S.O.A.D"In Yaptığı Büük Şerefsizlik!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    türklere küfrediolar bunlarda dinnio.ula şarkıda mesela dinleyenin aDI A olsun."A SENn ananı zükeim"dese dinlicekler mi.hem de hiç farkı yok türkler diolar.ha adamlar kendilerini türk görmüolar o ayrı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek
    koki dedi ki:
    onların var ya hamına koyardım benim arkadaşım olsalar kafalarında tuğla kırardım hipnelerin

+999999999999

Yakınınızdan geçerken tıslayan kaç şey sayabilirsiniz?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo
    Wala grubu dinliorum abü. Acaba gizli ibnemiyim diorum yok hayır deilim :). Adamların şarkılarını da sewiorum ama atatürkle ilgili bi tane kliplerini veya 1 tane şarkılarını da dinlemem. Mesela soad-lonely day, ne metal bi şeysi var ne de türklerle ilgisi
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nothing
    nothing's avatar
    Erkek
    Bu adamlar Türkleri sevmemelerinden çok, korkularından gelemiyorlar Türkiye'ye.Linç edileceklerini biliyorlar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    abi anasayfadan bu haber verilmiyor da bill amcanın emekliliği veriliyor,atalarımızın kanlarıyla suladığı bu vatan'ın meselesi mi önemli bill emminin emekliliği mi?

eğer tahribat kalitesini gösterecekse s.o.a.d denen herifleri net aleminde bok yerine koyar.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mimar
    mimar's avatar
    Erkek
    valla agalar danimarkanın da şu karikatür olayı olunca da bir sürü protesto falan yapıldı küfür ettik ama adam zikine takıp ta adam gibi bir özür bile dilemedi. bunda da aynı şey oluyo küfrediyoruz ama bişey değişecekmi? adam vazgeçecekmi bize sövmekten? hayır.

bana göre mukabele-i bilmisil denen şey farz olmuştur. yani onların yaptığının aynısını bizde onlara yapıcaz. (Düşmanın silahıyla silahlanın). ve bence bunu devlet yaptırmalı. verecek abicim bitane rock grubuna para sövün lan bunlara diicek. sonra onlarda bizi protesto edecekler. bizde zikimize takmıııcaz. özürdileyip aynısını yapıcaz, özürdileyip yine küfredecez takiii onlar vazgeçene kadar

uçmayı bilmiyorsan ibnelik yapmayacaksın...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cran_s
    cran_s's avatar
    Erkek
    sahte soykırımı arayan kendine bak ulan, tarihinden utan sömürgezi yengeç, faşist, emperyalist ibneeeeee CEZA FEAT. SAGOPA onların metalcileri warsa bizim RAPcilerimiz war
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek
    Ceza kim aq? Hip hopun felsefesi ne? Rock'ın amerikan protestoculuğundan çıktığını bilen de yoktur. Rock serttir ve hemen hemen herkes dinler. Ama ben hiphop ya da rap dinlemem, dinleyenlere de bişey diyemem. ama bu işi kalkıp ta hip hopla şunla bunla yapamazsın. Yapılacak şey çok aslında.. Bak cranberries grubu zombie ile patladı. Olay neydi IRA'yı önplana çıkardı, bir kız çocuğunun öldürüldüğünü anlattı ve tüm dikkatleri üstüne çekti. Bu grup 84ü bilirsiniz.. Yemin ederim bu adamlar bize konsere gelmişti, tınlamadık bile. En erken çıkan gruptu sahneye. Orada ellerin nerde diodu millet elinde bira, kız arkadaşını sarhoş edip götürmeye çalışıodu.. neyse ama bilgisayarımızda olan bir müzik... Ellerin nerde ya beni de götür ya da gitme diodu.. Nerden bilirdik ki onlar!! Kafede arkadaşlara verdik, onlar başka yerlere vermiş, başka yerlerde başka şekilde... Aman Allah ım bi baktık adamların albümleri yok ama yabancı listelerde 1 numara! Bu işler böledir arkadaşlar. Adam akıllı bişey yapın dünya zaten kıymetini anlar.. Gerekli şeyi yakaldıktan sonra da siz de dersiniz amerika götümün kenarı, çocuk katili apo, sabah kahvaltısında atinadayız sabah namazını müteakip, italya sinrilendirme çizme gibi giyerim seni, ermenistan seni yalarım filan...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    souvereign
    souvereign's avatar
    Erkek
    arkadaşlar bu soadın yaptıı yanına kar kalmasın hepimiz destek olalım kimse yüce atamızı katillerle aynı kefeye koyamaz. Bunu yapan SOAD grubunun aq. Vayhayvanvay çok güsel bi topik açmışsın. Artık milliyetçi kimliimizi korumanın vakti geldi. F.ck off SOAD...

..Liderlik güç kullanmak değildir, başkalarını güçlü kılmaktır..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    abi rap amerikalıların şerefsizliğine karşı zencilerin çıkardığı bi isyan tarzıdır.
    rocktanda iidir metaldende s.km bu ikisini

... sorcerer & musket ...
Toplam Hit: 4547 Toplam Mesaj: 37