folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sizce Forumca Takip Ediliyormuyuz ?

Sizce Forumca Takip Ediliyormuyuz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek
    üyelerin arasında ajanlar bile  olabilir  kim bilebilirki  

kontra bisiklet
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek
    etsinler burda söyledigimi dısardada söyluyorum zaten bi problem yok

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek

yeah hocam :D şimdi imam bilmem ne yaparsa cemaat bilmem ne yapar die bi laf var bilirsin :D

başbakan o siteye giriyorsa herkes girer yasak olsa da öyle değilmi ? yasalar suçun büyüklüğüne göre gruplandırılmıştır

pkk propogandası yapan sitelerin hitini ne yazıkki bizim türk milleti arttırıyor :( millet msn den birbirine yazıyo örnek vereyim

http://165.182.18.7 die bir site var baksana pkk propagandası yapıyo hadi şunu bi hackleyelim bu mesajı da en az 10 kişiye gönderelim

ben bunlara sadece gülüyorum. Adamlar bu şekilde kendilerine hit kazanıyorlar ve siteye ne kadar çok tıklarsanız onların cebine de

aynı orantıda para giriyor. Bunlarla mücadele edecek kişi ve kurumlar bellidir. Senin benim öfkesi sadece onların işine yarar 

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek
    len korkmayın, sizi alana kadar önce mecliste ben pkk'lıyım diyen kişileri alırlar :)

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

stillalive bunu yazdı:
    -----------------------------
    len korkmayın, sizi alana kadar önce mecliste ben pkk'lıyım diyen kişileri alırlar :)

yeah işte yorum budur =)))

@blue

haklısın hocam o hit olayında, insan bilinçsiz olmasın işte =))

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek
    Yeah bunu yazdı:

işte bize düşen de insanları bu konularda elimizden geldiği kadar bilinçlendirmek. Çünkü bazı kişiler insanlarımızın bu bilgisizliğini kullanarak kendilerine rant sağlamaktadır. Günde en az 5 tane spam mail geliyo "yardıma ihtiyacım var , kontöre ihtiyacım var bana yardım edin şu numaraya kontör atın bu mesajı listenizdeki tüm kişilere gönderin vs..." bazı iyi niyetli insanlarımız ise bunlara kanıyor ve halkımızın duyguları suistimal ediliyor bunu engellememiz gerek 

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek

Konunun ismini şimdi hatırlayamadım bir arkadaşımız bir ara bole bir konuya deyinmişti forumumuzda...Yakalandığını nezarette kaldığını mecburi belirtmişti.Belki aranızdan hatırlayanlarınız olur görüşlerimizi daha dikkatli yazmamız konusunda bizi uyarmıştı...

Ben bu insanları anlamıyorum.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

Bu konuda şöyle bir gözlemim var..A Partisi B Partisi,C Şahsı D Kurumu olsun..Burada bu saydığım A-B-C-D'ye dümdüz giden,netten bulduğu 2 fotoğraf ya da yazı üzerinden suçla itham edenler var..

Bu eylemi yapanlar sanıyor ki,nasıl olsa hakareti yazdığım platform sanal,ben klavye arkasındayım,bulunmam zor olur vs vs..

Bunu yapan arkadaşlara sormak istediğim şu,gerçek yaşamdan örnek veriyorum; "Deniz Baykal'ın yüzüne karşı,ya da Erdoğan'ın yüzüne karşı küfredebilir misiniz?Ya da gıyabında ettiğiniz hakaretin bir şekilde onların kulağına gideceğinin bile bile küfredebilir misiniz?

Var mı buna cesaretiniz? 

1 sene kadar oldu,haber sitesinin birinde,bir belediye başkanıyla ilgili haber vardı,bir de bilirsiniz,haberlerin altına kullanıcılar yorum girebiliyor(internethaber.com,haber7.com gibi bir site) yorum yazanlardan biri belediye başkanının anasından girmiş,kızkardeşinden çıkmış..Belediye Başkanının haberi oluyor bundan,ilgili siteden savcılık vasıtasıyla gerekli bilgiler isteniyor,adam bulunuyor,hakaretten adli para cezası..

Günün birinde,burada hakaret ettiğiniz,iftira attığınız şahıslardan biri,suç duyurusunda bulunsa,savcılık da Aytek Hoca'dan Güçlühan Hoca'dan kişinin ip bilgilerini istese,sanıyormusunuz ki savcılık kararına direnecekler.. 

Çekil,Önümden Çekil...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Davos
    Davos's avatar
    Erkek
    Biz bir tarikatız burdan adam almak sıkar...:) Bizimde derinlerde tanıdıklarımız var...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Davos bunu yazdı:
    Biz bir tarikatız burdan adam almak sıkar...:) Bizimde derinlerde tanıdıklarımız var...

evet dayım maden işçisi baya bi derinde :D XD

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
Toplam Hit: 3517 Toplam Mesaj: 33