folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sizi Bilgisayara Ceken En Güzel Şey ????

Sizi Bilgisayara Ceken En Güzel Şey ????

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    bilgisayarda yeni şeyler öğrenmek ve ufkumuzu genişletmek bizi bu makinanın başından kaldırmaz :D

Living Death
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JaCKaL
    JaCKaL's avatar
    Erkek
    ASSEMBLY!!!
    tek geçerim!

choosing my confessions...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zob
    zob's avatar
    Erkek
    Hamile kalma derdi yok :))

Zip Zip KAnguru ████»Kangurulara Ozgurluk!!!! «████
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bossie
    bossie's avatar
    Dişi
    bütün dünya:) bilgisayardan bütün dünyayı takip edebiliyorum istersem maldivlere istersem newyork a istersem google kampüse gidiyorum.istersem oyun oynuyorum istersem programlarla uğraşıyorum bütün stresimi burda atıyorum.

bu vatan bizimdir bizim kalacak!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    VBS + ASP + IRC + DELPHI + CODES + İŞLEMCİ + RAM + ANAKART +MSI + P4'HT + AMD... vs vs...

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    açıkçası en rahat olduğum yer(insanlarla yine kopuğum,burdada)onun dışında kuralları koyabilmem çok güzel bir olay

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmansan
    osmansan's avatar
    Erkek
    ekmek parası :)

..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    Bilgi güçtür dediler, tastiklemek için buraya geldim... tastiklemesine tastikledim, yani kabul ettim de, çıkış kapısını, yönümü şaşırdım mina kyimm... içerde kaldım ama şikyetim yokk.. Sadece dışarı isyanım var, gerçekler o kadar acı olmuş ki sanalda çare arıyoruz kimi zaman.. Sesimizi duyurmaya çalışıyoruzz...
    Ve tabi ki nasıl derlerrr BabA olma derdi de yokk :) SayGıLaR mina kyimm...

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ramses
    ramses's avatar
    Erkek
    OGAMEeee...bi turlu bırakamadım gercı,onu bıraksamda yınede bılgısayarı bırakamam...

Bugun cok farkli olacak...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    size kesinlikle tahribat die bilirim tahribat kapalı olduğu zamanlar gece erkenden yatarım sıkıntıdan patlarım pc den hiç bi zevk alamam msnde geyiq çeviririm oda tahribattan olan insanlardır büyük bi ihtimal yani bu gün tahribat bidaha açılmıcağını ilan etse holy siteyi kapasaki olmuıcak bişi nese oldu dielim açılmamak üzere kapansa site anında gidip adsl accountumu iptal ettiririm....
Toplam Hit: 3781 Toplam Mesaj: 32