Sms Server Nasıl Kurarım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coyote
    coyote's avatar
    Erkek
    arkadaşlar buyrun sms server programı ben yükledim fakat çözemedim galiba telefona bağalmak lazım pc yi ama ben de tam olarak bimiyorum . İlgilenenler bi baksın çözebilen olursa bizle paylaşsın.Ben mesaj gönderiyorum sonra mesaj gönderme başarısız diyor.buyrun bide siz bakın

http://rapidshare.de/files/20866801/OzekiMessageServer_6.2.3.2.exe.html

azimle sıçan duvarı delermiş.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    yapabılen warsa acıklasın bıde bız yapalım !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    V1PER
    V1PER's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    bende düşündüm bi ara merak ettim nasıl kurulur fln diye.hangi operatöre msj atılıcaksa gidip onlarla anlaşma yapıp verdikleri api yi site haline getirmen gerekiyor sadece programla bitmiyor yani iş.emin değilim ama dünya çapında açık, bi anlaşma olmadan da msj atma sistemi de olabilir,istediğin şebekeye istediğin msj ı fakat msj ı attığın şebeke engel koyarsa örneğin turkcell e atıyorsun msj turkcell koyarsa engeli biter iş yani mecburen anlaşmaya kalırsın gene ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    walla isin zor ama ne yapacan smscep.net diya bir site var oradan halledebilirsin her halde.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sk8er
    Sk8er's avatar
    Erkek
    yanlış hatırlamıyorsam 5110unun api si dolaşıyordu pc ne seri kablo üzerinden bağlayıp kullanabilirsin ama ASM bilmen gerekiyor ama eğer bilirsen çok basit bi şey aslında eğer merhaba ya cevap olara merhaba faan yazmayı düşünüyorsan

Kefillik işleri için kalite ; 10 yıldır hizmetinizdeyiz , Kefillik 10 lira. Lütfen daha yüksek id"li arkadaşları tercih etmeyiniz. Kefil olduğumuz binlerce kullanıcıya sorabilirsiniz...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    Hocam bu serverı nasıl kurucaz ? Bu sistemi kurabileceğimiz belirli bir yazılım vs yokmudur ? Sms server kurmayı bilen biri anlatabilirse iyi olur.
Toplam Hit: 7213 Toplam Mesaj: 17