Son Sewgilinizden Neden Ayrıldınıss???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaBBiT
    RaBBiT's avatar
    Dişi
    ewt cewaplarınızı bekliyorumm arkadaşlarr...

It was a lie when they smile and said you won"t feel a thing!!...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jezreel
    jezreel's avatar
    Erkek
    Fransada tanışmıştık, belçikada yaşıyor. Yerden uzak olunca gönüldende uzak oluyor. Aradan 3-4 ay geçti arayışlar içindeyim.

gaipten görüntüler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    vallaha allahın kürdü sıfatını taşımamdan dolayı doru dürüst hiç sevgilim olmadı hatta hiç olmadı. bide asosyalizm felsefesi ruhumuza işlemiş. kim çıkar bizlen. ama şu günlerde sanırım ilk defa ciddi manada aşık oldum :S şarkılar artık ağlatma raddesine geliyor, şiirler daldırıyor hayalleri (nicksizinkiler bile)... bilemiyorum bu seferde hüsrana uğrarmıyım.

kendinize ayığ olunuz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaBBiT
    RaBBiT's avatar
    Dişi

bence o kişi seni sewmiyosa kendini yıpratmanın anlamı yok...ben de geçtim o yollardan. inan sonunda üzülen sen oluyosun  ama eğer onda da sana karşı bişi warsa bi şansını denemelisin

It was a lie when they smile and said you won"t feel a thing!!...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zob
    zob's avatar
    Erkek

Asik oldugum kizi(su anki kiz arkadasim) kiskandirmak icin cikmistim isede yaradi sonrada soleyince tokadi yedim ama ossun :)

Sonucda ise yaradimi yaradi  Simdi sevgilimle cok mutluyuz arada hala guleriz buna :)

Zip Zip KAnguru ████»Kangurulara Ozgurluk!!!! «████
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    gerizekali+beyinsiz+salak+kultursuz oldugu icin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek

Kaşar peynirini severmisiniz???Ben artık sevmiyorum....

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rawkmetal
    Rawkmetal's avatar
    Erkek
    allah rahmet eğlesin kaybettim :(

dünya yan geldi. dalganıza bakın...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crazyxren
    crazyxren's avatar
    Erkek
    uzun zamandır bi sevdiğim vardı en iyi dostumla bunu paylaşırdım oda bana birinden bahsederdi sonunda ikimizde karar aldık gidip sevdiklerimize sölücektik ama sonunda ne oldu meger günlerdir birbirimize anlattıgımız kız aynı kızmış ve dostum benden önce sölemiş ve şimdi çıkıyorlar  benmi dostuma kim oldugunu sölüyemedim bile. anlıcagınız çıkamadan mecburiyetten kalbimize gömdük!!!

SOKAKLARDA YANKILANDI ADIM SENSİZLİĞE HİÇ ALIŞAMADIM YİNE YANLIZIM AYIŞIGINDA ELMA ŞEKERİMM
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byhack
    byhack's avatar
    Erkek

Yemin Ederim daha Ayrılalı 2 Gün oluyo!.. Ve ayrılma sebebmizde 5 gün içinde ne o beni ne ben onu aramadıK diye gurur yapan hanfendi beni TEl. Rehberinden sildigini bana söyledi ve! Bende  Kendine iyi baK DemeKLe KaldıM!.... ASLINDA DAHA COK ŞEY VAR!.. ANLATILCAK AMA! BosVeR!.. Kısaca YazdıM!...

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    ReaL_KurD bunu yazdı:

vallaha allahın kürdü sıfatını taşımamdan dolayı doru dürüst hiç sevgilim olmadı hatta hiç olmadı. bide asosyalizm felsefesi ruhumuza işlemiş. kim çıkar bizlen. ama şu günlerde sanırım ilk defa ciddi manada aşık oldum :S şarkılar artık ağlatma raddesine geliyor, şiirler daldırıyor hayalleri (nicksizinkiler bile)... bilemiyorum bu seferde hüsrana uğrarmıyım.

la real ben kız olsam senle çıkardım bide üstüne werirdim maksat kürt-türk ayrıma yapmadan bi denyonun gönlü olsun

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
Toplam Hit: 4665 Toplam Mesaj: 39