folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sorun Bende Mi Tahribattamı ?

Sorun Bende Mi Tahribattamı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    414
    414's avatar
    Erkek
    ya bişey soracam biliyorum yakında yeni portal gelicek ama şimdi ben siteyi kapatıp açtığımda yeniden giriş yapmam gerekiyo bi de siteyi yenileyince siteye yeni mesaj gelmişse bile sayfayı kapatıp açmadan göremiyorum onu.sadece meraktan soruyorum sorun bende mi yoksa tahribattamı ?

Aynı dili konuşanlar değil,Aynı duyguyu paylaşanlar Anlaşabilir...Mevlana
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    ilkinde sorun sende değilde, ikincisinde emin olki sorun sende
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Alkanzi
    Alkanzi's avatar
    Erkek
    Kredeşim önce bişi sölicem sonra senın kınede cvpop vericem yaklaşık bi iki atydır her sabah iş yerime geldiğim gibi tahr
    bat.com a giriyorum üyelik kabul edilmoiyordu kalite hesabıı bende görtüyom tam bildiğim konulara yazamıyordumn çıldırıyorummm amam bu sabah yine çayımı aldım geldim baklıyorum ula dedim bi deniim şu bi baktım ah oldu artık bende yazabiliceğim sağ tuşşu da kullanabileceğim yuppii artık ctrl+c yok :))

senin dalgada ki tekrar login olma muhabbeti hımmm kardeş üşenme bukadar bidaha şifreni girmekmi zor geliyo olsun varsın olsun öle olsun pc ne zarar vermess korkma :)

Ölüm Hakkında ne düşünüyorum biliyormusun?.. heh Nereden biliceksinki benimkide öyle soru işte
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    414
    414's avatar
    Erkek
    yok hayır ondan değil dikkat ettiysen sadece meraktan dedim :) .ayrıca eyvallah athazi khaine(nicki ezberden yazdım yanlışsa kusura bakma)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Alkanzi
    Alkanzi's avatar
    Erkek
    yok çok doğru yazmıssın ben nicki kayıt ederken yanlış yazmışım

Ölüm Hakkında ne düşünüyorum biliyormusun?.. heh Nereden biliceksinki benimkide öyle soru işte
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    ehuheuhe :P siteyi çömler bastı dayanamıoz die bi kaç gün içinde hepimizi atmazlarsa neyim aq :D ... arkadaşlar site tamamen el yapımı holy şeyhimizin amatör olarak yaptığı bi sitedir o yüzden hataları görmezden geliceksiniz hem yeni portal yapılıyor azcık tahribatın dikenlerine katlanın :) ..

:|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    414
    414's avatar
    Erkek
    la pardon akhaziyle karıştırdım :) demin görmüştüm avatarı yüüznden aklımda kaldı :).Bu arada bende yadım zaten biliyorum yeni portal gelceğini önemli bişey de değil zaten sadece sorun benim pcm de mi yoksa tahribattamı dedim.Ayrıca daha kurallara uymayan bişi yapmadım yazınca sölersin ;)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    hacı nikim akhazi yada athazi khaine değil, nikim Athzai_Khaine en kıllandığım şeylerden biri nikimin yanlış yazılması, en olmadı K/Y yapıverin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wolfox
    wolfox's avatar
    Erkek
    Bak şunu dene. "Araçlar>internet seçenekleri>Programlar>WEb ayarlarını sıfırla" .Birde yerini hatırlmıyorum ama biryerde "her giriste yenile" diye bir ayar olması gerek onu bula bilrisen belki düzelir.

Hak edeni hayatınıza... Hak etmeynin hayatına... SOKUN!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    www.opera.com

Operayla tanis, irc sine sevdalan, wand ine hayranlik besle... Ve son olarak her sefer sifreni girmekten kurtul...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    414
    414's avatar
    Erkek
    bi ara opera kullanıyodum ama bazı şeylerine uyuz oldum bıraktım ikide bir şunu yüklemek istermisin deyip duruyodu ayrıca pardon Athzai_Khaine kopyalıcaktım ama flood olmasın die kendi mesajımı editledim o yüzden kendi mesajımı kopyaladım kusura bakma.bu arada saol arkadasim denicem dediğini

Toplam Hit: 2692 Toplam Mesaj: 28