Sony Mp3"Üm Bozuldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JUSTICE
    JUSTICE's avatar
    Erkek

Mp3'ümde herhangi bir dosya açmaya kalksam veya 10 üstü fln dosya atsam bilgisayar kilitleniyor. explorer.exe bozuluyo.görev y. açıyorum öyle geliyor.

ama küçük bi dosya atınca bişey olmuyor ama 1-2 tane daha atınca kilitleniyor. Markası Sony bilgisayara Cd tanıtımı gerektirmeyenlerden. Virüs fln var diye tarattım kasper bulamadı. Biçimlendirdim hala aynı problem.. bu problem bi arkadaşımda vardı ondan bana dosya attık sora oluştu. ama biçimlendirdim fln işe yaramıyo

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JUSTICE
    JUSTICE's avatar
    Erkek

ya hatayı tam olarak anladım. Dosya ile ilgili bi problem var. Mantığını hiç anlamadım ama dosya oluşurmyor. Veya içine dosya atamıyosun. Ama şarkıları hepsini seçip atıyorum. Hiç bişi anlamadım dosya ile ilgili ne olabilriki :S

edit : ama çıkarp taktım şarkılar uçmuş :S

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    hocam sony marka mp3 çalar ile birlikte bir cd olması gerekli istersen bir bak eğer cd varsa cd'den programı kurup bu şekilde program üzerinden mp3 çalarına atacaksın..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JUSTICE
    JUSTICE's avatar
    Erkek
    özellikle bunu aldım cd gerektirmiyo diye.1 yıl civarı kullanıyorumgerektirmedi. Ama bu problemi bi türlü anlamadım ya.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    hocam tam modeli nedir?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Android
    Android's avatar
    Erkek

hocam cakma sony tabıırı caızse flash dısk gıbı bısey bendede war baskı uygulayınca kapanıyo acılıyo

system setup menusu war gır orda dosya korumaları falan war 

(M.Sc) Master Science, Electronics and Communication Engineering
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JUSTICE
    JUSTICE's avatar
    Erkek
    orjinal hocam bu. NWD-B103 resmi : http://www.ngstores.com/r/u/n/107378.jpg
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    virus girmiş olabilir..olmadı biçimlendir sonra dene yine olmazsa gerçekten bozulmuştur..

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JUSTICE
    JUSTICE's avatar
    Erkek

Quetzalcoatl bunu yazdı:
    -----------------------------
    virus girmiş olabilir..olmadı biçimlendir sonra dene yine olmazsa gerçekten bozulmuştur..

ama küçük bi dosya atınca bişey olmuyor ama 1-2 tane daha atınca kilitleniyor. Markası Sony bilgisayara Cd tanıtımı gerektirmeyenlerden. Virüs fln var diye tarattım kasper bulamadı. Biçimlendirdim hala aynı problem.. bu problem bi arkadaşımda vardı ondan bana dosya attık sora oluştu. ama biçimlendirdim fln işe yaramıyo

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    hocam bir başka bilgisayarda dene oluyorsa o bilgisayarda biçimlendirip kendi bilgisayarında dene çalışmazsa senin usb girişlerinde bir sorun vardır.. eğer arkadaşının bilgisayarındada olmuyorsa servise vermekten başka çaren yok..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    JUSTICEtr bunu yazdı:

Quetzalcoatl bunu yazdı:

bu mp3 den arkadaşta da var ona bi sorarım böle bi sorunla karşılaştı mı diye..

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
Toplam Hit: 4000 Toplam Mesaj: 17