folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Sosyal Medya Hesaplarınızı Güçlendirin! | TBT'ye %20 İndirim | Facebook, Youtube, Tiktok, İnstagram

Sosyal Medya Hesaplarınızı Güçlendirin! | TBT'ye %20 İndirim | Facebook, Youtube, Tiktok, İnstagram

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek
    yasiftt bunu yazdı

facebook.com/yasiftt sayfama 2 gunde 500 küsür takıpcı gonderdı. eline saglık kardesım.

Eyvallah hocam tekrar görüşmek dileğiyle :)

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

Up olsun görmeyen kalmasın! :)

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

Bu aralar ben de takipçi arıyorum hocam. R10 dan epey bir servise baktım. Genelde fiyatlar 15-20 tl civarında. Hatta alım yaptım. 15 tl ye 1k aldım. Ayrıca bir fenomen çekilişine katıldım oradada 4000-7000 takipçi için 100 tl ödedim. Çekilişin yapılmasını bekliyorum.

Senin fiyatlar biraz yüksek geldi bana. Düşmeme garantisi sunduğun için mi yüksek acaba?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek
    Hannibal_King bunu yazdı

Bu aralar ben de takipçi arıyorum hocam. R10 dan epey bir servise baktım. Genelde fiyatlar 15-20 tl civarında. Hatta alım yaptım. 15 tl ye 1k aldım. Ayrıca bir fenomen çekilişine katıldım oradada 4000-7000 takipçi için 100 tl ödedim. Çekilişin yapılmasını bekliyorum.

Senin fiyatlar biraz yüksek geldi bana. Düşmeme garantisi sunduğun için mi yüksek acaba?

75 gün ve Ömür boyu garantili servislerimiz var hocam, müşteri desteğimiz de çok ileri düzeydedir kimseyi madur etmeden fazla fazla gönderim yapıyoruz bizi tercih eden arkadaşların yorumları ortada :) Herkes istediği yerden almakta özgür tabii ama her satış yapan iyi hizmet veriyor demek değildir not düşmek isterim...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MATH
    MATH's avatar
    Erkek

Organik takipçi nasıl oluyor anlamıyorum. Hesabı mı devrettin diyelim. Adam içeriği değiştirince takipçiler gitmiyor mu? 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek
    MATH bunu yazdı

Organik takipçi nasıl oluyor anlamıyorum. Hesabı mı devrettin diyelim. Adam içeriği değiştirince takipçiler gitmiyor mu? 

Hocam 500k lik çekiliş sayfasında bir çekiliş düzenleniyor ve oradaki çekilişi kazanmak isteyen kişilerin sizi takip etmesi isteniyor tamamen kendi isteği ile insanlar sizi takip ediyor ama çekiliş tamamlanınca tabiki eksilme şansı var...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

https://fenomenevi.com/siparis-olustur/41-1000-gercek-turk-takipci/ 

şunun yaş aralığı nedir?

yani fenomen iş ortaklarınız hangi yaş aralığına hitap ediyor?

cinsiyet oranları nedir?

DJ_Alper tarafından 14/Kas/20 13:03 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

şunun yaş aralığı nedir?

cinsiyet oranları nedir?

Cinsiyet karışık yaş oranları 18-30 yaş aralığında oluyor genelde Alber hocam

Yarın başlayacak 15k garanti takipçili bir çekiliş var bayan ağırlıklı istersen onun için görüşebiliriz 1M lik sayfalarda düzenlenecek büyük bir çekiliş 

Coiner tarafından 14/Kas/20 13:08 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Coiner bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

şunun yaş aralığı nedir?

cinsiyet oranları nedir?

Yarın başlayacak 15k garanti takipçili bir çekiliş var bayan ağırlıklı istersen onun için görüşebiliriz 1M lik sayfalarda düzenlenecek büyük bir çekiliş 

hacı abi 55 yaş ve üstü bana hitap ediyor hacı bayan ağrılıklı genç takipçi gelir ama işime yaramaz :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    Coiner bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

şunun yaş aralığı nedir?

cinsiyet oranları nedir?

hacı abi 55 yaş ve üstü bana hitap ediyor hacı bayan ağrılıklı genç takipçi gelir ama işime yaramaz :)

Senin müşterileri ınstagram'da arama sen bence çok yanlış yaparsın 😊👍