folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Sizce Hayat Ne Kadar Uzun

Sizce Hayat Ne Kadar Uzun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek

Aklimin derinliklerinde bunu düsündüm bu gece bana maddi bi örnek verin...

size göre bir ömür cokmu uzun cokmu kisa örnek alayim.

Laaaaaan.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ragmendous
    ragmendous's avatar
    Erkek
    hayat yasamayı biliyorsan uzundur dostum

serseriyim,icerim,dagıtırım bar bar gezerim soranlara kaportacıyım derim kimseyi kafaya takmam sekil yapmaya bayılırım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vehbi55
    vehbi55's avatar
    Erkek

kardeşim sen kafayı ömürle bozmussun git bi doktora sana sinir ilacı versin rahatlarsın.

rustural,mazajik,apranax, falan birşeyler iç işte kafanı taktığın birşey varsa sorun yapma neticede hepimiz ölücez.. doktoru ihmal etme sakin

Heyyyyy Gidii Günler!!!!!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    abü onu bunu bilmemde... pat küt devirir olduk yılları.. yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz ahanda 2006.. 2007..

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ragmendous
    ragmendous's avatar
    Erkek

güzel bir kiza kur yaparken gecen bir saat, saniye gibi gelirken; sicak bir odunun üzerine oturulan bir saniye de bir saat gibi gelir.

serseriyim,icerim,dagıtırım bar bar gezerim soranlara kaportacıyım derim kimseyi kafaya takmam sekil yapmaya bayılırım
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vehbi55
    vehbi55's avatar
    Erkek

sağlığına yemene dikkat et uzun yasarsın koçum sigara yı içkiyi içme kafanı dinle işi gücü bırak relax ol yani anladınmı relax mutlu olursun takma kafana hayatı rahat ol. sal kendini anladınmı... ok

Heyyyyy Gidii Günler!!!!!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CRuZ
    CRuZ's avatar
    Erkek

eğer yaşamayı biliyorsan hayat çok uzundur. yaşamayı bilmiyorsan dostum tek çare var kendini biryerden aşağı at.

////**---YARINLAR HEP GÜZEL OLACAK DERLER OYSA BUGÜNLERDE DÜNLERİN YARINI DEĞİLMİ----*** //
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    CRuZ bunu yazdı:

eğer yaşamayı biliyorsan hayat çok uzundur. yaşamayı bilmiyorsan dostum tek çare var kendini biryerden aşağı at.

Oldu anam her derdi tasası hayatı boktan giden atsın kendisini da get komik olma.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    vehbilatorrr bunu yazdı:

sağlığına yemene dikkat et uzun yasarsın koçum sigara yı içkiyi içme kafanı dinle işi gücü bırak relax ol yani anladınmı relax mutlu olursun takma kafana hayatı rahat ol. sal kendini anladınmı... ok

koccum genc osman bende bi sorun yok sen konuyu yanlis anlamisin soru sordum sizin fikirlerinizi merak ettim

ben hayatin cok kisa oldugunun farkindayim 50 yasima gelecegimi biliyorum ve o zamanin 1 saat gibi gececegini biliyorum sizlerde bunun farkindamisiniz diye sordum ve birer örnek istedim...yani hayati uzunmu saniyorsunuz yoksa benim düsündügüm gibi cok kisa oldugunun farkindamisiniz...?

soru bu tavsiye istemiyorum sadece fikirlerinizi sölerseniz daha bi romantik olur..

Laaaaaan.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Hayat bence cok kısa andam. Nerden cıkarıon dersın sen sımdı.

Bır hedef koyalım dıelımkı askerlık. Dıyordumkı kapı gıbı bes senem var askere gıtmeye. Bı baktım askere gıdıyom. Askerlıgın bıtmesıne su kadar var dıyordum. Baktım bıtmıs gelmısım uzerınden bır kac yıl gıtmıs. Evlenmıs cocugum olmus. Cocugum bı kac aylık oluvermıs. Sacım sımsıyahken bır kac muhalıf ak peyda oluvermıs.

Yıllar gectıkce dun soyle dusunen ınsan perspektıfını genısletmıs bugun olaya farklı yorumlar getırmeye baslamıs daha makul bır ınsan bıcemıne burunmus. Bu da hayatın hızlıca akıp gıttıgını gosterıyor bence.

Ekmek kavgası yasam savası paylasım sevgı nefret su bu derken aksam oluverıyor. Sankı saatler degıl sanıyelerle olculuyor gecen zaman. Hanı hayat bır fılm serıdı gıbı akar gıdermıs olum anında yada bı tehlıkede ıste oyle kankam 70 dakıkalık bır fılm gıbıdır omur. 70 sanıyede bılemedın 7 sanıyede hepsını ızlersın.

Not:

Asıl mesele hayatın kısa yada uzun olması degıl. Asıl mesele onun kısa yada uzun olarak algılanmasıdır anlamayan kardesım. Herseye bosvermek sorumsuz ınsanların kaderıdır. Ve sorumsuz ınsanlar bır baltaya sap olamadan gelır gecer ve fıguran olarak tamamlarlar kendı fılmlerını.

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dipLoit
    dipLoit's avatar
    Erkek
    uzun olur mu bea. daha dün okula ba$lıorum die sevinirken bugün ünv.e hazirlaniorum. yarin i$ güc derken mezarda aLicaz sogugu. hayat bo$ metaLLe co$ der $air ;)

bir imzam bile yok
Toplam Hit: 8243 Toplam Mesaj: 36