folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sorunlu İmamınız Geri Döndü (Part2-Kepek)

Sorunlu İmamınız Geri Döndü (Part2-Kepek)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KafirImam
    KafirImam's avatar
    Erkek

Üstadlar , sorunlu imamınız geri döndü ... Şimdi de kepek benzeri bir durumdan muzdaribim . Kaç gündür söve söve küfür bırakmadım artık sövecek .

Daha önce anlatacaklarımı yaşamış olanlar veya yakınlarında görenler , yardımcı olursa sevinirim :)

-

Arkadaşlar benim sorunum kepek sorunu gibi ama değil , şimdi 2 günde bi muhakkak banyoya girerim . Spor yaptıysam anında girerim hiç sektirmem .

Sorun şu ;

Banyodan çıkıyorum ,

Saçımı başımı bi güzel kuruluyorum (önce havlu , sonra saç kurutma makinasıyla) , kurulamadan önce de banyoda bi güzel duruluyorum ama en fazla 10 dk geçiyor geçmiyor saçımda beyaz beyaz kepek gibi şeyler oluşmaya başlıyor , anlayamadım gitti. Kepek desem kepek değil , sabun kalıntısı desem . O kadar dikkat ediyorum durulamaya (su arıtma su bu arada,yumuşak su-el yıkadıktan sonra bile sabunlu hissi veriyor) ama şu dertten kurtulamadım .

Elimle şöyle bi saçımı tarayım desem beyaz beyaz dökülüveriyor saniyesinde ... Bu olaylar banyodan sadece 15 dakika sonra oluyor bu arada .  

Her bku denedim , her şampuanı kullandım . Düz sabun bile kullandım . Geçmedi . Kafayı yiyecem

Bi seferinde görünür bi beyazlığı itina ile saçımın arasından alıverdim , elime alınca saçımda beyaz duran küçük tozumsu meret , şeffaflaşıyor . Pul gibi oluyor sanki . Diğer parmağımın ucunu ıslatıp öbürüne bastırınca ise tamamen yok oluyor ortadan.

Artık sabah akşam saçımı ıslar oldum yüz felci geçircem diye korkuyom

Sizce bu neyin nesidir , neye keramettir .. Mantar mıdır , hastalık mıdır nedir üstadlar yardımcı olun yav .

O da yok.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek
    Çok sıcak suyla yıkanıyorsan derin soyuluyor olabilir bende yaşıyordum o sorunu.

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KafirImam
    KafirImam's avatar
    Erkek

AsilKan bunu yazdı:
    -----------------------------
    Çok sıcak suyla yıkanıyorsan derin soyuluyor olabilir bende yaşıyordum o sorunu.

Çok da sıcak yıkanmıyorum ama bi dahaki sefere ılık denerim hocam , sağol yorumun için

O da yok.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    814578
    haydarcura
    haydarcura's avatar
    Erkek

Cevap şu ki:

Mevsim geçişlerinde insanların büyük çoğunluğunda bu sorun yaşanabiliyor. Ki bugün bir arkadaşım aynı sorundanbahsetti. Eğer tenin hassassa mevsim geçişlerinden, hava sıcaklığından, nemden vs etkilenip, mevcut deriyi soyar gibi atıp, mevsime uygun deriyi çıkartıyor ortaya..

Yani korkulacak bir şey yok merak etme :)

Düşme Peşime.. Düş Peşindeyim..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevik
    cevik's avatar
    Erkek

Dostum ayni sorundan bende müzdaribim. yazdiklarindan onu anliyorum.

Senelerdir o dedigine bende care bulamadim. hatta benimki biraz daha dagilmis gibi kaslarimda ve cene bölgesindeki sakallarda da cikiyor.

Bir kac doktora gittikten sonra sıkıldım artık. serefsizler hic bir tahlil ve inceleme yapmdan. degisik bir kac sampuan ve krem veriyorlar neticede sonuc bir kac ay sonra 

devam ediyor.

Gecmis olsun egzema gibi bir sey saniyorsam..

Parlayan bizi paylar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KafirImam
    KafirImam's avatar
    Erkek

cevik bunu yazdı:

Dostum ayni sorundan bende müzdaribim. yazdiklarindan onu anliyorum.

Senelerdir o dedigine bende care bulamadim. hatta benimki biraz daha dagilmis gibi kaslarimda ve cene bölgesindeki sakallarda da cikiyor.

Bir kac doktora gittikten sonra sıkıldım artık. serefsizler hic bir tahlil ve inceleme yapmdan. degisik bir kac sampuan ve krem veriyorlar neticede sonuc bir kac ay sonra 

devam ediyor.

Gecmis olsun egzema gibi bir sey saniyorsam..

Yok hocam saç derim kızarık , ve kabarcıklı değil korkutma adamı yahu xD

O da yok.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevik
    cevik's avatar
    Erkek

shadowans..

Dedigin sey benim soruna uyuyor. kisin cok fazla gösteriyor kendini özellikle mevsim gecislerinde. ama bu bir rahatsizlik da ayrica.

Asilkan...

Dedigin gibi bana soylediler ama nafile gecmiyor..

Parlayan bizi paylar...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek
    kalite bi şampuan kullan hocam yoksa sabunlamı yıkıyon saçı

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KafirImam
    KafirImam's avatar
    Erkek

snnyk bunu yazdı:

Yok hocam , sabunu denedim sadece belki düzelirse fln diye ama o temelli kötü etti . Kazık gibi kesiliyo ztn saçı adamın sabunla yıkayınca xD

O da yok.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

KafirImam bunu yazdı:

snnyk bunu yazdı:

Yok hocam , sabunu denedim sadece belki düzelirse fln diye ama o temelli kötü etti . Kazık gibi kesiliyo ztn saçı adamın sabunla yıkayınca xD

hergün yıka hocam kafayı sektirmeden iyi şampuanla.. bide fön cihazını kullanırken dikkat et o cihaz saç kurutmak içindir kafa derine kadar sokarsan zararlı olabilir duş sonrası saçını kurut kafa ıslak kalsın hatta acil işin yoksa bırak kendi kurusun.. 

not: denenmiştir. işe yarıyo 

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek
    hacım küfleniyorsun herhalde... yada ayrışıyorsun..   :))

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
Toplam Hit: 4478 Toplam Mesaj: 32