folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Sozluk.Sourtimes.Org Yazarlarının Tahribat.Com Hakkında Yazdıkları

Sozluk.Sourtimes.Org Yazarlarının Tahribat.Com Hakkında Yazdıkları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Sözlük yazarlarının genel tanımı :

kendilerini türk internetinin üst tabakası gören bir kac bebeden oluşmakta. Başka bi bok yok...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    444
    444's avatar
    Erkek

bence bu kadar hakaret edilmemesi gereken bi site, ciddi anlamda kutsal bi bilgi kaynagi....

şahsen bilmedigim bicok şeyi ordan cok rahat şekilde bulabiliyorum, insanlarin kişisel yazıları oldugu icin okuması bana daha cok zevk veriyor.

şimdi şöyle bir konu var, sozluk'un 7000'e yakin yazarlari var, icinde 2-3 tane kendini bilmez, tahribat'a hakaret etmiş diye, bence sozluk'un tamamı eleştirilmemeli.

içinde gayet mantıklı yazılar yazanlarda var...
    sonuçta o kotu eleştiri yapan kişinin, tahribat'la daha onceden sorunu olmadigi ne malum....

şimdi tahribatdaki bi uye, gelip "şuu şuu sitee cok kotu, sakın girmeyin, lamerlarla dolu" diye bi mesaj yazsa biz girmiyecek miyiz, o bir kişinin goruşune goremi hareket edeceğiz...

hayır, tabii ki, herkes kendi, mantığına gore hareket edecek...

zaten bicok kişi tahribat'ın nasil bi ortam oldugunu bilir, tahribata giren, bir daha ayrilamaz. (bkz:ben) ;))

bikac kişinin olumsuz yazisi bu kadar ciddiye alinmamali bence...

nox...!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:

Sözlük yazarlarının genel tanımı :

kendilerini türk internetinin üst tabakası gören bir kac bebeden oluşmakta. Başka bi bok yok...

Orada üst tabaka bölümü varya.. Onlar yönetiorlar ve yönlendiriorlar siteyi. Ondan bu şekilde konustum..  ssg var mesela sitenin sahibi.. kesinlikle onda böle bir tavır yok ama o yanındaki bi kac velet yapıor yapacağını...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RedDragoN
    RedDragoN's avatar
    Erkek
    hiç sevmiyorum o siteyi a.k.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fugitive
    Fugitive's avatar
    Erkek
    bu site bi ara gazetelerede çıktı ünlüler hakkında abuk sabuk şeyler vardı diye..Ünlüler şikayet etmiş göya

You think the game is over ? It has just begun ;)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    aslinda cok guzel bi site. yani teknik olarak.
    ama biz milletce herseyin .okunu cikarmaya bayildigimiz icin bu durumlarda.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    sozluk tayfası kendi kendini sınıflandıran bi tayfadır ayrıca kendilerini sitelerini üyeliğe kapatan her site gibi(8060 bişey vardı) internetin üst tabakasında sanmakta ve kendi içersindeki sınıfları bile kendi postları ile ezen bi site örn. "çaylak" "6.nesil" "7.nesil" gibi sıfatları kendi "yazar" larına takıp kendi kendiyle ta$ak geçen özgür bi ortamdır bu konuda takdir ediyorum çünkü bi başlık altında birisi edebiyat parçalarken diğeri dal taşak küfür edebiliyo... 
    tahribat hakkında istedikleri gibi yorum yapabilirler beni hiçbir şekilde kızdırmaz çünkü dediğim gibi kendi halinde bi site ancak çok übüyk hiti çok büyük bir arşivi ve teknik konuda basit kodlama, sağlam sql, sponsorlardan maddi destekleri var. tahribat hack üzerine bir oluşum olmasaydı sozluk kadar hit toplardık çünkü biz kim ne derse desin hack sitelerinde en kaliteli olanız gerek site altyapısı gerek üyelerin tecrübeleri gerek adminlerin(kendimi katmıyorum) yönetimi ile kalitemizi zaten belli ediyoruz tahribat.com tarihinde hiçbi zaman "hack" lenmemiştir kimsede bunu ispat edemez.
    konumuza dönelim sozluk gerçekten büyük ve benimde severek takip ettiğim bi site en son 6. yılları için zirve düzenlediler zagaya çıktılar.
    sitedeki tipler genellikle kendi arkadaş ortamlarından türemiş üniverste mezunu rock falan dinleyen asosyal yada satanist tipler tabi üye sayısı arttıkça bu istatistik bozuluyo
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

"forumunda nick'imin kullanildigini gorup sasirdigim site..."

Herhalde nickinin kullanıldığını göreceksin çünkü 15000 tane üyesi vardı tahribatın...

Bence şimdi gelip üye olsun kış temizliği sırasında kullanıcı adı silinmiş olması gerek...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    MitNickKevin bunu yazdı:

"forumunda nick'imin kullanildigini gorup sasirdigim site..."

Herhalde nickinin kullanıldığını göreceksin çünkü 1500 tane üyesi vardı tahribatın...

Bence şimdi gelip üye olsun kış temizliği sırasında kullanıcı adı silinmiş olması gerek...

bir sifiri eksik yazmi$sin.

sozlukten 1-2 alinti:

• 1 haftada lamer dedigi insanlar tarafindan 13 kere hacklenmis ugruna websahibi.com un yerle bir edildigi, uyelerinin %90 ortak özelligi camış olan bir nevi hayvanat bahcesi
      (r00t, 06.07.2004 02:24)

• tüm gereksiz insanların toplandığı tuhaf site..site sahibinin* geliştirdiği programlarda pek bir işe yaramaz hakkaten..
      (lazycoder, 08.10.2004 13:28)

• insani intihara yoneltecek derecede lame bir site. benzerleri ve bu sitedeki genc turk internet kullanicisinin bilgi seviyesini gordukce internet'in ana routerlarini yakasi geliyor insanin.

• artık holyone diye bişe kalmamıştır.. www.tahribat.com da günümüz itibari ile trial tarafından uçurulmuştur..
      (wk boi, 08.11.2004 23:21)

1 haftada 13 kere hacklenmi$iz

yaw sallarsin da bu kadar buyuk mu sallarsin a.q

oyle bise olsa butun muridler olarak bogaz koprusunden aksam namazina mutakip toplu baliklama atlayi$ gercekle$tirmek suretiyle imamin kayigina binerdik :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek

abü cidden 13 yazmışlar yahu..

:D ne desem bilmiomki :D

Toplam Hit: 9042 Toplam Mesaj: 38