Size Turist Gönderiyorum!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Merhaba güzel ülkemin güzel insanları, 

Bilen bilir yurt dışında doktora öğrencisiyim. Çinli bir arkadaşım ay sonuna doğru Türkiye'yi ziyaret edecek. Önce İstanbul, sonra Denizli ve İzmir derken geri dönecek. 

Bu arkadaşım için merkezi yerlerde uygun fiyatlı kalacak yer tavsiyesi istiyorum.

İstanbul'da tarihi yerlere, Beyoğlu, Fatih gibi, yakın otel, yeme içme dahil olursa iyi olur, tavsiyesi istiyorum. 

Denizli'de Pamukkale'ye gidecek. 

İzmir'de ise Efes gibi yerlere gidecek. 

Ayrıca sizin de fikirleriniz varsa onlara da açığız. Arkadaşım İngilizce ve Rusça biliyor. 

Daha önce de benden habersiz Taylandli bir arkadaşım TRye ziyarette bulunmuş. Havalimaninda üç çeşit yemeğe 90 TL vermiş. Adam sürekli bana sitem etmeye başladı. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Kapadokya'yı istemiyor muymuş? Etrafımda tanıdığım -ki baya tanıdım- Çinlilerin %99'u Türkiye diyince direk Kapadokya diyor.

torpedo_XL tarafından 15/Ara/19 20:16 tarihinde düzenlenmiştir

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

istanbulda bende kalabilir kanka, otele ve küsküye para vermez , ama yürüyecek hal bırakmam. 28 senenin abazalığı var

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

istanbulda bende kalabilir kanka, otele ve küsküye para vermez , ama yürüyecek hal bırakmam. 28 senenin abazalığı var

hahahah sonunda böyle bir cümle beklemiyordum :D 

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

Yalnız bunun sapı var. Kalacak yer için sorayım. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

Kapadokya'yı istemiyor muymuş? Etrafımda tanıdığım -ki baya tanıdım- Çinlilerin %99'u Türkiye diyince direk Kapadokya diyor.

Orayı da biliyor ama süresi kısıtlı olduğu için yazın düşünüyor. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    Pikacu bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

kanka :p geyik yapıyodum ya bende kalamaz evim çok kücük :( 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

pika sen rusyada değilmisn . çinli nerden çıktı. 

Minimalist Değilim Tembelim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    Pikacu bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

adamın nicki yolbulucu onu da götürür o dsaasdffdsbasdfasw

Bi bakiyim dedim de zaten postta dişi mi erkek mi belirtilmemiş adam baştan farkmaz bana demiş yani asdiplokfgsdfhg

SweetyVolty tarafından 15/Ara/19 21:35 tarihinde düzenlenmiştir

Çok sıkılıyom
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

^^D`

-0-

Yalnız arkadaş, ben bu Çinlileri kısa boylu, gudubet tipler zannediyordum(tabi her genelleme gibi bu da yanlış).  lâkin Geçen yaz Çinli bir grup gördüm, özellikle gruptan bir tanesi Manken gibiydi. ``o Bi gülümseyişi vardı, papatya çiçeğinin beyaz yaprakları gibiydi.  Bi an göz göze geldik, kendi kendime dedim; N'oluyo ^^D`

RitmFarbRacourci tarafından 16/Ara/19 01:08 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Çinli'yi otele bile almamak lazım.

https://www.youtube.com/watch?v=2SvHsU7jwwk 

GusFring tarafından 16/Ara/19 00:52 tarihinde düzenlenmiştir