folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Smile Adsl"E Geçmeyi Düşünüyorum

Smile Adsl"E Geçmeyi Düşünüyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emrow
    Emrow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Neden Smile adsl'e geçmiyoruz?

Kullanan arkadaşlardan yorumlarını almalıyım.Sorunlu mu?

Ben şimdiye dek ttnet'den hiç sorun almadım. 

Fiyatının ttnet indirimli tarife fiyatıyla aynı olması cezbedici.

29 Ytl yerine 19 ytl vermek daha akıllıca galiba.10 lirada cebe kalır..

Bir bağlantı sorunu vs. olacağını pek zannetmiyorum.Çünkü zengin holdingin şeyi.

Ayrıca aşağı yukarı ttnet'le Türkiye çıkışında aynı hatları kullanıyor.Gerçi Türkiye içindede

kendine ayrılmış aynı hatları kullanıyor.

Benim sorum acaba ttnet'le girebildiğim bir siteye smile ile girememe veya ttnetle giremediğim bir

siteye smile ile girme olabilir mi? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyinsiz
    beyinsiz's avatar
    Erkek
    http://tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=58433  suraya bak istersen

sen hep daha önce öpülmüş bir kadının dudaklarında sana dair cümleler bekledin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emrow
    Emrow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

oranın benle bir alakası yok..

not:azıcık varmış tamam. :) 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kapil
    kapil's avatar
    Erkek

ben smile kullanıorum hiç bi şikayetim yok tabi ttnet alt yapısı malum :|

fiyat olarak cezbedici ondan dolayı smileadsl aldım ilerde ne olur bilinmez tabiki... 

Orman Mühendisi //
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek
    hani caydırmak gibi olmasından bi ara bizim burda dsl sorunu oldu ttnet kendi kullanıcılarına öncelik verdi smile ve süper oline kullananlarınkı en sona yapıldı arıyosun o ona atıyor öbürü buna atıyor öyle ugraşıyorsun ama belki iyi olur al.

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek
    ya sonuc olarak ttnet alt yapısı hız hersey aynı fıyat belkı suan ıcın cazıp gelebılır ama smıle lın yarın ne yapacagını bılemezsın aynı zamanda ttnetınde. ayrıca bazen tt net kafasına esınce kampanya yapıyor mısl 3 ay 6gb kullandırdıgı gıbı onlardan mahrum kalırsın. eger bulundugun yerde kablolu tv varsa kablo nette gec adamlar yarı fıyatına sınırsız net verıyor somur somure bıldıgın kadar....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    atat
    atat's avatar
    Erkek
    her ne kadar telekoma kafamız girsin deyimini burda yaratsakta diğer internet şirketleri boş. Turk telekom en iyisi. Hatlarda problem olsa gelir yaparlar ama smile işi uzatıyor. Tavsiye etmem.

eski bir dost mu aradınız?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Ttnet çağrı merkezinde çalışıyorum, şunu diyebilirm ki yüzlerce smile müşterisi arayıp "ben ttnet e geçmeyi düşünüyorum lanet olsun smile" dedi.

Smile telekomun alt yapısını kullanıyor ve sonuçda oraya bağımlı ve randıman veren bir kuruluş değil. Eğer iyi bir santrale denk gelirseniz kullanırsınız ama Türkiye nin bir çok yerinde kaliteli hizmet veremiyor. Şuan daha uygun fiyatlar var çünkü müşteri toplayacak, yarın ne yapar bilinmez.

Bu arada eğer bir sorununuz olursa çağrı merkezini arayınca sizi bizim çağrı merkezine gönderip, bizden bir olay değil deyip paketleyebilirler haberin olsun...

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emrow
    Emrow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bu fiyatlardan bu kota aşımlarından bıktım..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

kuzenimin smile adsl abonleiğini iptal ettirmesi 2 ay dan fazla bir süreye mal oldu, sen düşün artık.

ama onun dışında başka psikopat adsl ler var onlara da bakmak lazım, 30 mb lik falan cart curt öle manyak şeyler var hatta geçen konusu açılmıştı

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blutarm
    blutarm's avatar
    Erkek

Smile adsl'de diğer internet servis sağlayıcıları gibi TürkTelekomun altyapısını kullanmakta.Yanlız ayırıcı nokta şurası TTNet TürkTelekom kuruluşu olmasının dışında 5milyon abonesi 7/24 destek veren çağrı merkezi ve en kısa sürede arızanın çözümlenmesine ilişkin çalışan personelleri mevcut.Smile adsl hiç bir hat kontrolü yapamadığı gibi sizden edindiği bilgilere göre hizmet vermekte olup bunun dışında sorunlarda TürkTelekoma yönlendirmeyi çözüm sunup genel merkezlerine arızaları yollarlar.Arıza çözümlenme süresimi? Belki 1hafta belki 1ay.Bunlarla da yetinmeyip kapı kapı gezip TTNet iptal ettirin smile adsl abone olun gibi tekliflerde bulunuyor. 

Toplam Hit: 1548 Toplam Mesaj: 13