerde sitene bağlantı ver. Nofollow, dofollow farketmez.
    *haber.gen.tr 'ye imle. Dofollow'dur.
    *Siten için twitter, friendfeed ve facebook hesabı aç. Hesap profillerini varsayılan bırakma. Güzelce düzenle ve açıklamalarıyla bağlantılarını paylaş.

Bunları yaparsan büyük ihtimalle düzelir. Diğer kelimelerde de rekabet edebilirsin.

Toplam Hit: 1426 Toplam Mesaj: 14