folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Spotify 0,99 TL Karşılığında 3 Aylık Premium

Spotify 0,99 TL Karşılığında 3 Aylık Premium

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Enparanin kampanyasi devam ediyor ancak sitesinde spotify yazmiyor. Bende arayip sordum, kampanya devam ediyor ancak karşı firma ismini sitemizde yer almasini istemediği için adi kaldirildi dediler. 

Premium iken cevrimdisi senkronize edilen parça ve albümler premium süresi bitince dinlenebiliyor mu?

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı

Enparanin kampanyasi devam ediyor ancak sitesinde spotify yazmiyor. Bende arayip sordum, kampanya devam ediyor ancak karşı firma ismini sitemizde yer almasini istemediği için adi kaldirildi dediler. 

Premium iken cevrimdisi senkronize edilen parça ve albümler premium süresi bitince dinlenebiliyor mu?

dinlenemiyor diye biliyorum

le le le sakine
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo
    heza bunu yazdı

senkronize halde telefonda tablette bilgisayarda (artık hangi aygıta indirdiysen) duruyor ancak çevrimdışı çalmak istediğin zaman premium almaya zorluyor ama işin güzel yanı cihazındaki spotify verilerini sıfırlamadıysan 10 ay sonra bile premium alsan o dosyaları kullanabiliyorsun tekrardan.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek

Eğer 3 aydan sonra 10₺ vermek istemezseniz iptal etmeyi unutmayın. Otomatik olarak kartınızdan çeker.

Gece! Vampir değilim ama geceyi çok severim. Yalnızsın, oyun oynuyorsun monitörün ışığı ve kendin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazici Uzmani
    stockholm8
    stockholm8's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

aldım ben de. açıkçası çok da ne işe yaradığını bilmiyorum ama beleşçilik içgüdüsü. 

(vuymayın abiley)

hocam çok güzel bir müzik uygulaması, içeriği çok geniş hemen hemen her şarkı var. Kendi listeni, çalma listesi vb oluşturabiliyon.. 

Ben crackli sürüm buldum çok güzel, para vermemiştim, güncelleme de istemiyor, çok memnunum..

Come On Cj
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

haber için teşekkürler. gerçekten başarılıymış premium üyelik. ses kalitesi ciddi anlamda farkediyor.

alibaba tarafından 27/Kas/15 16:43 tarihinde düzenlenmiştir

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek
    tolgasen bunu yazdı

Enpara ile alanlar 50 kuruşa alıyor. :)

Hocam yolda birine 50 Kuruş ver lan tirrek de bari de bedavaya getir.. :)

Enpara demiş ya :D

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    El_Sharaby
    El_Sharaby's avatar
    Erkek
    stockholm8 bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı

aldım ben de. açıkçası çok da ne işe yaradığını bilmiyorum ama beleşçilik içgüdüsü. 

(vuymayın abiley)

hocam çok güzel bir müzik uygulaması, içeriği çok geniş hemen hemen her şarkı var. Kendi listeni, çalma listesi vb oluşturabiliyon.. 

Ben crackli sürüm buldum çok güzel, para vermemiştim, güncelleme de istemiyor, çok memnunum..

Reis biz nasıl bulabiliriz:)

Söz uçar yazı kalır
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

3 aylık aldım biraz önce ama ben 3 ay sonra iptal ettirmeyi unutabilirim, şuanda iptal ettirmek istersem komple iptal mı ediyor? Yoksa aldığım 3 aylık kullanım hakkını kullandırmaya devam mı ediyor acaba?

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    twilight_flame bunu yazdı

3 aylık aldım biraz önce ama ben 3 ay sonra iptal ettirmeyi unutabilirim, şuanda iptal ettirmek istersem komple iptal mı ediyor? Yoksa aldığım 3 aylık kullanım hakkını kullandırmaya devam mı ediyor acaba?

İptal et hocam bende satın aldıktan sonra iptal ettim. 27.02.2016 tarihine kadar pre kullanbilirsiniz yazıyor

le le le sakine
Toplam Hit: 1937 Toplam Mesaj: 22
spotify