Şizofrenik Nağmeler-6 (Şeytanın Orgazmı)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Nü ol!

Soyun, dökün ve sıyrıl günahlarından, en pürüzsüz teninle ve en günahsız halinle gel bana. Unut bütün pişmanlıklarını… Sadece zevk almaya çalış acılarından. Ciğerlerini dağlarken nar-ı ızdırabın çınlat kulaklarımı orgazm çığlıklarınla… Önceki sevişmemizden kalan tırnak yaralarımı tazele, yatak biraz günah ve birazda kan koksun… Tüm benliğimi uğrunda cayır cayır yakıyorum ve damlatıyorum

Saçlarından iki teli koparıp göğüslerinin arasına hamak kursam, sere serpe uyusam. Ya da saklambaç oynasak küçük odada, göbek çukuruna saklansam… Karnım acıksa gecenin kör karanlığında; Dudaklarının balını bi dilim ekmeğe sürsen… Yanaklarıma ardı sıra kondurduğun öpücüklerinle odamıza çağırsan, sırtüstü uzanıp yüzükoyun ağlamak isterken en tahrik edici cümleleri fısıldasan kulaklarıma, kalbimin atışlarını dudaklarının çizgilerinde ve boynunun kıvrımlarında hissetsem…

Bedeninin bütün kıvrımlarını ezberletsem avuçlarıma, çıkardığın seslerle Şehvet Senfonisinin notalarını karalasam bütün duvarlara… Özür dilerim sevgilim kaybettim sol anahtarını…

Çıkardığım sesler ve bütün titremelerimle içimdeki bütün mutsuzluğumu boşalıyorum dünyanın rahmine ve üstünde uyuya kalsam günahlarımdan arınarak

Zorlanma mevcuttur!

Böyle yazıyor sensiz geçen gecelerimde tecavüze uğrayan ruhumun bekaret raporunda…

Yaz kızım!

Makdülün tecavüzünün devamına karar verilmiştir…

Saygılarımla

Edit : Aşk bölümüne taşıdım...

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustang1
    mustang1's avatar
    Erkek
    bunlar senin içinden gelen nağmeler mi eğer öyleyse baya dolmuşsun sen at içindeki büyün kötülükleri :|

UmUt Bu ToPrAkLaRdAn GiDeLi ÇoK OlDu...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek
    oruç tutmuyosan oruç tut bence. :|

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KroBey
    KroBey's avatar
    Erkek
    Yüreğine sağlık .

" Kro "
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

@mustang: bunlar içimden taşanlardan birer bukle...

@Kaligula: Bakalım dostum ramazan bitsin tutarız birşeyler...

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    Sen bu yazılarını kitap haline getirip satsan satış rekorları kırarsın valla :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

baris_ekin bunu yazdı:
    -----------------------------
    Sen bu yazılarını kitap haline getirip satsan satış rekorları kırarsın valla :D
    -----------------------------

Yok artık Lebron James(: 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek

Bir gece bana da tecavüz ettiler

bütün çocukluk hayellerimin ırzına geçtiler.

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deeppurple33
    deeppurple33's avatar
    Erkek
    çok güzel olmus..hastayım senin yazılarınaa :)

..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek
    gusel bu biraz erotikimtirak olmus bunlari besteye dokmeye caslistin mi hic ? bi denemelisin bence sago tarzi gusel parcalar cikacagina eminim. okudugumuz gibi seni dinlemekte isteriz. Saygilar..

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
Toplam Hit: 8579 Toplam Mesaj: 12