folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Smileadsl + Dsmart Kampanyası Hakkında Soru

Smileadsl + Dsmart Kampanyası Hakkında Soru

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

Bugün saat 11 civarında otomatik bir band kaydı beni aradı. Ttnet'teki olduğu gibi 8mbit'e kadar hat vs herşey aynı 57 liraya.24 ay tahattütlü. Kampanya kapsamında ise dmart maxi paket hediye. Bir ton kanal euro spor kanalı vs veriliyor. oda 2 yıl boyunca. Eve gelip kurulum yapılıyor. Kampanya kafama yattı. Ttnet'e aynı parayı bayılacağıma üstüne beleş bu olay da ilgimi çekti. Hat babamın üzerine. Onu aradım oda telekomda çalışan tanıdığını aradı. Adam Sakın SmileAdsl'e geçmeyin lanet bir yapısı var sürekli sorun yaşıyor vs demişti.

Bende beni arayan smileadsl müşteri temsilcisiine zaten 2 komsum hat sorunu yaşıyordu. En büyük problem bu. Eğer böyle bir problem yaşarsa tahattüt felan dinlemem iptal ederim. BU konuşma kayıt altına alınıyormu dedim evet dedi. Bu dediklerimi kabul ediyormusunuz dedim, evet dedi. Bunu sözleşmeye dökme olanağım varmı yada harbiden alt yapı yüzünden çıldırıp bu konuşma kaydına güvenerek iptal edebilirmiyim.

Yorumlarınız önemli benim için ona göre davranacağım

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

hiç fikri olan yokmu la.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amg
    amg's avatar
    Erkek

2 yıldır smile kullanıyorum. hiç sorun yaşamadım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

amg bunu yazdı:
    -----------------------------

2 yıldır smile kullanıyorum. hiç sorun yaşamadım.

hocam problem yaşıyorum diyenler varmış endişeliyim çünkü 24 ay tahttüt imzalıcaz

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bladex38
    bladex38's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bende smile kullanıyorum hiç sorun yaşamadım ayrıca zaten smile ttnetin alt yapısını kullanıyor :)

Full Destek Notebook Onarım Merkezleri...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venom88
    venom88's avatar
    Erkek

Bende smile kullanıyorum bende sorun yaşamadım her ay nerden baksan 300 gb çivarı download yapıyorum hiç hızımı düşürmediler mennunum.

Venom88 burdaydı.[Cevapını duymak istemeyeçeğin soruları sorma,sormak istemiçeğin sorulara cevap arama]
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokhan_uzen
    gokhan_uzen's avatar
    Erkek

kardeş geçenlerde home ofis iş için msn den biri ile görüştüm smile adsl satışı yapıyorlar msn üzerinden bana dosyaları gönderdiler pc ye hemen bi telefon hattı evden millleti arayıp smile adsl ve dsmart satıı yapıyorsun yani kayıt altına falan alındığı yok millete bi dosya kağıdı yolluyo ezberle aradığına ynen oku sat tarzı 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Ölüm var, kalım var, 24 ay ne demek haberin var mı? 8760 gün kendini bağlayacaksın, bu pek mantıklı değil, 24 ay içinde çıkacak diğer kampanyalardan faydalanamazsın, problem yaşadığında iptal edemezsin, bu tip kampanyalar kapandır.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatihari41
    fatihari41's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

IRET bunu yazdı:

Ölüm var, kalım var, 24 ay ne demek haberin var mı? 8760 gün kendini bağlayacaksın, bu pek mantıklı değil, 24 ay içinde çıkacak diğer kampanyalardan faydalanamazsın, problem yaşadığında iptal edemezsin, bu tip kampanyalar kapandır.

730 gün yapar kardeŞŞŞŞ ..

FthAяI(!)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gestapo26
    gestapo26's avatar
    Erkek

smile kulllanıyorum gayet memnunum

sen vaktinden sonra gelen sevdalı bir çiçeksin
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pars51
    pars51's avatar
    Erkek

kardeşim ben şuan hem smile adsl nin internetini hemde full hd paketini kullanıyorum kafam rahat bunu eski bir ttnet kullanıcısı olarak söylüyorum herkesin dediği gibi ttnet ekafam girsin bir kere adamların müşteriye saygısı yok.Smile le ilgili hiçbir sorun yaşamadım ayrıcada çok ilgililer

Toplam Hit: 1821 Toplam Mesaj: 13