Sizce En Güzel Metal Veya Nu-Metal Grubu Hangisi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    n0th1ng
    n0th1ng's avatar
    Erkek
    ne kadar espirituel ve komik bi arkadasmıs bu Roadmaster ya, sabah sabah le havle cekesim geldi sayesinde.Bizimle bilgini ve fikrini paylas arkadasım espirilerin ve gerisi sana kalsın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    n0th1ng
    n0th1ng's avatar
    Erkek
    Nu metal diince yeni cıkan hatun vokalli evanescence'i de unutmamak lasim.bring me up to life sarkısı piyasavari olsada tum album cok ii.kacırmayın derim albumun adı fallen.nu metal ve amerikalı olsalarda zaman zaman euro metal denen benimde tam olarak ne anlama geldigini bilmedigim bir tür içine de sokuluyorlar..ha bi de denilen o ki nu-goth die yeni bi akımın oncusuymus.tabii gothic tarzla nu nassı bi arada anılır onu benimde aklım almadı...
    Bence Guano Apes'in biras light kacani..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkArmy
    DarkArmy's avatar
    Erkek
    HaDes SaTanicBlack DarkArmy ..... benim için ..

ne bıleyım :))
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaTLiaM
    KaTLiaM's avatar
    Erkek
    ben siyasi miyasi anlamam herkes birbirini destekliyor burda ben sadece birinizi destekliyorum en iyi metal tartismasiz system of a down olduguna karar verdik hepinize hayirli ugurlu olsun

KATLi_AM
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeSSiaH_etah
    MeSSiaH_etah's avatar
    Erkek
    nu-metal diil ama slipknot diyecem gayet gaz ve icra etmesi zor(nispeten) riffleri var.. hele bateristlerine(drummer) hastayım, uçmuş kendisi!

You-can't-kill-me-cuz-I'm-already-inside-you!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VaMpiRe_Lord
    VaMpiRe_Lord's avatar
    Erkek
    Rob Zombie,Drowning Pool,SOAD,Black Sabbath,Marilyn Manson,Slipknot,Evanescence (bunun türü ne yaw?)

hepsi de güseldir...tür olarak uyar mı bilmiorm ama hepsini de sewerim...

Fuck it all! Fuck this world! Fuck everything that you stand for!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VaMpiRe_Lord
    VaMpiRe_Lord's avatar
    Erkek
    Bu arada özür diliorm...Grup yazmışsınız onu görmemiştm sorry..

Fuck it all! Fuck this world! Fuck everything that you stand for!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mindfields
    mindfields's avatar
    Erkek
    bırakkkın yaaaa korn korn korn en baba korn abi bi kere herifler kailteli müzik yapıyorlar hemde kafa ütlemiyorlar....bence slipknot sırf sıkış metal trash metal birazcık.....hem sonra korn fieldy nin bass line lerı hangilerinde var derim ben size bu adara çok bas solosu kimde var...yada jonathan babanın vokli hangi birinde var herif çoğu gibi kuru bağırtı yapmıyor.... bişiylerde anlatıyor en azından.... bence korn abi korn en iyiylerin bir arada olduğu bi grup...soad ın kliplri bile bi sıkış tamam bende dinlerim ama (chop suey) klibinde gitat sesi geliyor herif adam gibi gitarın perdelerine değmiyor gitar kendisi çalıyor... detay sıfır ve göze batan bi detay....linkin parkta iyi ama hep aynı sert bi gitar riffi sorna mike shinoda chester biraz atşıyorar sonra chester yırtınıyor şarkı bitiyor...(vokailne diyeeem yok) limp bizkitte bok etti zaten her şeyi.... bi tek işk album fena deil bence ... ben fikirlerimi yazdım ama ben korn derim....

ooffff yaaa......
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    sanirim black sabbath ve onun pesinden giden gruplarin akimlari daha etkili olmustur.venom pantera bon jovi guns rose`s ve en babalari METALLİCA.gunumuzde uzantilari benzer bi kac tane olabilir belki slipknot,cradle of filth vs.ama o akim 1970 lerde ingiltere den baslayip metallica ile doruguna ulasmistir.benim de hala hangileri diye soruldugunda diyebilicegim sadece bunlar.gunumuzde yapilan muzikler tamamen ticari oldugu icin yeniler hakkinda fazla fikrim yok.. 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    abi sole bişey var bende misal limpbizkit linkinpark system of a down u beğenerek dinliorum ancak acaba bana ne-metal ve metalin tanımını yaparmısınız? ben bu konularda azcık cahilimdirde!

NesTo | same shit diffirent asshole
Toplam Hit: 6170 Toplam Mesaj: 25