Siteyi Tamamen Download Etme...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Millet bişey soracam...

çok önemli...

şimdi bi program arıyorum.

bi sitenin urlsini verecem atıyorum atıyorum tahribat.com gibi yada download.com gibi....

bu program bana sitenin tamamını bilgisayarıma indirecek...

böle bi programı bulanların yada görenlerin yada varlığından haberdar olanların insaniyet namına bana haber vermesini rica ediyorum!!!!!!!!!

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shineee
    shineee's avatar
    Erkek
    öyle bi program var
    aha da burda

http://files.tenmax.com/pro12.exe

like this
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc_KoPaT
    Pc_KoPaT's avatar
    Erkek
    Aabi dedigin olay Offline Browser.

inndir.com > internet > offline browser kategorisinde bayaa var, sec begen al...

Pisi Pisi KoPaT'ım...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shineee
    shineee's avatar
    Erkek
    birde diyelimki php içerikli bi siteyi download ettin.onu offline ken gezebilmen için bilgisayarında apache server yüklü olması gerekecek.(diye tahmin ediyorum)

like this
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    pekü abi o apache serverı nereden bulacam ????

bilen varmıdır ?????

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    sen iste renegadealien..

asagida verdigim linkten
    PhpTriad indirip kuracaksin hepsi icinde geliyo
    (apache,php,mysql)

http://www.phpdosyasi.com

belki sadece apache de vardir,bak iste

Laaaaaan.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unzippeD
    unzippeD's avatar
    Erkek
    offline browserlarla (.mdb) gibi dosyaları bil. indirmez sadece .gif .html gibi dosyaları indirir...
    die dusunuyorum (eger sizin dediginiz gibi olsaydi ör: superonline.com coktan hacklenmisti.)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    webzip diye bir prog var
    download.com da arat

ftw
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek
    saol dostum :)))

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KIZILYILDIZ
    KIZILYILDIZ's avatar
    Erkek
    shineee bunu yazdı:
    -----------------------------
    birde diyelimki php içerikli bi siteyi download ettin.onu offline ken gezebilmen için bilgisayarında apache server yüklü olması gerekecek.(diye tahmin ediyorum)
    -----------------------------

hayır böyle birşey yok.
    hiçbir program o siteyi kaynak koduyla beraber indiremez. sadece html kodlarını gösterir.
    yani siz tahribat.com indirdiğinizde asp dosyaları indireceksiniz fakat aslında onlar serverde çevrilmiş html kodları olacak sadece.
    yani bunun için bilgisayarına server falan kurmana gerek yok.
    zaten böyle birşey olsaydı. millet tahribat forumun nasıl yapıldığını görebilirdi.
    ayrıca asp-php gibi dillerin gizliliğinin bir anlamı kalmazdı.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyBoY
    HolyBoY's avatar
    Erkek
    kızılyıldız zın dediklerine katılıyorum eklemek istediğim bişi var. İlla sitenin asp php veya mdb soyalarını indircekseniz bir yolu var oda nt ve win 2000 serverlarda fso kullanarak yazılmış scriptler ile indirebilirsiniz ama o sitenin host edildiği serverdan host almanız gerek. linux içinde benzeri scriptler mevcut .

1Numara.ORG WORK TEAM [ www.1Numara.ORG]
Toplam Hit: 4754 Toplam Mesaj: 14