Sony Xperia X Alınır Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

bu cihaz 1650 civarında arkadaşlar. 3gb ram 5inç 23 arka / 13 ön kamera radyosu da var üstelik

Buna alternatif ne olur Samsung cenahında?

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-xiaomi-mi-5-fiyati,18540631.html

çok daha iyi bir telefon arada 650 TL fark var. 

300 küsür yorum var oku öyle karar ver.  http://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-5-ithalatci-garantili-p-HBV0000000YQ1?magaza=İdeal+Seçim&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=p&utm_content=p&utm_term=k&wt_pc=akakce.p.k.pc&v=1.24.7

buradan direk kıyaslamasına da bakabilirsin.

Qualcomm MSM8956 Snapdragon 650 Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820  arada dağlar kadar fark var.

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7948&idPhone2=6948

Marka Xiaomi

Ağırlık 129 Gr
    Arttırılabilir Hafıza Yok
    Assisted GPS Var
    Bas Konuş Yok (Yüklenebilir)
    Bluetooth Var
    Boyutlar 144.6 x 69.2 x 7.3 mm
    Çift Hatlı Var ( Tek İşlemcili )
    Dahili Hafıza 32 GB
    Dahili Modem Var
    Dokunmatik Ekran Var
    EDGE Var
    Ekran Boyutu 5,1 inç
    Ekran Çözünürlüğü 1080 x 1920
    Ekran Renk Çözünürlüğü 16 Milyon
    Ekran Tipi IPS LCD
    E-mail Desteği Var
    Entegre Flaş Var
    Entegre Kamera Var
    Garanti Tipi İthalatçı Garantili
    Görüntülü Konuşma Var ( Uygulama ile data kullanır )
    GPS Var
    HandsFree (Eller Serbest) Var
    İşlemci Kapasitesi 1,8 GHz Quad Core
    İşletim Sistemi Android 6.0 (Marshmallow)
    İşletim Türü Android
    Java Desteği Yok
    Kamera Çözünürlüğü 16 MP
    Kamera Zoom: Var
    Kamera Zoom 4x
    Klavye Var
    MMS Var
    Mobil Bağlantı Hızı 4.5G
    MP3 Çalma Var
    NFC Var
    Oyun Var, Yüklenebilir
    Ön (Selfie) Kamera 4,0 MP
    Paket İçeriği Cep Telefonu, Data Kablosu, Şarj Adaptörü, Kullanma Kılavuzu, Garanti Belgesi
    Parmak İzi Okuyucu Var
    PC Senkronizasyonu Var
    Pil Gücü 3000 mAh
    Pil Türü Li-Po
    Push E-mail Var
    Radyo Yok
    RAM Kapasitesi 3 GB RAM
    Renk ve Garanti Beyaz-İthalatçı Garantili
    Resimli Telefon Defteri Var
    Ses Kayıt Var
    Sesli Arama Var
    Sesli Video Kayıt Var
    Telefon Hafızası Var
    Telefon Rehberi Hafızası Var
    Telefon Tipi Bar Tipi
    TV Özelliği 3G Mobil TV
    Video Kayıt Var
    Video Oynatma Var
    Vodafone Kampanyası Yok
    Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
    Zil Tipi Polifonik - Monofonik

PanxeR tarafından 17/Ara/16 16:33 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Xioami mi 5 varken alınmaz.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hadi diyelim xiaomi üretici istemiyorsun ki bu cihaz onlardan çok daha iyi .

samsung c7 

g 5 ( paralel )

a7 2016 

huawei p9 lite

huawei p9

samsung c5 

alabilirsin.

PanxeR tarafından 17/Ara/16 16:40 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

hadi diyelim xiaomi üretici istemiyorsun ki bu cihaz onlardan çok daha iyi .

samsung c7 

g 5 ( paralel )

a7 2016 

huawei p9 lite

huawei p9

samsung c5 

alabilirsin.

Huawei p9 2000 TL ye yakın bir fiyatta onu listeden çıkar.

Samsung 'un amiral gemileri hariç telefonu kesilikle alınmaz. Bu listede xperia x yerine tek tercih edilebilecek cihaz paralel ithalat olan Lg G5'tir.

Ayrıca yazılım optimizasyonu da işlemci kadar önemli bir husus ki geçenlerde @mkyb de paylaşmıştı sanırım. SD 650 işlemcisi olan Xperia X, iPhone 6s i tokatlayabiliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=_h2-IUE44qk

qoqo tarafından 17/Ara/16 17:11 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

LG G5 almayın. Ekran panelini tam oturtamamışlar ışık sızdırma problemi var. Ghost screen ve GPS uydularını görememe olayına girmiyorum bile.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

LG G5 almayın. Ekran panelini tam oturtamamışlar ışık sızdırma problemi var. Ghost screen ve GPS uydularını görememe olayına girmiyorum bile.

Daha doğrusu hiçbir LG telefonu almayın demek lazım. Kronik sorunu olmayan, bootloop a girmeyen modeli kalmadı sanırım.

1650 TL ye öncelikle xiaomi mi5s tercih edilmeli.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Daha doğrusu hiçbir LG telefonu almayın demek lazım. Kronik sorunu olmayan, bootloop a girmeyen modeli kalmadı sanırım.

1650 TL ye öncelikle xiaomi mi5s tercih edilmeli.

O konuda katılıyorum. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _karantina_
    _karantina_'s avatar
    Erkek

Lg v20 ye bir gözat bence.şu an alınabilecek en iyi özellikte telefonlardan biri.çok underrated kaldı piyasada.patlayan note7 yerine alınabilecek en iyi ürün

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    _karantina_ bunu yazdı

Lg v20 ye bir gözat bence.şu an alınabilecek en iyi özellikte telefonlardan biri.çok underrated kaldı piyasada.patlayan note7 yerine alınabilecek en iyi ürün

Bootloop sorunun aynen devam ettiği telefon. Kaldı ki Android telefona 3.000 lira verilmez. 

İphone 7 bile şuan 2.800

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Peki samsung a7 nasıldır?

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
Toplam Hit: 2086 Toplam Mesaj: 20
sony xperia x