folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sizce Kaçtane Bayan Türk Hacker Var

Sizce Kaçtane Bayan Türk Hacker Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MartyN
    MartyN's avatar
    Erkek

Pic_Boy bunu yazdı:

kendi mantıgıyla kendi becerisiyle öğrenen daha bayan bir şahıs bilmiyorum tanımıyorum... görüp öğretilenler olabilir...

aynen öyle :) bahse girerim 1 istisna bile cikmaz abi. kadından programci ve söför olmas :)

222 gün siteye giriş yapmayı unutan emekli admin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOAL
    FOAL's avatar
    Erkek
    ben bir tane tanıyorum kendsis komsum olup cok ii bir sistem bilgisine sahip nicki de karadul superonline arabirim de calısıor

aynı hatayı tekrar yapma yapılacak cok hata var
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Powerslave
    Powerslave's avatar
    Erkek
    o deilde sizce kaç tane kürt hacker var :)

Dalımızı kesenin, ağacını kökünden sökeriz...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZiLeKoN
    ZiLeKoN's avatar
    Erkek
    bencede bu bayanların yapacağı bir iş değil

::::ReaLHacKeRs Administrator::::
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:

bu işler kızların mantığınada kapasitesinede uygun değil..

hiç yoklar ondan :D

sen oyle san. okulda bi kiz arkadas var beraber hocanin pc sine girerken ne taktikler uretiyordu. acaip beyin var. program yazma derse o bicim. ama daha yolun basinda beraber birseyler yapmaya calisiyoruz. ama cok az gorusebiliyoruz.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Tamam abi siz tam saldırmaya calışın. Kız bi anda dur gözümdeki boya aktı die tuvalete gitsin.. gelsin sora ped değiştirmeye gitsin :D Kardeşim onlar otursunlar yemek yapsınlar ütü yapsınlar, temizlik yapsınlar..

biz onların işlerine bak ne güzel saygı duyuyoruz. Onlarda bizimkine duysunlar demi ama???

Senseimin yanındayım bi gün.. O servise cımıştı.. bi kadın geldi.. Güya sistem mühendisi.. Bu hıyara windows 2000 i cok güzel oretmişler ama salak cd rom okumayıca ne yapacağını bilmior.. Çünkü saksıya belli şeyleri sokmuşlar zorlarda olsa ama saksıda onları öle bırakmış çimlenmeye :D

tam 45 dakka uraştı.. Bende arkadan bakıorum bu sistem mühendisi bilgisayar bilmeyen arkaadaşa artık dayanamadım. Çekildedim çekil yan makinadan söküp ona takmayı akıl edemiorya sistem mühendisi..

E siz ne düşünürsünüz böle bi olaydan sora?? Bu arada kadın ayda 1.5 milyar ücret alıor bizim vergilerimizden....

Yanında bi kadın daha var.. bu nispeten daha zeki gibi görünüyor. sabah saat 11 de koysu sistemi oraya.. takti cd yi.. geliyor şifre yazıor cay içeye gidior.. gelior entera basıyor tuvalete gidior gelior entere basıor üst kattakilerle gevezeliğe gidior.. :D 7 saatte windows 2000 kurdun kadıncağız..

Sonuc olarak istisnalar tabiki var ama geri kalan hepsi aynı.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LieBST
    LieBST's avatar
    Erkek
    ya arkadaşlar kızlar ne anlamış hacker lıktan falan bırakın ya  ama Powerslave'nin dediği gibi hakkaten kaç tane kürt hacker vardır :=))))

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selkan
    selkan's avatar
    Erkek
    bırakın hocalar  ya daha tv kumandasını kullanmaktan acizler  nerde hacker

DÜNYA DELİKANLI OLSAYDI YUVARLAK OLMAZDI...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Bayan hacker mı? Ya kardeşim erkeği olsa ne olur. Şu hacker lafı bana çok komik gelior :p Sabuncu gibi birşey bu ya. Bu işi prof. olarak yapan hiç kimsenin o ismi kendilerine yakıştırdığını düşünmüyorum.

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Ya kardeşim kaç tane varsa var, siz bunu bırakıp hükümetin icraatlarını, Türkiye'nin geleceğini tartışsanıza biraz!

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
Toplam Hit: 5815 Toplam Mesaj: 25