folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Size İftira Atiyolar..Ne Yaparsiniz..?

Size İftira Atiyolar..Ne Yaparsiniz..?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    güzelim ben sana bu konuda ne yapman gerektiğini söölemiştim o gün..ama sanırım bazı değişiklikler olmuş:(bi ara konuşsak ii olurdu...sen üzme kendini..takma kafana bu kadar yaa..der ööle basit insanlar..konuşurlar durmadan..sen istediklerini yapmadın ya..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    1- o ankı ruh halıme bakar ıyımser ve hayat bı mana tasıyorsa o dakıka ceker bı kenara konusurum mılleten uzak resıl etmemk ıcın
    2- eger asabıyet varsa o anda kı genelde asabıyımdır burnunun ortasına gecırırım kafayı kırarım bacaklarını
    3- az asabıysem hakım oluyosam elıme koluma cıkartırım mılletın onune bır bır ettıgı lafları sokarım bı taraflarına

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    magecy
    magecy's avatar
    Erkek
    arkamndan konuş herkesi hayatımdan silerim sorun ortadan kalkar...

Love is a name Sex is a game Fuck the name Play the game
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aycos
    aycos's avatar
    Dişi
    sonuçta yalan sölüyolar dimi hiçbişi yapma kendilerini aldatmaya devam etsinler .seni bilen biliyo süper bi insansın ötesi yokk!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    Tesekkür ediyorum Arkadaslar önerileriniz icin
    Sende saol aycos o sizin güzelliginiz.. ;)

Laaaaaan.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nukeshore
    nukeshore's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    fizilal in dedigini yap.

011011100111010101101011011001010111001101101000011011110111001001100101
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    yavuzum... sessiz kal.. "Alla alla.. peki " deyip olayı kulak arkası yap... sonra en az şüphelendiğin kişiye yakınlaş.. onun bi derdi varsa yardımcı ol fikir ver muhabbet et.. sen bi olayda ondan yana çıkarsann sana bildiklerini döker.. en fazla 1 hafta sonra öğrenirsin lafın kimden çıktığını..

yada 1-2 gün sonra aynen olayı unutmuş gibi en çok şüphelendiğin kişiyle kanka ol.. çok iyi geçin belli etme.. seni onunla yakın gören birisi dayanamayıp olayı sana ispiyonlayacaktır :)

ben bu 2 taktiği deişik zamanlarda değişk ortamlarda uyguladım .. 2 gün sonra kendi kendilerine öttüler :)

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    SEN HERŞEYİN EN GÜZELİNE LAYIKSIN..SANA İFTİRA ATANLARIN CANI CEHENNEME..ELBETTE SANA YAPTIKLARI BU PİSLİĞİN CEZASINI EN KISA ZAMANDA ACI Bİ ŞEKİLDE ÖDİYCEKLER..BEN SENİN İÇİN ORDAN DA DUA EDİCEM GÜZEL İNSAN..HERŞEİN EN GÜZELİ SENİN OLSUN DİYE..BANA VERDİİN HERŞEY İÇİN ARKADAŞLIK DOSTLUK SEVGİ DESTEK...HERŞEY....HEPSİ İÇİN TEŞEKKÜRLER..SEN SAKIN ÜZÜLME..HAYATINDAKİ HERŞEY Bİ GÜN YOLUNA GİRİCEK..O ZAMAN BENİM DEDİKLERİMİ HATIRLARSIN..SEN DÜNYANIN EN MUTLU İNSANI OL EMİ...SEVDİKLERİN YANINDA OLSUN..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    Designer kardesim bu sekilde akillica bi tavsiyede bulundugun icin tesekkür ediyorum sana,Uygulayacam abü 2. dedigin olabilir..

Sana gelince Helloween saydigin tüm özellikleri sen tasiyosun.
    Bi yerlerden kacar gibi,Biseyler seni cok üzmüs gibi,Bi yerlere gider gibi yazmisin
    ne o hakkini helal et felan ..seni birakmaz tarikat camiasi ,unutmaki müdürümüzsün ;)

hadi öpüyorum.

Laaaaaan.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    rica ederim yavuzum :)

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
Toplam Hit: 9042 Toplam Mesaj: 41