folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sosyal Medya'da Parayla Kupon Satanlar

Sosyal Medya'da Parayla Kupon Satanlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LinkinMeTiN
    LinkinMeTiN's avatar
    Erkek

son zamanlarda çok gözüme çarpıyor.   dolandırıcı olduklarını düşünüyorum ama  adam öyle yazılar yazıyor ki akıllara zarar.  çoluğum çocuğumdan haram geçmesin diyor. ve  kuponu 100 200 tl e satıyor. Bunların hepsi gerçekten dolandırıcı mı   ? Yoksa bunlardan  kupon alıp    idddaa dan kazanan oldu mu ? 

Örnek profil 

https://www.instagram.com/hakanla.kazan/

yazdığı açıklama : 

Arkadaşlar Herkese İyi Günler Biraz Uzun Yazacağım Hakkınızı Helal Edin
    Benim Yaşım 28 Ve 1 Tane Çocuğum Var Arkadaşlar Genel Olarak Rahat Bi Yaşantım Ve Güzel Bir Hayatım Var
    6 Yıl Evvel 3 Arkadaş Bu İddaa İşlerine Başladık Maç Almaya Karar Verdik Yurt Dışındaki Bloglarla Görüşmeye Başladık 4 Kez Dolandırıldık Ama En Sonunda Doğru Dürüst Bu İşi Yapan Bir Blog Bulduk Ve O Gunden Sonra Tam 16 Yıl Boyunca O Blogla İş Yapmaya Başladık Ve Şuanda Dünya Çapında İş Yapan O Blogun 120 Adet Vip Üyesinden Biriyiz ( Bu arada blogun adı Jokerfix)
    Çok Paralar Kazandık Hala Kazanıyoruz Ama İnanın Bana Bu Kadar Paranız Olunca Herşeyin Para Olmadığını Anlıyorsunuz Örneğin 2 Gün Önce Vip Gruptan Bir Arkadaş Oğluna Benim Adımı Verdi Bu ve Buna Benzer Şeyler İnsanların Umudu Olmak Onların Sıkıntılarını Giderebilmek Dünyanın En Güzel Hissi
    Başlarda Bu İşi Ücretsiz Yapıyorduk O Zamanlar Herkese Maç Veriyorduk Herkes Hayatlarında Göremeyeceği Paralar Kazanıyordu Ve Bunun Tehlikeli Olduğunu Görmek Fazla Sürmedi
    Bir Kişi O Kadar Parayı Görünce Karısından Boşandı 15 Yaşındaki Bir Çocuk 18 Milyar Parayı Bir Seferde Kazanınca Babası Bize Teşekkür Etmek Yerine Oğlunu Bu Tarz İşlere Bulaştırdığımızı Düşündüğü İçin Sitem Etti Ve Yorulduk
    Birincisi Gerçekten İhtiyacı Olan İnsanlar Son Bir Umut Olarak Bu Parayı Veriyor Yani Gruba Gelenlerin Gerçekten İhtiyacı Olduğuna Emin Oluyoruz İkincisi Yaşı Küçük Olanlar Zaten Bu Parayı Bulamıyor Dolayısıyla Ailelerine Karşı Bir Sorumluluğumuz Olmuyor
    Şunuda Belirteyim Ne Kimsenin Parasına Nede Güvenine İhtiyacımız Var İnsanlar Boşuna Vücutlarına Benim adımı Yazmıyor Gruptaki Herkes Belki 2 Ömür Yaşasalar Bu Paraları Kazanamazlardı Benden Yana Bir Hakları Varsa Helal Olsun Bundan Sonrada Kazandırmaya Devam Edicez
    Son Olarak Diyeceğim Bizim Hakkımızda Yanlış Düşünen Arkadaşlar 
    Benim 1 Tane Oğlum Var Eger Onlara Yedirdiğim Para Birilerinin Gözyaşına sebep Oluyorsa Ben Daha Neden Yaşıyorum?
    ➡ ÜCRET TARİFESİ ÖZELDEN VERİLECEKTİR . ✔
    ➡ BİR MESAJ SİZE HİCBİRŞEY KAYBETTİRMEZ AMA ÇOK ŞEY KAZANDIRABİLİR . ✔
    ➡ALLAH (c.c) YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN . 👍
    ➡ KAZANMAK ARTIK ÇOK KOLAY . ™

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackstone_tr
    blackstone_tr's avatar
    Erkek

6 Yıl Evvel 3 Arkadaş Bu İddaa İşlerine Başladık    EEEEE

O Gunden Sonra Tam 16 Yıl Boyunca O Blogla İş Yapmaya Başladık

gerisini okumadım

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

Hepsi yalan. Umut tacirliği yapıyor bu adamlar. Öyle bir yetenegim veya imkanım olsa 100-200 tl pesine mi düşerim kendim oynarim 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

kardeş inanma 

https://onedio.com/haber/az-once-ben-ne-okudum-diyeceginiz-iddaa-maci-satan-dolandiriciyla-musterisinin-garip-diyalogu-751201

okumanı tavsiye ederim

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    misterio_junior
    misterio_junior's avatar
    Erkek

Dolandırıcı hocam hepsi inanmayın hiçbirisine

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    driveshaft
    driveshaft's avatar
    Erkek

dini de işin içine katıyorsa bil ki dolandırıcı... :)

"Sen doğru dur, eğri belasını bulur"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bir dost tavsiyesi vereyim. Bi iş yaparken din, kitap, vatan kelimeleri içeren cümleler kuran kişilerden uzak durun.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delinetci
    Delinetci's avatar
    Erkek

Geçen biriside instagramda nüfus cüzdanının fotosunu atmıştı. Bana güvenmeniz için kimliği attım yazmış bir de. Zannımca sahte kimlikti. İnanmayın bunlara. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    masuk
    masuk's avatar
    Erkek
    blackstone_tr bunu yazdı

6 Yıl Evvel 3 Arkadaş Bu İddaa İşlerine Başladık    EEEEE

O Gunden Sonra Tam 16 Yıl Boyunca O Blogla İş Yapmaya Başladık

gerisini okumadım

bunu okuyunca bende direkt olarak yorumlara bakmaya başladım :D

CeZaA & MasuK http://www.youtube.com/watch?v=DIbbRCZ7qmQ | koyunde ne kadar çok koyun warsa o kadar oy'un war demektir.|
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

172736 kez yazıyorum yine yazim .

Adam 10 oran yakalasa . 

10×1000= 10.000 tl almak varken neden senin 100 tl ne tenezzül etsin ?

Minimalist Değilim Tembelim
Toplam Hit: 4375 Toplam Mesaj: 34
instagram iddaa