Sitemin Görünüşü Nasıl

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seminerist
    Seminerist's avatar
    Erkek

siteyi yapan da virüs var.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

wordpress öğrensen biraz

birazda html felan  daha iyi olur

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

diğerlerinin karşısına nasıl bir site çıktı bilmiyorum ama bence gayet güzel görünüyor. sade ve anlaşılır bir tasarım olmuş, her bir taraftan saçma sapan linkler fırlamıyor.

iyi gidiyorsun, kendini geliştirmeye devam etmelisin. bence biraz css ve javascript kodlarına bakabilirsin.

LynXMaSTeR tarafından 15/Kas/19 10:08 tarihinde düzenlenmiştir

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cihan
    Cihan's avatar
    Erkek

Domain ofsayt.

Tasarım faul.

wordpress & sözlük
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

r1o diye domain almış içeriğide top 10 ceki cen filmi :ASDASDASdsa

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

çok süper olmuş, başka siteye girmeyi düşünmüyorum.

--

teknoseyirin kullandığı hazır script var onu yüklesene

Teknoseyir hazır script değil el emeği göz nuru diye biliyorum. Hatta kodlayan Hamdi Kellecioğlu ekipten ayrıldı diye site sahipsiz kaldı.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

çok süper olmuş, başka siteye girmeyi düşünmüyorum.

--

teknoseyirin kullandığı hazır script var onu yüklesene

Teknoseyir hazır script değil el emeği göz nuru diye biliyorum. Hatta kodlayan Hamdi Kellecioğlu ekipten ayrıldı diye site sahipsiz kaldı.

teknoseyir wp altyapısı üzerine kurulu bir sistem zaten html source una bakılınca wp olduğunu ele veriyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusemre
    yunusemre's avatar
    Erkek

Fena değil, olumsuzluklara kulak asma, çabalamaya devam.

Yalnız günümüz standartlarından biraz uzak duruyor; Tavsiyem frontend öğrenip en azından html css, sonrada diğer siteleri biraz gezerek başta benzer birşeyler çıkarmaya çalışman yönünde.

Veya hazır birşeyler istiyorsan wordpress, joomla vb iyice öğrendikten sonra, neredeyse istediğin her iş için hazırlanmış  tema ve eklenti bulabilirsin.

"Programcılar saatler boyunca çalışmak zorunda kalmalarına engel olacak sistemler tasarlamaya saatler boyunca uğraşırlar." David Allen
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Mobil'de site'ni görüntülerken acaip bi kasılma oluyor.  YouTube videolarından, çözünürlüklerinden dolayı sanırım. Videoları da izlemedim.

Site'nin görünüşünde bence bi sıkıntı yok. ama aşırı sâde. 

RitmFarbRacourci tarafından 15/Kas/19 19:05 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

televizyon kısmı iyi bu arada, kullanırım ben bunu :)

ama film kısmında direkt başka bir siteyi çekmişsin, adamların bedava reklamını yapmış oluyosun :)

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 5073 Toplam Mesaj: 22
site