folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Sopsy Ve Sanalpazar Kullanacaklar Dikkat Paranızla Rezil Olmayın

Sopsy Ve Sanalpazar Kullanacaklar Dikkat Paranızla Rezil Olmayın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Erdem bunu yazdı

hocam o bu değilde sopsy e girip baktın, adamların yaptığı örnek siteleride gördün.

Gittin bide üye oldun bilgimi bıraktın.

Valla ben senin gibi bir müridden beklemezdim bu tufaya gelmeni.

Geçmiş olsun

hocam sopsy yi uzun süre kullandım ilk defa böyle birşey yapmışlar ve telefon numaralarını kaldırmışlar yoktu bu problem daha önce sanalpazar da aynı aslında sopsy bana çok uygundu ama artık paypal kullanmıyorum o ayrı.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Ödemem yapılmış çok şükür

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

45 gün oldu ödeme yok hala.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zputnik
    zputnik's avatar
    Erkek

pek fazla ilgim yok bu işlerle. sanırım sanalpazar, gold bilgisayara aitti. onlar da iflas erteleme istediler geçenlerde.

uzak durmakta fayda var sanırım..

http://www.sabah.com.tr/teknoloji/2016/01/08/gold-bilgisayar-batti-mi

İpimle kuşağım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

benim yazdığım

PanxeR
    29/02/2016 13:44:26
    ödemenin onaylanmaması 
    Bir çok kişinin ödemesini aldıgını hatta benden sonra satışı olanların bile ödemesini aldığını öğrendim 45 gün oldu ve hala ödemelerimi yapmıyorsunuz , konuyla ilgili tarih sırasına göre değil adam seçerek ödeme yaptığınızı fark ettim artık ödememi yapmazsanız yasal yollara başvurmak zorunda kalacağım. benim 500 tl lik ödemem gelmiyor ama kimilerine 10 bin liralık ödeme geçiyorsunuz bu tamemen ayrımcılıktır. 

onların yazdığı

SanalPazar
    29/02/2016 14:17:50
    ödemenin onaylanmaması 
    Sayın tayfun ilme,

Talebiniz doğrultusunda siparişinize ait ödemeye öncelik verilecektir. Para transferiniz en kısa sürede yapılacak ve size bu mesaj üzerinden bilgi verilecektir. 

Saygılarımızla,
    SanalPazar

sonuç ( geçen ayın 18 inde satılmıştı ürünüm ) 

Ödemeniz 29/02/2016 tarihinde hesabınıza gönderildi.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    V.a.k. 41 gün mu sürdü ödeme. hiç olmamasından iyidir ama. o ara farkınıda iyi yemişler. ⊙_⊙@_@(*>.<*)

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 3729 Toplam Mesaj: 37
sanalpazar sopsy