folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder SIYASET & POLITIKA FORUMU KURALLARI, LÜTFEN OKUYUNUZ

SIYASET & POLITIKA FORUMU KURALLARI, LÜTFEN OKUYUNUZ

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IsLaMiC_ForCe
    IsLaMiC_ForCe's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Geçtiğimiz dönemlerde yaşadığımız hoş olmayan ve Tahribat ruhuna aykırı tecrübelerimiz nedeniyle yeni dönemde açıp açmamakta bir süre tereddüt ettiğimiz "Siyaset & Politika" bölümümüz Tahribat Forumda yerini almıştır. Forumumuza, Tarikatımıza, müridlerimize vatana, millete, sanal aleme hayırlı uğurlu olsun.

Yalnız.. Tekrar aynı şeyleri yaşamamak ve bölümü kendi misyonu doğrultusunda tutmak adına, buranın adabını herkesle paylaşmak ve herkesi bu bölümde buna göre hareket etmeye davet ediyoruz, hatta mecbur bırakıyoruz, şartlara uymayanlar gerekli yaptırımlarla karşılacaktır. Bu sebeple böyle bir açıklamaya ihtiyaç duyduk, umulur ki öğüt alır düşünürüz.

Bu bölümde her türlü rejim / düşünce / anlayış / ideoloji / parti / cemaat / tarikat / dernek / ırk / milliyet / kavim vb. fikir kalıplarını yarıştırmak, dövüştürmek, bu düşüncelere ait insanları gruplaştırmak yasaktır. Bu tür katılımlara yukarıda da söylendiği gibi izin verilmeyecek ve gerekli uyarılarla beraber muhattabını yaptırımlara maruz bırakacaktır.

Bölümün misyonu;

Güncel -bu geçmiş ya da gelecekte de yaşanmış ya da şekillenecek bir konu olabilir- siyasi ve toplumsal konularla ilgili -dünya görüşünüz paralelinde- soruna ne tür bir bakış açınız var, ne öneriyor, neyi eleştiriyorsunuz ?

Örnek verecek olursak, sosyalist düşünceli biri bir başlık açarak dünyayı yalnızca sosyalizmin kurtaracağını ilan edebilir, açılan o başlıkta konuşulacak olan sosyalizmin dünyayı kurtarmakta neresinin eksik neresinin fazla olacağıdır, sosyalist, kapitalist, enternasyonalist, milliyetçi, müslüman, satanist, işçi, işveren herkes katılabilir, kendi görüşü doğrultusunda her düşüncesini ortaya koyabilir, ama biri çıkıp; "konuşma pis komünist, siz hiçbirşeyi kurtaramazsınız" derse bilin ki o kişi kaybetmiştir, bölümün amacı için de burada değildir.

Istediğimiz; seviyeli, bilimsel, Tahribat ruhuna yakışır, belirli bir amaç için toplanmış insanlarımızı gruplaşmaya yol açacak bir harekete sevketmeyecek bir tartışma fikir ortamıdır, inanıyoruz ki seviyeli bir şekilde tartışıldığında kimse kimseye kendisine zıt bir düşünceye sahip olduğu için saygı sevgi kaybetmeyecektir, "arkadaşım bana hede hödö konusunda yardımcı olsana" dediğinde, "seni güncel konularda gördüm falancıymışsın sen, başka kapıya" demeyecektir.

Sırf propaganda için bu bölüme takılıp bir de kurallara uygun hareket etmeyen üyeler takip edilip Forumdan uzaklaştırılacaktır. Bu tür şeyler geçmişte yaşandı, belirli bir düşünceye ait onlarca insan sadece bu bölümde kapışmak için Foruma üye oldu, böyle bir şeye hoşgörü gösterilmeyecektir, biliniz.

Düşündük ki her şeye layık müridlerimize böyle bir platform da sunalım, ciddi ve seviyeli mevzularda yeni ufuklara açılsınlar, üyelerimiz bunları da paylaşmaktan eksik kalmasın, ki herşeyi paylaşan gerçek bir aile olabilelim.

Ola ki, "Siyaset & Politika" zırtapoz emellere alet edilecektir, taş taş üstünde baş baş üstünde kalmayacaktır, hiç bir art niyetli üyeye acınılmayacaktır, zaten cemaatimizin ve aramıza yeni katılacak olanların belirli bir iq seviyesinin üzerinde olduğunu düşünürsek konuyu gayet iyi anlamış olacağımıza dair bir şüphe yok. Konuyu anlamakta direnecek iq seviyesi düşük bazı üyelerimiz aramıza karışmış olabilir, onların kıyımı konusunda hiçbir yaptırımdan çekinilmeyeceğini bilmenizi ve içinizin rahat olmasını isteriz.

Tekrar Siyaset & Politika bölümümüz hayırlı olsun.

Tahribat.Com Forum Yönetimi

"Oku! Yaratan Rabbinin adıyla oku. O insanı alak'tan yaratmıştır. Oku, Rabbin sonsuz iyilikler sahibidir. İnsana bilmediklerini, ve kalemle öğreten, O'dur."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    baba burayı actıgınız ıyı olmusta ben sımdı celallenırsem ne yapmamı onerırsın? Bu arada hosgeldın kardesım...

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

Benim parti ayağım yoktur, ırkçı değilimdir, herkesin görüşünede saygım vardır ama bakıyorum satanist grubuna giren kimse yok burda o yüzden ben satanizm ile ilgili yazılar yazarım :)

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IsLaMiC_ForCe
    IsLaMiC_ForCe's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

tugrul kardes tekrar görüşmek güzel, nasilsin iyisin umarim..

yok canim sen iqsu belirli bir seviyede zaten burada ne yapmaya calistigimizin farkinda olan degerli bir üyemizsin, sana yapacak bir sey de yok senin yapacagin bir sey de.. ;)

"Oku! Yaratan Rabbinin adıyla oku. O insanı alak'tan yaratmıştır. Oku, Rabbin sonsuz iyilikler sahibidir. İnsana bilmediklerini, ve kalemle öğreten, O'dur."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Hoşgeldin dai.. Valla en zor konuyu aldın.. Bu kuralların harfiyen yerine getirilmesi lazımki düzgün bir tartışma ortamı olsun.. Olucaktırda ;) Hayırlı olsun tekrardan ..

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    eski topraklar geliyor birer birer.

ftw
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek

İslamic_Force    ((:

abi seni yeniden görmek güzel....

Tuğrulbaba... seni de abi (((:

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

öncelikle konuyla alakasız olcak ama eskileri görmek gerçekden çok güzel son 17 gün içersinde tahribat.com hitlerinde, forumda, üyelerinde, icraatlarında, adminlerinde, tasarımında büyük yol katetti 17 gün önce alexada 1.538.000 civarında sıralamamız varken bugün itibariyle 728.000 civarına yükseldik 1 yıldır kesintilerle yayın yapan bi siteye böyle sıkıca bağlı kalan üyelerimize çok teşekkür ediyorum

konuya gelince bu forumun açılması bence çok iyi oldu ben şahsen vatanperverim ve turancıyım ancak herkesin görüşlerinede saygım var herkesdende bunu beklerim

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    eyv erhanım senı gormekte guzel aslında ben eskı olan herkesı gordugume cok sevındım.

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek

islamic_force ve tugrulbaba sizi yeniden görmek güzel. bir de özcan gelse kadro tamam olcak...

mitnick sen de karar ver iki ay önce de ben mason olacam diodun bu kadar da olmaz ki

Kısa Pantolon, Paslı Çakı, Dizde Kabuk Bağlamış Yara, Kısa Çakı, Paslı Pantolon, Yarası Gözde Kalmış Kabuk
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bu yazı yeniden yukarılara çıkmalıydı!

Ah Islamic Force, neredesin? 

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
Toplam Hit: 4945 Toplam Mesaj: 16