folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Spider Solitaire Ve Babam X)

Spider Solitaire Ve Babam X)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek
    Ya agalar babam 5 senedir spider solitaire oynuyor ve baska oyundan anlamiyor. Ama ben kafayi yicem... Fareyle oynanan, kolay, zevkli, ilerlemeli olan bir oyun ariyorum. Su an icerde oynamaya devam ediyor. Ben kafayi yemeden önerilerinizi bekliyorum...

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek

Ben babama bilgisayarı açmayı öğretemedim senin üzüldüğün şeye bak.

Adam tek site biliyor oda köyün sitesi onunda uzantısına com demiyor gov.tr diyor netice olarak pc yi açamayan ve gov.tr den başka uzantı bilmeyen bir  babam var.Şimdi ben delirmiyorm da sen mi deliriyorsun püüüü yakıştımı sana :|

Konumu silenlere inat kürdüm
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek
    Heheh benimde babam hec bilmio ama annem nerdeyse benden cok biliyor bende ondan yana mutsuzum xD gecen warrock oynarken elimden aldı hep sen mi oynucan die xD abicim internette okey falan oynasn weya yukle program pc ye karşı tawla satranc falan¿

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    okey indir sabah akşam onu oynasın :D bende oldugu gibi..

Boş İşler Uzmanı..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek
    yemin ederim bizim bi arkadas var onun babasıda öle adam saatlerce oynuyor hemde senelerdir o arkadas senmısın yoksa :D

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nazmanya
    nazmanya's avatar
    Erkek
    sakın öğretmeyin, bu bir tecrübedir oturunca başından kalkmıyor. bende bu davranışından bıkıp kendime yeni pc aldım. geçen gelmiş maillerime giremiyorum dedi buyur burdan yak dedim. hele bulaştırdığı virüsler, spylar, keyloggerlarda cabası. 101 ile briç takılıyo bizimki ara sırada eskimotubeye giriyor. baabaaaa pcnin yanınada koyuyo rakı ile mezeyi tam keyif.

http://www.speedtest.net/result/926625321.png
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4eye
    4eye's avatar
    Erkek

Hahahahah :) Geçenlerde bakkala gittim müziği açık bıraktım  geldim bilgisayarın direk fişini çekmişler sordum babam

diyorki çok ses vardı fişi çektim :F

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek

yaa aynısı benim babam :D

alın şimdi ekran ss 'sini cekcem bu  pc 'den girip :D

gecen gece 4 'de  odadan ışık geliyodu kalktım bu pc den ekran görüntüsüne  baktım gene oynuo :D 

3 senedir :|

editcan:

http://img38.imageshack.us/img38/2748/resim1vwx.png

http://img188.imageshack.us/img188/3299/resim2f.png

resimlerde programın ismi felan gözüksün lazım olur diye acık kaynak yaptım :)  blûrlemedim  hayırlı bi mürit 'im lan :D

ip 'imide mozillanın sağ alttan görebilirsiniz. :)

asıl konuya dönmek gerekirse :D

ABCD - Same  oyunu vardı bi tane aynı harfleri  yada aynı renkleri  birleştire birleştire kasıyodun en sonunda bomlatıyodun. o güzeldi  ondada rekorları vardır babamın :)

http://img129.imageshack.us/img129/8930/sameos7.jpg

dxball  ve dxball 2 vardı zamanında  yandığın an  altında top bulunan mouse katliamı yaptırırdı tüm aileye :D

(:
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Micro_Sd
    Micro_Sd's avatar
    Erkek
    oohooo senin baban iyimiş.en azından tvde tetris oynayp çay içerken aileyi hipnoz etmiyormuş:D

ttnet e kotam girsin
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Melik
    Melik's avatar
    Erkek
    Benim Baba'da Okey'i Ne Zaman Yükliyeceksin,Hani Benim Kağıt Oyunları,Böyle Evin İçinde Koşturuyoruz :) Bazende 2 Haftada 1 Format Attım Bahanesiyle Siliyorum Okey'i :) :)

Profil fotoğrafndaki begenme sayısını popülerlikle eşdeger kılan bir ülkede yaşıyoruz
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

MUHTARINTORUNU bunu yazdı:
    -----------------------------
    Benim Baba'da Okey'i Ne Zaman Yükliyeceksin,Hani Benim Kağıt Oyunları,Böyle Evin İçinde Koşturuyoruz :) Bazende 2 Haftada 1 Format Attım Bahanesiyle Siliyorum Okey'i :) :)
    -----------------------------

al benden de o kadar :D

Toplam Hit: 7659 Toplam Mesaj: 37