folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Sözleşmesi İmzalanan Otomobil İçin ÖTV Farkı Uygulanamaz

Sözleşmesi İmzalanan Otomobil İçin ÖTV Farkı Uygulanamaz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    majestiquo bunu yazdı

Hocam açıkcası bende ümidi kesmiştim fakat böyle bir haber görünce belki bir kanunla bunu bize yansıtmayabilirler diye düşünmüştüm. Vw gurubu araçlara sırf bu yüzden gıcık olduğum için (adamlar 3 ay sonraya gün verip parasınıda 3 ay sonra fiyatı ne olursa ödemek zorundasın diyip burnundan kıl aldırmıyor)  yanına bile yaklaşmıyorum lakin diğer firmalarda da buna takılınca kötü oldu. Ötv öncesi bayilerin hiçbirinde ne yazıkki araç kalmadı bizim araçta gümrükte 1,5 hafta bekleyince bizede vurdu bu zam. Artık bi bardak su içecez.

sözleşmende ne yazıyor ? 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Vw grubunda vermiş olduğun ön kapprayı kesintisiz geri alabiliyorsun, alamazsın diyen adamın aklını alırım, seattan araba aldım 1000 tl ön kapora verdim ibiza alcaktım vazgeçtim leon siparişi verdim 4 ay araba bekledim vazgeçsem kaporamı geri veriolardı. Bu zamlar ötv hariç kurdan dolayı artmalardanda zam geldi

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    majestiquo
    majestiquo's avatar
    Erkek

Şehir dışında olduğum için sözleşmeyi henüz alamadım ama alınca incelerim hocam. Sanırım geri alamayacaz.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

VW finansta çalışan arkadaşıma bahsettim konudan bayii vergi ödemesini yapsaydı fark çıkmazdı ödeme yapmadığı için fiyat yükselmesi normal dedi. Fatura kesilmiş olsa yine bayiye ödetirdi ama faturası yapabileceği pek bir şey yok diyor anlaşmayı iptal edebilir..

Geçmiş olsun..

Kendine İyi Bak ..
Toplam Hit: 1854 Toplam Mesaj: 15
ötv