folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder "Sivil İstihbarat Teşkilatı Kurulmuş"

"Sivil İstihbarat Teşkilatı Kurulmuş"

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KENAN
    KENAN's avatar
    Erkek
    vallahi kardes ben onu bunu bılmem ama teskılat kurulmus suan amblemlerı falan cıkıyormus.devletın parmagı varmı onu bılmıyorum ama adamların tek misyonunun turkıyedekı tum genclerın veye bıreylerın bır olusum ve butunluk ıcınde olup herturlu olaya karsı mudafa ve mucadele etmekmıs yapısını bılmıyorum.yılmaz dıye bır adam buldum msn adresını yazdım..
    vatandas olmadanda bızler olmadanda devlet olmaz,hukumet olmaz bızler olmadan turk halkı olmadan devlet ne yapacak park sahasında topmu oynucak.ben sadece duyumunu aldım varsa bıle eger kı adamların amacı tum genclıgı bır bırlık ve butunluk ıcınde toplamak ve ıstıhbarı bılgılerle gereklı mevkılelerle goruserek yapılması gerekenlerın yapılmasına yardımcı oluyorlarsa bence iii bır yapılanma.siyaset karıstırmıyorlarmıs.Bızler olmazsak halk olmazsa devlet bence bos bana gore tabı.HAYIRLISI OLSUN NE DIYELIM...vatan ıcın yapıyorlarsa ALLAH YARDIMCILARI OLSUN..bu arada mite bos dıyen yok sadece gorunmuyor o kadar.turkıye de bır ayaklanma aldı basını gıttı herkez kanun yasa dısı ıslerde eger bu adamlar buna engel olmak ıcın varlarsa mukemmel

SeNi SeViYoRuM CANIM...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    mit görünmeyecek tabi eğer böyle bişey için uğraş vercekseniz mite başvurun belki kabul edilirsiniz...

l enfer c est les autres Sartre ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KENAN
    KENAN's avatar
    Erkek
    sen mitte takılmısın kardes onlar devletın yapısında bu ıse sadece sıvıl bır yapıda.soyle dusun karsıdakı apartmanına hırsız gırıyor,sen polıse haber vermıcenmı yoksa oturup sıgaranı yakıp oylece ızelıcen mı..pekı boyle bır sey yaparsan sen mitten mı oldun emnıyetcımısın,askermısın nesın sadece sıvıl bır vatandassızn bunların yapısıda buymus ben duyduklarımı soyluyom...bu arada mitede gırmek ıstersen once boyle bır yapıda bulunmak gerek ogrenmek ve bırlık butunluk ıcınde olmak gerek..TURKIYE HEPIMIZIN MİT OLMAK ZORUNDA DEGILSIN..adamlar sadece bırlık butunluk ıcınde bır yapıdalarmıs..sen aklını devletle bozmusun.yetkı verseler hemen atlıcan galıba :)
    "EY TURK GENCLIGI BIRINCI VAZIFEN TURK ISTIKLALILINI VE TURK CUMHURUYETINI ILELEBET MUHAFAZA VE MUDAAFA ETMEKTIR""" BUNU MİT SOYLEMEDI ULU ONDER ATATURK SOYLEDI VE YAPMAMIZ GEREKENDE BU bence

SeNi SeViYoRuM CANIM...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    yahu kardeşim ben sana anlatamıyom heralde sen hırsızı 3 defa ihbar edersin 4.de seni hallederler.sen bu işe kendi kimliğini kullanarak girersen senin aileninde başı belaya girmiş olur ama resmi bi devlet kurumuna girersen ailen güvencede olur kimliğini değiştirirsin hiç olmazsa arkanda merak edebileceğin kimse olmaz.

l enfer c est les autres Sartre ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    hala kaynak belirtmiyorsun.lafa bak:valla kardeş ben bilmemde kurulmuş amblemleri çıkıomuş da bilmem neymiş.gizli teşkilatın amblemimi olur aq ya.siktir et amblemi kimdir bu msn deki yılmaz nerden biliyor o.götten uydurmalar gibime gelioyr.nese çıkar kokusu yakında

... sorcerer & musket ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KENAN
    KENAN's avatar
    Erkek
    anladım kardesım ben senı anladım ama sanırım kendımı anlatamadım..pekı devlet dedın.benım devlete hukemete guvenım var yanlıs anlama.apdullah catlı,cakıcı,bunları dusun..Tamam devlet ya kardesım kurt gelır polıse sover tokat atar bagırır cagırır ama polıs susar senın polısının elınden yetkı alınmıs..ama yetkı ıle olecekcen buyur..ama ıcındekı mılleyeycılık ıcın olceksen ben arkandayım.sen hangı yetkıden bahsedıyon senın devletın polısın elınden,askerın yekısını kıstlamıs olsa ne olur olmasa ne olur..bırak ya

SeNi SeViYoRuM CANIM...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    devletle hükümeti karıştırma.bu ikisiyle derin devleti sakın karıştırmaa...
    bu hükümet kısıtlar bi dahaki hükümet kısıtlamaları kaldırır.hükümetler geçicidir devlet bakidir.
    derin devlet asla ve asla hükümetle bağlantılı deildir ve asla bozulmamıştır.

... sorcerer & musket ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KENAN
    KENAN's avatar
    Erkek
    şimdi kafayı yıcem tam acıklamasını ben bılsem nıye sorayım forma acayım boyle bısey..Adamlar amblem yaptıysa sucmu a.q ya bana nıye soruyonuz..ama adamlar toplanmıs bır suru kısı hemde cok ıyımısler herturlu adam varmıs ıclerınde pc cı hacker ne ararsan varmıs..yılmaz onların ıcındeymıs yanı yonetıcıymıs..a.q adamı ekleyın...konusun....ben gırcem abı buraya vatan var ısın ıcınde genclerın bırlıgı butunlugu var
    Cw bır teskılat degılmı,tahrıbat ta oyle ama mısyonu var..

ADAMLARIN MISYONU VATAN BAYRAK..GUVENLIK..DEVLETE YARDIM EDENE DEVLET DESTEK VERMEZSE BEN NE DIYEM ARTIK

SeNi SeViYoRuM CANIM...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    güzel uygulama bende olmak isterdim
    Sivil İspit Teşkilatı :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KENAN
    KENAN's avatar
    Erkek
    hay a.q konuyu actıgıma pısman oldum geyık oldu olay yaaa
    ulen kım ne ederse etsın ya
    kım ne yaparsa yapsın ama adamlar basarılı olursa HELAL olsun derım..eger kı guvenlık ıcınse bu olay HELAL olsun
    YOLLARI ACIK VE ALLAH YARDIMCILARI OLSUN

SeNi SeViYoRuM CANIM...
Toplam Hit: 6440 Toplam Mesaj: 36