folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sivilceler :-(((

Sivilceler :-(((

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kedi_Gofreti
    Kedi_Gofreti's avatar
    Dişi
    HELLOWEEN bunu yazdı:
    -----------------------------
    en ii çözüm...:EVLEN
    kiz cocugun basini mi yakican =))
    o zaman suratinda diil baska yerlerinde de cikiwerir walla sifilceler :P

neutrogena - clear pore treatment
    geceleri sur
    sabah yika

Fairies wear boots
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    kıs valla bak evlenince geçermiş babam bana hep ööle derdi küçükkene:))ben de hep neden acabaa sivilceler benim evlendiimi nerden annıyolar ki der dururdum:)))muhahaha
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    HELLOWEEN bunu yazdı:
    kıs valla bak evlenince geçermiş babam bana hep ööle derdi küçükkene:))ben de hep neden acabaa sivilceler benim evlendiimi nerden annıyolar ki der dururdum:)))muhahaha

evlenince sivilcelere davetiye mi gidiyo acaba?

Ben de de oluyo bazen
    Hic takmiyom walla
    Ke$ke tek derdim sivilce olsa a.q
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    olm oynamayın la sivilcelerinisle..bak valla kötü olur..iz miz kalırr..soona kıslar beenmes sisi:)))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    valla bende sıkıyom....

ama sıkmanında bi adabı var...

bakın bu büyük tetkik ve teçrübelerimim tahribat.com müritleri ile paylaşıyorum... bu iyiliğimi unutmayın...

şimciiik.. alacan yanına selpak mendili...

en başa sivilce yer tesğiti yapacasın..açacan kollarını iki yana oğru.. sora tırnaklarınla sivicenin köküne doğru abanacan... çıkan ilk beyazı selpak le silecen sora biraz bekleyecen bi 15 saniye kadar soradan tekrar aynı yerden abanacasin.. taaki kan çıkana kadar.. untma içinde önce beya yağ sora kırmızı iltahap sorada kan çıkacak.. kan çıktığında selpakla sil yüzünü ve ööyylece bırak... 2 güne kada ne izi kalır nede lekesi...

bak eğer kan çıkana kadar sıkmazsan o zmaan aynı yerde tekrar ediyor...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BolyOne
    BolyOne's avatar
    Erkek
    yatmadan önce dove sabunla suratını iyice yıka.. daha önemlisi düzenli olarak mas... yon yap ve yıkan. bişeyciklerin kalmaz. hadi bakem..

Hollywood'un Korsanı Bolywood... HolyOne'ın Korsanı BolyOne... Alayına İsyan...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    444
    444's avatar
    Erkek
    hheehh ne bu leyn boyle...

holyone ın korsani aramizda geziyo dikkat, bolyone....

heehhe,koptum yaww...

nox...!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BartheZ
    BartheZ's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ben nasıl oluştuğunu anlatim mi?
    Kıl var ya. Bizde sakal diye de geciyo:)
    Bu kopuyor. Yerinden çıkıyor yani, köküyle birlikte. sakalın koptuu yere zamanla toz virus vırt zırt bisürü partikül dolusuyo. (bknz: siyah nokta) Sonra deri bunları dısarı atmak icin alttan bi iltihap olusturuyo. ama sıkmak çözüm diil. sıkarsan hem derinin üstüne hem altına yayılır. Derinin içinde yayıldığı yerlerde devam eder mi bilmem. Bölünebilen bi yapı mı yoksa basladığı yerden sürekli üretilen bisey mi bilmiyorum.

bana kalırsa şöyle yap. eğer sakallarin yeni yeni cıkıyosa sivilce oluşması olağan. neticeye deriyi delmek gibi bisey:) böle bi durum varsa sakallarini tras bıcağı ile kes. makineyle diil. ve kestikten sonra olusabilecek bosluklari doldurmak üzre steril bir krem kullan. partikül dolacağına, deride antipati uyandırmayan bir krem dolsun dimi?
    böyle yap. biraz yol kat edersin gibime geliyor.

on error go to hell
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eFe19KAN
    eFe19KAN's avatar
    Erkek
    Rene seni tebrik ediyorum bölesi irenç bi konuya en fazla bölesi irenç bi msj yakışırdı
    Bu sorun bendede var ama tamamen sıkıntıdan kaynaklanıyo heleki seviyosan an ve an sıkıldıında çıktıı yeri görebilirsin sıkmak çare diil ayy ben ne diom yaa zaten ireniyorum ve hiç sevmiorum bu konuyu ıyhh bırak abi yea bırak uyuz şey işte

Sonsuza kadar yaşayabilen ölü değildir, Tuhaf zamanlarda ölüm bile ölebilir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeCRoMaNCeRrR
    NeCRoMaNCeRrR's avatar
    Erkek
    clean and clear diye mi ne yeni bişey çıkmış.reklamına bakılırsa süper yararlı bi şey.kullanan var mı arkadaşlar aranızda !!!

bilgisayar uzmanıyım.herhangibi ps2 mouse u tamamen dağatıp toplayabiliyorum. :)
Toplam Hit: 9789 Toplam Mesaj: 32