Spiritüel Üstat Echart Tolle- Sufizm Bilgeliği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    salihgs bunu yazdı

ben egomdan arındım demedim hocam Kur'ansız Hz Muhammed'siz ve onun sünneti olmadan bırak egodan arınmayı düzgün bir insan bile olunamayacağını söyledim. 

Ateist , putperest japonlar dahil mi hocam ?  

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

İnsan olunabilir hocam.Esfele safiline(aşağıların aşağısı) düşmediği müddetçe insan insan fıtratı üzerine yaratılmıştır. Japon putperest vs kim olursa olsun durum değişmez velakin bu batıl dinler üzere düzgün bir insan olabilmek imkansızdır çünkü bizi yaratan halıkımız düzgün insan olalım diye bize Kur'anı Kerimini indirmiş ve onu canlı olarak yaşayan bir resul de göndermiştir. Allahın dininin kitabının resulünün insanları insanlığın zirvesine çıkarması hususudur bahsettiğim. 

Vesselam.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    salihgs bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    salihgs bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı

çok fazla kafayı yormanı tavsiye etmem bundan 5/6 yıl önce kitpalarını okumuş videolarını izlemiş bi insan olarak 6 yıl sonra çok da bi işe yaradığını düşünmüyorum kendilerinin.

Ben de öyle düşünüyorum ancak sufizm bilgeliği ve mevlana hzleri üzerine olan konuşması lazım oldu bana. Yoksa Kuransız peygambersiz sünneti resulsüz bir insanın bırak egosundan arınmayı doğru düzgün bir insan olması bile beklenemez.

Egondan çok iyi arınmışsın hocam maşallahın var 

ben egomdan arındım demedim hocam Kur'ansız Hz Muhammed'siz ve onun sünneti olmadan bırak egodan arınmayı düzgün bir insan bile olunamayacağını söyledim. 

Kainat Ego, Ahlak, Insaniyet Denetimi ve Tespiti Kurumu konustu, ustune soz soylemek dusmez bizlere.

end tarafından 25/Şub/19 18:23 tarihinde düzenlenmiştir

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
Toplam Hit: 1764 Toplam Mesaj: 14
spiritüel echarttolle şimdinin gücü