folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Sitenizi Bedava Tanıtıyorum..

Sitenizi Bedava Tanıtıyorum..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

ekledim

uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ekledim

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek

tanıtımlar başlamamış sanırım hocam. güzel şeyler çıkcak gibi geliyor. yalnız arayüzü değiştirmelisin bence.

troll
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

Bugün başlayacak hocam.

Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Samimiyetimizin, laubaliliğimizin sebebi maphus yatmamış olmamız değil. ᵉᶰᵃᵇˡᵉᵗᵘʳᵏ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

up lansın

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek

proje biraz yalan oldu sanki:D

troll
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek
    İlla blogmu olacak ? Ben ayricalik istiyorum :P :) portfoliomun tanitilmasini istiyorum :P :)

Gel bili bili gates
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

lepusmorris bunu yazdı:
    -----------------------------

2 tane eklenmiş

bu aradan ben de ekledim hocam.  www.cevrimdisinotlar.com

www.bursapr.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

murdery bunu yazdı:

lepusmorris bunu yazdı:

2 tane eklenmiş

bu aradan ben de ekledim hocam.  www.cevrimdisinotlar.com

devam edeceğim hocam bugün

Samimiyetimizin, laubaliliğimizin sebebi maphus yatmamış olmamız değil. ᵉᶰᵃᵇˡᵉᵗᵘʳᵏ
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

arkadaşın sitesi için çaktım yorum :)

Alldebrid Türkiye / IDM Türkiye yetkili bayi. ulaşmak isteyen mail atsın tyfn.panxer@gmail.com yada telegram https://t.me/PanxeR
Toplam Hit: 2370 Toplam Mesaj: 23