SMS Gönderme Sistemi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick üstü yazısı.
    uguraba
    uguraba's avatar
    Erkek

Selam müridler, ücretsiz SMS gönderme sitesi yapmak istiyorum, API falan kullanarak kişilerin ücretsiz SMS göndermesini sağlamak. Bu tarz bir sistem için ne gerekiyor ? Script gibi bir örnek falan var mı ?

Açıkçası bu konu hakkında detaylı bilgi istiyorum.

Vir sapit qui pauca loquitur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kentaki
    Kentaki's avatar
    Erkek

Tebrikler öncelikle hocam kesinlikle hizmetine lafım yok tamamen merak da merak ettiğim şey amme hizmeti vermenin sebebi nedir?

What are you doing???
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick üstü yazısı.
    uguraba
    uguraba's avatar
    Erkek
    Kentaki bunu yazdı

Tebrikler öncelikle hocam kesinlikle hizmetine lafım yok tamamen merak da merak ettiğim şey amme hizmeti vermenin sebebi nedir?

Açıkçası ücretsiz olmasının nedeni bu sistemden gelir beklememem, amacım kendimi geliştirmek ve referans olarak ekleyebileceğim bir site ortaya çıkması. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Şu gelip hemen heves kıran , zor diyen tipler vardır ya ha işte onlardan kimse çıkmadığına göre ben bir adım ileri çıkayım. 

Hocam ücretsiz hizmet sunacaksın da üye başı belirli sayıda yapsan da ne önlem alsan da 1-2 haftaya patlar. Kaldı ki günlük 1k site geneli limit belirlesen dahi bu günlük ortala 25 TL gidere tekabul eder aylık 750 TL Velhasılı kelam paran çoksa ayrı konu ama ücretsiz hizmet için yapmak pekte mantıklı  gelmiyor

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

atılan her smsden sen sorumlu olacaksın

sakın girme o işe artık şirketlere ulaşmak çok kolay sonuda B koduyla şirket atıyolar

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Arkadaş operatorsuz ücretsiz nasıl SMS gönderip bunu kullanıcıya açarım diye sormuş sanıyorum. snnyk yapmıştı çok kolay olduğunu söylemişti ama yıllardır hala imrenirim nasıl yaptı acaba

(Yanlış hatırlamıyorsam, o maili de yapmış olabilir)

iyibu! yeniden..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

hocam sonuna site linki ve ücretsiz hizmet vs de. o sonuna B ile başlayan kod koyanlar reklam sms'si. bu durum başka.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick üstü yazısı.
    uguraba
    uguraba's avatar
    Erkek

@coder2

Sistem tamamen bana ait olduğu zaman 25 TL'lik günlük bir gideri nasıl çıkardığınızı anlamadım. Sonuç olarak herhangi bir firmadan hizmet alınmayacak, bahsettiğin ücret hizmet satışı yapan kişilerin paketleri gibi duruyor ?

@DJ_Alper

Bu konu bir problem teşkil etmiyor.

@by_Tet

Tam olarak bahsettiğim şey bu.

@HanDSomE

B ile başlayan kod veya direk olarak isim yazılabilir problem değil.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

operatörsüz yapacaksan yurtdışı sms hizmeti veren bir firmadan sms alacaksın toplu.

kendi aldıgım numaraya koyarım binlerce sms millet atsın reklamdan kazanırım diyosan pek sıkıntılı milletin dediği gibi yasal olarak 

ücretsiz sms için telefon onayı veya eposta onayı isteyebilirsin güvenliğini saglamak için.

global de türkiyeye sms tanesi PRICE PER MESSAGE $0.018 

ama amerikaya atacak olsaydın PRICE PER MESSAGE $0.005

PanxeR tarafından 24/Oca/17 20:10 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick üstü yazısı.
    uguraba
    uguraba's avatar
    Erkek

@PanxeR

Sanırım anlatamadığım yada anlamadığınız olay şu, ben sistemi geliştirmek istiyorum siz bana yurt dışında birinden hizmet alın diyorsunuz. Benim yapmak istediğim o hizmeti vermek ey müridler.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Hocam Sen Free bir SMS apisi yapmayı mı düşünüyorsun ? 

Yani Adamlar Senin sistemini kullanacak ? SMS'i sen göndereceksin. Herhangi bir Api vs kullanmadan . Yanlış anlamadım herhalde ?

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
Toplam Hit: 2778 Toplam Mesaj: 20
sms sms gönderme sistemleri