folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Soğuk Suyla Duş Almak

Soğuk Suyla Duş Almak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

şu hayatta sıcaktan erisemde laf etmem sıcak candır ya :W

nasıl dayanıyorsunuz soğuk suya

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

hayran olduğum insanlar.

ben yapamam abi. sıcak su candır.

yazın çok sıcaksa belki olur serinlemek için

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

O halde dışarıya çıkarsanız felç olursunuz. Yüz felci geçiren birisi olaran söylüyorum bunu.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Şırnaklı bir çocuk tanımıştım, biraz da kilolu. Evlerinde sıcak suyun olmadığı gün bir baktım duştan çıkıyor. Banyo da duman altı hep buhar. Dedim kardeş hayırdır? Ya biz alışkınız soğuk suyla duş almaya diye trip attı. Şok olmuştum.

Ilık-hafif sıcak su iyidir. Hık diye gidersin yoksa. Yaşın ilerledikçe sıkıntılarını daha bariz yaşarsın.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

ılık suyla banyodan sonra son soğuk su dökerek çıkmak yazın terlemeniz engeller.

vücudu sıklaştırır.  dinç olmanızı sağlar.

soğuğa maruz kalmak zayıflamanıza yardımcı olur

Eskimo duşu diyemi ne geçiyor bu zaten.

rusyada 1 yaşına gelmiş bebekleri soğuk suya batırma merasimi gibi birşey bile yapıyorlar.  haberlerde hep çıkardı hatırlarsanız

faydalıdır yapınız ancak duşun tamamını soğuk su ile değil,    sadece son çıkmaya yakın olanını yapıyorsunuz.   buz gibi soğuk değil  soğuğa yakın suyla yapın.

Not: işi abartmayın. dinç olayım derken kendinizi hastanede bulursunuz.

banyodan çıkıp hemen dışarıda çıkmayın. zatüre, yüz felci, sinüzit denmiş zaten. bir boy hastalıkla uğraşmayın.

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

sıcak suyla hayatta duş alamam. şohbenle alıyosam 1e getirip duş alabiliyom.2 3 yaptım mı acayip yakıyo.

soğuk suyla ise yazın alırım tabi öyle buz gibi su değil.

peder kendimi bildim bileli soğuk suyla alır. hani sıcak suyla ayda en fazla 2 kere duş alıyodur. gerisi hep soğuk su.

duştan çıkarken de mutlaka 1 2 dk ayaklarıma olabildiğince soğuk su dökerim. baş ağrısı için özellikle çok etkisini gördüm.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

yeni modlar gelecek diyolar bakalım, souk su ile banyo yapmak mı :xD ohş

adam ban yemiş, benim anlamadığım küfür etmemiş saygısızlık yapmamış konusu silinmiş dile getirmiş konuyu yanlış yere açtı diye adama yetki kullanıp ban atılmış hemde 42 saat kafkavari isimli muridi tanımam etmem fakat ban yemesi yanlış olmuş üstüne böyle bir bilgilendirici konuda.

mod ise bunu yapan ban atmak yerine konuyu doğru yere taşıması gerekirdi. 

adam özgün olarak deneyini yazıya dökmüş bizimle paylaşmış banın kaldırılması gerekir diye dusunuyorum tahribat ruhuna aykırı bir davranış.

Ban sebebi: Hertürlü Web tabanlı Saldırı Taktik ve Stratejileri kategorisine bile bile "

Soğuk Suyla Duş Almak" konusunu açmak 

ban sebebide pek mantıklı değil adam bilerek niye yanlış yere konu açsın o kadar emek harcayıp deneyi yazıya döküp burada paylaşsın ki.( 

Martech tarafından 23/Kas/16 12:52 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Yaz kış 38 derece. Ne eksiği vardır ne fazlası. 38 derecede alın duşunuzu. Mis gibi. 

1049 tarafından 23/Kas/16 13:04 tarihinde düzenlenmiştir

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

Soğuk iyidir direnci artıtr ama kendini şoklatırsan felç kadar gider o yüzden kendini fazla alıştırma şok evrenisinde bug kalırsan seni kimse kurtaramaz yararları var kan dolaşımını andrelenin patlaması yaşarsın birde gergin pürüzsüz çıldın olur. Örnek soğuk ülkelere bakabilirsin. Kaynak: Ben 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Martech bunu yazdı

yeni modlar gelecek diyolar bakalım, souk su ile banyo yapmak mı :xD ohş

adam ban yemiş, benim anlamadığım küfür etmemiş saygısızlık yapmamış konusu silinmiş dile getirmiş konuyu yanlış yere açtı diye adama yetki kullanıp ban atılmış hemde 42 saat kafkavari isimli muridi tanımam etmem fakat ban yemesi yanlış olmuş üstüne böyle bir bilgilendirici konuda.

mod ise bunu yapan ban atmak yerine konuyu doğru yere taşıması gerekirdi. 

adam özgün olarak deneyini yazıya dökmüş bizimle paylaşmış banın kaldırılması gerekir diye dusunuyorum tahribat ruhuna aykırı bir davranış.

Ban sebebi: Hertürlü Web tabanlı Saldırı Taktik ve Stratejileri kategorisine bile bile "

Soğuk Suyla Duş Almak" konusunu açmak 

ban sebebide pek mantıklı değil adam bilerek niye yanlış yere konu açsın o kadar emek harcayıp deneyi yazıya döküp burada paylaşsın ki.( 

Modlar adam banlayamaz beyler. 

konunun yanlış yere açılması ban sebebi olamaz doğru yere taşırsın ısrar ediyorsa iletişime geçer uyarırsın 

adam banı laf soktuğu için yemiş bariz belli konuyla hatayla alakası Yok 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.