Sizin Lakabınız Nedir..?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piyons
    piyons's avatar
    Erkek
    bana:::('KAPTAN') derler

""Yaşamak bu kadar sıkıcıysa..Ölüm ne kadar acıdır..."" http://img337.imageshack.us/my.php?image=hirbo1yb1.jpg http://img337.imageshack.us/my.php?image=hirbo2ca5.jpg http://img71.imageshack.us/my.php?image=hirbo4od2.jpg
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    mc_rapier demüş küne:

"" Kelebek "" diyorlar
    ----------------------------------
    No Comment :) Hatta :=))

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HULALOT
    HULALOT's avatar
    Erkek
    bana da abi horoz diyolar çok dik konuşuyomuşum???
    bende onlara tavuk diyommm

DEME ÖYLE BÖYLE BİR SÖZ ,ERKEKSEN SENDE SÖYLE BÖYLE BİR SÖZ!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacktorx
    hacktorx's avatar
    Erkek
    bana genelde "ABİ" DERLER

sadece ABİ

artık hiçkimse beni yaşamıyor!! aşklarımı büyük kemanlarla çizdiler...içime belalar doğuyor.. yüzün parmaklarımın arasından kayıp yokoluyor...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    La_Brujita
    La_Brujita's avatar
    Erkek
    Ortaokulda sivri diyorlardı sivri sivri buluşlar öneriler sunduğum için.
    yurtta kalırken Ahmet 3 diyorlardı yurtta 4 tane Ahmet vardı.
    lisede bilgisayar başından kalkmayı bilmediğim için Bilgisayar manyağı , İnternet Sapığıdiyorlardı.
    kızlara şiirler yazardım Şair dediler.
    üniv de sürekli seyahat ettiğim için çelebi ahmet diyorlardı
    en son da Manyak

Yaşam ile ölüm arasındaki ince çizgi...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Orta okulda Cevdet vardi bizim arkadas Nuris derdik :9 MAfya babasi nuris kardesler vardi oradan esinlenmistik pisko bir tipti o pustta bana "Serce Cik Cik" diye cagirirdi...

Lisede "Allahsiz" ve "Gomunist" derlerdi...

Universitede dogru duzgun bolumden arkadas olmadigi icin sevmezler muhabbetleri olmaz benimle :) ezikliklerini yuzlerini tukurup dogrulari konustugum icin kil birisi olarak gorurler beni :)

Ailedede "Tomi" derler nedenini sormayin amk taaa dogdugum gune inmek gerekir :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gafman
    gafman's avatar
    Erkek
    ben de bürtürlü düzgün konuşamadığım için arkadaşlar arasında sürekli türkçe hatası yaptığım için GAFMAN derler banada.

: ) kötü bişery ya kalkıp da öğlenin kahvaltısı die bir cümle kuran bi ben varımdır :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mit
    mit's avatar
    Erkek
    aıdm gökhan ondan kokan derler:D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    bozo derlerdi küçükken herkes siyahtı ben kızıldım ve beyaz tenliydim o yüzden. çilliydim biraz da kuncî derlerdi susam anlamına gelir :D

sora liseye geldi ismimiz kürdo olarak kaldı okulda da kürdo derler genelde. ama gerçek ismimi yıllardan beri hiçbir ortamda kimse dile getirmedi amisina koim :D

kendinize ayığ olunuz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek
    her arkadaş grubunda farklı lakaplarım var ,bi grup KÖTÜ der neden kötü kaldi adım haala anlamış değilim bazıllari yoşi der yunusun kısaltması galiba,bazılarida dengesiz diyo buna bende katılıyorum....

Doğru kişi olmak meselenin yarısıdır, diğer yarısı; doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmış olmanızdır.
Toplam Hit: 18190 Toplam Mesaj: 152