folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Sonunda Ttnet Denen Beladan Kurtuldum.

Sonunda Ttnet Denen Beladan Kurtuldum.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kalibre
    kalibre's avatar
    Erkek
    Evet kullanan herkese tavsiyemdir. Geçen hafta evi taşıdım ve hattı nakil yaptırmak için aradım ilk seferde adres bulunamıyor dedi karı, huylarıni bildiğim için gayet nazik kapattım. Akşam Tekrar aradım adresi buldu bu sefer ama orada dağıtım kutusu yok dedi gidip ofislerimize kutu talebinde bulunun dedi. Bende; "ama alt katta hat var ve ben Oradan arıyorum şuan dedim" sistemde yok gözükmüyor dedi yine nazikce kapattım. Sabah Tekrar aradım adres Tamam kutu Tamam (ben gidip başvuru yapmadım bi anda sistem kutu var dedi) ama bu seferde kutuda boş yer yok dedi o an benim v kayışı koptu ve ; "bu benim sorunum değil bu sizin sorununuz gelin kutuyu değişin Banane. Ben şuan o hattın parasını veriyorum ve hizmet alamıyorum hem piyasada en pahalı hizmeti veriyorsunuz Hemde ben mağdur oluyorum Biiiiiiip sizin verdiğiniz hizmeti " diyip kapattım ve gidip hattı iptal ettirdim nasil rahatladım anlatamam.

Herkesin hayatına kimse karışamaz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

yerine ne bağlatıcan ? ttnete sövmeyen T.C. Vatandaşı yok ama alt yapı yoksa seçenekte yok.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

geçmiş olsun. bu kutu muhabbeti gerçekten can skıcı. Benzer bi olay benimde başıma geldi, adres yok kutu yok binada internet var bunlar aynı şekilde adres kutu yok diyorlar habire fatura gönderiyorlar. Telekom da müşteri anlayışı değişmez.

ama herkes elini eteğini çekerde, aradıgında kutu var efendim 2 gün sonra gelip çözüyoruz diyen firmaya geçerse bu telekom aç kalır ama bunun için sosyal bir kampanya yapmak lazım. birleşmek lazım.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kalibre
    kalibre's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

yerine ne bağlatıcan ? ttnete sövmeyen T.C. Vatandaşı yok ama alt yapı yoksa seçenekte yok.

bilmiyorum ama superonline'i araştırıyorum şimdi. Abi alt yapı var alt kat kullanıyor benim sinirlendiğim şey bu kadar mağdur etmesi. Kutu doluysa gel değiş yani ben Niye bunun için başvuruya gideyim. 1 haftadır bi nakil yapamadılar

Herkesin hayatına kimse karışamaz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Kablonet candır,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAKMAN
    HAKMAN's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Yaşayış tarzımdan dolayı zaten küfür etmem de kardeşim ama T.C Vatandaşı olarak TTNET den gayet memnunum..

Ben Mevlana değilim.. Adam ol öyle gel..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek

Sizi şöyle alalım :) http://www.tahribat.com/Forum-Superonline-8-Mbite-Kadar-Sinirsiz-Internet-34-90-Tl-175147/

Not : Bu linkimi o kadar çok paylaştım ki, herkes beni ya superonline de çalışıyor, ya da satışlardan prim alıyor zannedecek...

Bu iki soruya da kesin cevap veriyorum, öyle bir şey mümkün değil...

Sadece alternatif olması iyidir ve ben alternatifin çoğalmasını destekliyorum...

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Hocam voip hakkındaki konularımı takip et benim de tek derdim bu telekomdan kurtulmak.

SIP servisi satın aldım, PC den çeşitli progralmlara yarısından az paraya, aylık kullanım ücreti olmadan konuşuyorum.

şimdi eve bir de IP telefon alacam, ev hattım 0800 lü olacak yani tamamen IP ye geçecem.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

sert erkeeek

Anarsistherif...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    HolyOne bunu yazdı

Hocam voip hakkındaki konularımı takip et benim de tek derdim bu telekomdan kurtulmak.

SIP servisi satın aldım, PC den çeşitli progralmlara yarısından az paraya, aylık kullanım ücreti olmadan konuşuyorum.

şimdi eve bir de IP telefon alacam, ev hattım 0800 lü olacak yani tamamen IP ye geçecem.

haci sip icin internet gerekiyo biliyosun dimi :D 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSH
    SSH's avatar
    Erkek

TTNET tüm departman ve yapısı gereği düzelme ihtimali olmayan bir şirket. Türk Telekom ve bazı grup şirketleride dahil bu dediğime.

senin adına sevindim. kurtulmuşsun.

SSH tarafından 03/Eki/13 19:50 tarihinde düzenlenmiştir

sırıtma la.
Toplam Hit: 1792 Toplam Mesaj: 12