folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sizce Nasıl Bu Araç

Sizce Nasıl Bu Araç

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek

Silent_King bunu yazdı:
    -----------------------------

bu super naturaldeki dean in arabadan değil mi hacılar

Dean'in araba siyah 67 model impala kız gibi valla evlenme böyle araba al :W

Allah Türktür.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

http://www.arabam.com/ikinciel/CHEVROLET/Camaro/ikinciel_model.araba

sana camaro yakışır biraz pahalı ama :|

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Park sorununu düşünmüyorum sadece pazar günleri bineceğim, ilandaki araba yeni sayılır 95 model benim aradığım araç çok daha eski modeller,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yns_berk
    yns_berk's avatar
    Erkek

Robinson_Crusoe bunu yazdı:

Klasik araçlardan pek anlamam arkadaşlar iri yarı bunun gibi bir araç alım diyorum kendi kafama zevkime göre a dan z ye modifiye yaptırırım diyorum hazır yapılı olanlarını almaktansa buna benzer bir şey alım yaptırım diyorum önerileriniz nelerdir tavsiye edeceğiniz model tür varmıdır,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-chevrolet-impala-yasayan-efsane-33581224/detay/

Ben bu arabayı biliyorum bizim buğday pazarında birinin sanırsam, geçen ay görmüştüm harmanı götürmüştük traktörle, parlatmış arabayı o zaman çok pis duruyordu. ilgileniyorsun gider bakarım yardımcı olurum arkadaşım.

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

yns_berk bunu yazdı:

Klasik araçlardan pek anlamam arkadaşlar iri yarı bunun gibi bir araç alım diyorum kendi kafama zevkime göre a dan z ye modifiye yaptırırım diyorum hazır yapılı olanlarını almaktansa buna benzer bir şey alım yaptırım diyorum önerileriniz nelerdir tavsiye edeceğiniz model tür varmıdır,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-chevrolet-impala-yasayan-efsane-33581224/detay/

Ben bu arabayı biliyorum bizim buğday pazarında birinin sanırsam, geçen ay görmüştüm harmanı götürmüştük traktörle, parlatmış arabayı o zaman çok pis duruyordu. ilgileniyorsun gider bakarım yardımcı olurum arkadaşım.

Çok menmun olurum üstadım yorumunu bekliyor olacağım ayrıca aynı aracı adamlar ne kadar güzel yapmışlar benim kafamdaki düşünce biraz daha farklı çift renk boya deri döşeme vs...,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-impala-63-direksiz-otom-v8-impala-ss-gallery-23-auto-plaza-ya-sizleri/detay/

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PoLLBuLL
    PoLLBuLL's avatar
    Erkek
    hocam bu tip amerikan alıcaksan modifiye yapmamanı öneririm.en azından orjinalliği bozulmasın.modifiye de kararlısın, o zaman amerikan ruhunu bozmadan yapmanı öneririm.

You are a man of many colours. but i, motherfucker, am the rainbow
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yns_berk
    yns_berk's avatar
    Erkek

yns_berk bunu yazdı:

Çok menmun olurum üstadım yorumunu bekliyor olacağım ayrıca aynı aracı adamlar ne kadar güzel yapmışlar benim kafamdaki düşünce biraz daha farklı çift renk boya deri döşeme vs...,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-impala-63-direksiz-otom-v8-impala-ss-gallery-23-auto-plaza-ya-sizleri/detay/

yarın gider sorarım inşallah, bilgilerini alırım aracın, yeni resimlerini de çekerim neyi var neyi yok sorarım.

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Sanada zahmet vermiş oluyorum üstad ama çok menmun olurum gerçekten,

Edit: @ PoLLBuLL Kesinlikle haklısın üstadım orijinallığını bozmadan yaparım az da olsa zevk sahibi birisiyimdir, :P

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek

Harbiden süpermiş ya araba hasta oldum.Fena karizma yaparsın söyleyim :) bunlar hızlıdır bide değilmi?

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek

Harbiden süpermiş ya araba hasta oldum.Fena karizma yaparsın söyleyim :) bunlar hızlıdır bide değilmi?

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
Toplam Hit: 4676 Toplam Mesaj: 45