folder Tahribat.com Forumları
linefolder Grafik - Animasyon - Flash - 3D Modelleme
linefolder Şöyle Bir 3D Model Çizebilecek Var Mı ?

Şöyle Bir 3D Model Çizebilecek Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    acemi-webci bunu yazdı

Hocam printerın bastığı plastiğin gıdaya değmesi sorun olmaz mı, bir de içerisine sıcak çikolata dokeceksin. çıkan ürünü yiyen hakketten yarr** yiyebilir dikkat et :D

o ayarlanır ya, mesela içine fırın poşetinin kağıdından sererim. hem düzgün çıkar hem plastiğe değmez.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    acemi-webci bunu yazdı

Hocam printerın bastığı plastiğin gıdaya değmesi sorun olmaz mı, bir de içerisine sıcak çikolata dokeceksin. çıkan ürünü yiyen hakketten yarr** yiyebilir dikkat et :D

o ayarlanır ya, mesela içine fırın poşetinin kağıdından sererim. hem düzgün çıkar hem plastiğe değmez.

Yarrak gibi olur.... Bi sike benzemez.

Çikolata için kullanılan kalıplar silikon gibi bişeyden yapılıyor bilgin olsun. 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    aylmz bunu yazdı

AliExpress'te var, gümrükte de sorun çıkarmazlar herhalde

tecrübeyle sabit gümrük sıkıntı çıkartmıyor, adam eliyle bi yokladı pakedi yasaklı bişey yok içinde gibi diyip sırıtarak teslim etti, 2013 de bi hatun arkadaşa aldıydık sdilafgfg    

ek olarak sexshoplardan ucuza dildo da bulabilirsin onlar da damarlı mamarlı oluyo hızlıca silikon kalıp çıkarttın mı tamamdır asfldkşg

Çok sıkılıyom
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

fusion 360 indirdim çizmeye çalışıyorum, hem öğrenmiş olurum :P 

çizersem burda paylaşırım. isteyen kendine yarak kalıbını basabilir.

bu arada @acemi-webci, biraz araştırdım. içine gıda konulabilen malzemeyle de basabiliyosun

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı
    acemi-webci bunu yazdı

Yarrak gibi olur.... Bi sike benzemez.

Çikolata için kullanılan kalıplar silikon gibi bişeyden yapılıyor bilgin olsun. 

adamın istediği de bu değil mi :D

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı
    aylmz bunu yazdı

AliExpress'te var, gümrükte de sorun çıkarmazlar herhalde

tecrübeyle sabit gümrük sıkıntı çıkartmıyor, adam eliyle bi yokladı pakedi yasaklı bişey yok içinde gibi diyip sırıtarak teslim etti, 2013 de bi hatun arkadaşa aldıydık sdilafgfg    

ek olarak sexshoplardan ucuza dildo da bulabilirsin onlar da damarlı mamarlı oluyo hızlıca silikon kalıp çıkarttın mı tamamdır asfldkşg

silikon kalıp işi nasıl oluyor biliyor musun? Yada forumda bilen var mı ?

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı

Peder hobi olarak yapıyo bşiler. silikonun tozu var. bişeyle karıştırıp hamur yapıyolar. hamur dediğin çok sulu alçı gibi oluyor.

mesela kare bi kutuya kalıbını almak istediğin dalgayı koyuyon. hamuru döküyon. bekliyon. kuruyunca içine ne istiyosan ondan koy aynısı oluyor.

çok ince detaylı olursa 3 4 kullanımdan sonra esniyor bozuluyor. tabi o içine koyulan ilacını ve ununu kaliteli pahalı alırsan sıkıntı olmaz epeyce.

peder boşuna yapıp yapıp koyduğu çin ultra dandik alıyorum unu.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

aljinat el kalibi diye arattirabilirsiniz, artik neyin kalibini almak istiyorsaniz. Kalip almadan once biraz yaglamakta fayda var, yapismasin sonra :)

vatandaşa kafam girsin!..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    italyan bunu yazdı

Peder hobi olarak yapıyo bşiler. silikonun tozu var. bişeyle karıştırıp hamur yapıyolar. hamur dediğin çok sulu alçı gibi oluyor.

mesela kare bi kutuya kalıbını almak istediğin dalgayı koyuyon. hamuru döküyon. bekliyon. kuruyunca içine ne istiyosan ondan koy aynısı oluyor.

çok ince detaylı olursa 3 4 kullanımdan sonra esniyor bozuluyor. tabi o içine koyulan ilacını ve ununu kaliteli pahalı alırsan sıkıntı olmaz epeyce.

bir kaç örnek koyabilir misin? merak ettim şimdi.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı
    italyan bunu yazdı

bir kaç örnek koyabilir misin? merak ettim şimdi.

neyin örneği hocam? kalıbın mı ürünlerin mi :D

Toplam Hit: 5160 Toplam Mesaj: 39
3d printer 3d model