Sosyal Fobi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek

6 ay boyunca antidepresan kullandım. İyi ki kullanmışım, kullandım ve bıraktım. Hapımın ismi cipralex'di. İlk zamanlar 10 mg kullandım sonra yetmedi 15'e çıkardık. Sonra yavaş yavaş bıraktım. Herhangi bi uyuşukluğum yoktu, kafama takmıyodum. Düşünceler beni boğmayı bırakmıştı, geç boşalıyodum ve kilo aldırmadı. 

Yani ciddi anlamda tedavi oldum, en güzel yan etkisi geç boşalmaydı :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    El_Sharaby
    El_Sharaby's avatar
    Erkek
    Telekinesis bunu yazdı

6 ay boyunca antidepresan kullandım. İyi ki kullanmışım, kullandım ve bıraktım. Hapımın ismi cipralex'di. İlk zamanlar 10 mg kullandım sonra yetmedi 15'e çıkardık. Sonra yavaş yavaş bıraktım. Herhangi bi uyuşukluğum yoktu, kafama takmıyodum. Düşünceler beni boğmayı bırakmıştı, geç boşalıyodum ve kilo aldırmadı. 

Yani ciddi anlamda tedavi oldum, en güzel yan etkisi geç boşalmaydı :)

Reis psiko sağlığının eskisinden iyi olmasına sevindim :)darısı benim başıma bu akşam kullanıcam ne olucak görücem artık

tamda vizeler yaklaştı beyne olumsuz bir etkisi olursa yan yattı çamura battı olur sınavlar

Söz uçar yazı kalır
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

bende şu an cipralex kullanıyorum hocam yarıya indirdim ama bana fayda etmiyor bırakmak istediğim için ama 1 e çıkarsam mı diyorum bilemedim :))

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek

Paxera + cedrina(efsane kafa) + Efexor   3 'lü kombo yapmıştı doktor bana. Faydasını gördüm. Yan etki sadece onun için birşey diyemem 3 tane birden kullandığım için ama en çok kasılma yapıyordu esnerken falan genel itibari ile dikkatim arttı düşünmeden konuşur oldum çekingenlik gitti. cedrina aksamları alıyordum kafa yapıyor uyuyordum.

EDİT: kısacası evlendim çocuk bekliyorum hayatım düzene girdi. Sağolsun AYFER ŞİRİN çok yardımcı olmuş oldu :)

erdiburak tarafından 18/Kas/15 16:14 tarihinde düzenlenmiştir

| GTP | TBT | Desinatör | icrypex.net | Turknet = XMP85HC93OKM
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    El_Sharaby
    El_Sharaby's avatar
    Erkek
    erdiburak bunu yazdı

Paxera + cedrina(efsane kafa) + Efexor   3 'lü kombo yapmıştı doktor bana. Faydasını gördüm. Yan etki sadece onun için birşey diyemem 3 tane birden kullandığım için ama en çok kasılma yapıyordu esnerken falan genel itibari ile dikkatim arttı düşünmeden konuşur oldum çekingenlik gitti. cedrina aksamları alıyordum kafa yapıyor uyuyordum.

EDİT: kısacası evlendim çocuk bekliyorum hayatım düzene girdi. Sağolsun AYFER ŞİRİN çok yardımcı olmuş oldu :)

Hocam çok sevindim :) Size doktor biraz zorlayıcı reçete yapmış galiba ama atlatmışsınız önemli olan o Terapiye gidicem birde reis bakalım

Söz uçar yazı kalır
Toplam Hit: 2462 Toplam Mesaj: 26
sosyal fobi