folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sorumluluk Sınavına Başkasını Sokcam-Hadi Hayırlısı-

Sorumluluk Sınavına Başkasını Sokcam-Hadi Hayırlısı-

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

ya bu matematikden sınava gircem  25 alsam alıcam diplomayı ama bende o matematik zekası yok başka şeyler olsa zehir gibi çalışıyo matematik de tık yok 

neyse bulduk bi çözüm başkasını sokcam yurtdakiler paso birbirlerinin yerine giriyodu hiç bi hoca da çakmıyodu yada çakıyodu bişi demiyodu

acaba cezası felan varmı yakalanırsak  terübesi olan varmı 

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

yalnız deilsn kardeşim benimkide 0,5 ti :D sonra bi anda 75 oldu

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek
    olm başkası gircek olur dime

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek
    hoca benimde matematikten var.. geçen sene bi arkadaş başkasını sokmaya çalışmıştı.. bizim hoca çok cindir.. valla hemen çaktı davayı.. ondan sonra polis falan çağırdılar.. çocuğun sabıka kaydı hiç yoktu.. sabıka kaydını açtılar.. sahtekarlık diye.. eğer bunu göze alıyosanız yyapın.. ama bence en sağlamı gidip hocanın cebine 20 lira atmak :D:D bırak 25i 50 bile alırsın :P

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

SpyßreaK bunu yazdı:
    -----------------------------
    hoca benimde matematikten var.. geçen sene bi arkadaş başkasını sokmaya çalışmıştı.. bizim hoca çok cindir.. valla hemen çaktı davayı.. ondan sonra polis falan çağırdılar.. çocuğun sabıka kaydı hiç yoktu.. sabıka kaydını açtılar.. sahtekarlık diye.. eğer bunu göze alıyosanız yyapın.. ama bence en sağlamı gidip hocanın cebine 20 lira atmak :D:D bırak 25i 50 bile alırsın :P

vayyyy ... pe olm sen nediyon  ne sabıkası bana bişi ypasınlarda cocuğa ne diye bişi yapı namussuzlar   ya hocam tam paracı zaten ama o iş olcak  

hocam ben 25 alsam geçiyom hiç sınava girmiyim bu nu alın anlaşalım  --  yok olm ben o yürek kayar mayar  sonra iyice

ama baktım olmuyo malesef deniycez

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek

SpyßreaK bunu yazdı:

hocalara (proflar) üni de paranın anasıyla ilişki vaziyetindeler :D . senin vereceğin 20-30 ytl ye kalmaz onların işleri...

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek
    VisualBoy bunu yazdı:

hocalara (proflar) üni de paranın anasıyla ilişki vaziyetindeler :D . senin vereceğin 20-30 ytl ye kalmaz onların işleri...

laa olm lise lan  liseden dersim kaldı  

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    kanunda kopya çekmek suç deil suç organize edendedir. ayrıca kopya çekecegine çektirecegine gidersin bulursun hocanın arkadaşını eşini dostunu aracı olur sana sorumluluk sınavındaki soruları ya sana söler yada cevap kagıdını sonrasında deiştirir sende gider daha sonra bi hediye alır verirsin hocaya eşine dostuna aklını çalıştır.

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    git bi pideciye bigün bak ortamda kaö hoja war al lahmacun falan ayran  götür öğlen yemeeeinde sonra pohpohla ondan sonrada matematik sınavında gözetmen olacak öğretmenini bul sonrada deki hojam böle böle nolur yardım edin de belki işe yarar en azından başkasını yerine sokamıcaksan

tahribat.com a can feda
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek

tutmaz.. yakalanırsan tecrübeye bakmaz yunuscuum sokuverirler kalem ve kalem kutuyu biyerine alıcan diplomayıda eline verirler mecazi anlamda..
    gir at kafandan 25 alırsın bence deneme..

kimlik tutmaz.. öğretmenler arada dolaşıor tipleri tanıyommu diye? 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

offfffffffff   kaycak mı şimdi  olm ya para vercez yada başkası

ya şimdi yakalanırsak çocukğa kaymasın ondan korkuyom bana kaysın neysede  

Toplam Hit: 3412 Toplam Mesaj: 29