Sony Xperia Xz Premium Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

iyi de resmi olarak xz2 diye bir şey yok youtubeda artık biraz grafik tasarım bilen herkes telefon modeli çizip arka plana fonu dayayıp telefona da isim verip yanına da geçerli tarihi koyup Sony atıyorum Alfa 2018 diye video atıyor. Misal böyle bir telefon var ama sonynin sitesinde esamesi yok, news sekmesinde bile zikredilmiyor adı.

https://www.youtube.com/watch?v=bbHvrfJzSDw

Nikoteen tarafından 15/Oca/18 23:26 tarihinde düzenlenmiştir

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı

iyi de resmi olarak xz2 diye bir şey yok youtubeda artık biraz grafik tasarım bilen herkes telefon modeli çizip arka plana fonu dayayıp telefona da isim verip yanına da geçerli tarihi koyup Sony atıyorum Alfa 2018 diye video atıyor. Misal böyle bir telefon var ama sonynin sitesinde esamesi yok, news sekmesinde bile zikredilmiyor adı.

https://www.youtube.com/watch?v=bbHvrfJzSDw

Sony'nin sitesinde olamaz zira konsept tasarım. Sony ince çerçeveye ve OLED ekrana mecbur geçecek ama daha var.  Gerçi çok değil 1-2 sene içerisinde tüm üreticiler amiral gemisi modellerinde OLED ekrana geçecek. Zira parmak izinin ekranda olması için OLED ekran şart.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Krom (gümüş) değilde siyahını aldım iyi ki de öyle yapmışım spigen kılıfla birlikte siyahın karizmasını çok iyi yansıttığını düşünüyorum yalnız bu süper ağır çekim olayını beceremiyorum. Süper ağır çekime alınca kamera tost makinesi gibi çekiyor bilen varsa yardımcı olsun 🙏 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Bu zikriğimin Sony si ayfonundan çinlisine LG sine Bilimum camiasına hee nevi tedarik sağlıyor kendine dört başı mamur bir maMul yapamıyor güncellemeleri de hoş Anlatılanlar gibi Bi Şey yaptıkları zaman bende Sony ye döneceklerdenim Samsung açmıyor şu one plus ta kafamı karıştırıyor bu aralar.. 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazici Uzmani
    stockholm8
    stockholm8's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı

Bulunduğum yerdeki telefoncularda yok bu telefon dolayısıyla inceleme fırsatım olmadı. Netten alacağım fakat bazı sitelerde gümüş bazı sitelerde parlak krom tanımlı renkler var parlak krom olanlar 300tl kadar daha pahalı bu bir satış stratejisi mi yoksa parlak krom ve gümüş renkleri mi var telefonun onu anlayamadım. Gümüş ve parlak krom modellerini görmüş yahut konu hakkında bilgisi olan biri aydınlatırsa sevinirim.

sana bir sony fanatiği olarak yazıyorum. Televizyonum sony, lap top sony, son 3 telefonum hariç sony den başka telefon kullanmadım. K750i, w810i, xperia arc s, xperia s, xperia z, xperia z1, z2....

İşin özeti şu; şu anki sony telefonlar hiçbiri parasını haketmiyor ve alınmaz. İlk gelen sürümde düzgün çalışsalarda 1 güncelleme ile çok kötü oluyorlar. Ayrıca servis de berbat. Kısacası değmez, ne kılıf bulabilin; ne de satarken iyi fiyata satabilin zatan şuan az sayıda fanatikleri kaldı sony nin bir tek onlar kullanıyor. Android kullanıcısısın iphone önermem. Ama android de 3 markayı tavsiye edeyim;

1 huawei (Xiaomi yle beraber en akıcı android arayüzüne sahip. Ayrıca TR nin açık ara en iyi cep telefonu servisi...)

2 xiaomi (üst segment cihazları bkz mi6)

3 oneplus (5, 5t)

samsung, sony felan hikaye hocam uyanın artık....

Come On Cj
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

@stockholm8

Öyle deme hocam Sony Ericsson zamanlarındaki modelleri efsaneydi. Walkman ve Cyber-Shot serisi o zamanki Nokiaları gerek kamerada gerekte ses kalitesi konusunda tokatlıyordu. Ne zaman Sony, Ericsson'un hisselerini alıp çalışanları şutladı saçma salak modeller çıkarmaya başladılar. 

Xiaomi ve Oneplus güzel cihazlarda garanti işi sıkıntılı. Her moka kullanıcı hatası dedikleri için alırken tüketici hakem heyetinde 6-7 ay bekleyeceğini bilerek almak lazım. Şuanda Türkiye'de en iyi servis Apple ve Huawei'de.

Bir dönem K750i kullanmıştım tasarım olarak tam bir takozdu ama dehşet kamerası vardı :

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Sony ericson u kaldırarak herşeyi adam edecek sandık

ne Walkman ne Cyber-Shot markasını ayakta tutabildiler. 

6-7 ayda bir adı yeni fakat içi aynı telefonlar ürettiler bakınız nokia nın son yılları gibi.

kendi kendini tekrar edipte cihaz satamazsın bu teknoloji çağında.

sony den uzak durun hocalar. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

SÖzünü ettiğim çekimi yapabildim hatta pc'de orta düzey monitör olmasına rağmen telefondakinden çok daha kötü gösteriyor ama özellik çok başarılı insanın izledikçe izleyesi geliyor :)

https://twitter.com/twitter/statuses/960103562566086656

Nikoteen tarafından 04/Şub/18 17:31 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

@stockholm8

Öyle deme hocam Sony Ericsson zamanlarındaki modelleri efsaneydi. Walkman ve Cyber-Shot serisi o zamanki Nokiaları gerek kamerada gerekte ses kalitesi konusunda tokatlıyordu. Ne zaman Sony, Ericsson'un hisselerini alıp çalışanları şutladı saçma salak modeller çıkarmaya başladılar. 

Xiaomi ve Oneplus güzel cihazlarda garanti işi sıkıntılı. Her moka kullanıcı hatası dedikleri için alırken tüketici hakem heyetinde 6-7 ay bekleyeceğini bilerek almak lazım. Şuanda Türkiye'de en iyi servis Apple ve Huawei'de.

Bir dönem K750i kullanmıştım tasarım olarak tam bir takozdu ama dehşet kamerası vardı :

lise yıllarımın başlarında kullanıyordum, evde bulabilir miyim bilmiyroum ama w800i hala duruyor. her iki telefonu da severim, nerden geldi hocam aklına

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

12 senedir hep Sony telefonlari kullandım hiç aralıksız, her yerde sonyi savundum. O zamanlar hak ediyorlardi fakat şuan Sony'nin savunalacak bir tarafı kalmadı benim gözümde, 2 aydirda hayatımda ilk defa başka marka bir telefon kullanıyorum.

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
Toplam Hit: 4656 Toplam Mesaj: 32
sony xperia xz premium