Spotify 6 Aylık Üyelik 15 Tl

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

beyler böyle olmuyo her ay spotfy 10 tl ödemek istemiyorumi ben ve kardeşim aile üyeliği açıcaz grup toplam 6 kişi (1yönetici 5üye) ben ve kardeşim 2 kişiyiz, diğer 4 kişiyi burdan güvenilir kişilerden seçmek istiyorum, hesabıma eft yapıldığı taktirde kişinin vereceği mail adresini eklicem 6 ay boyunca kullanım için tek sefer 15 tl ödemesi yeterli, güven sorunu fln olur diye adresimi, telefonumu fln verebilirim, paranın üzerine göçüp kaçıcak şerefsiz birisi değilim, zaten forumda bilen bilir beni, kısaca böyle, konu altında kesin olarak kayıt olmak isticek kişiler mesaj atsın ben uygun IBAN yada hesapı mesaj atıcam ödemeyi aldığım zamanda üyeliğini başlatıcam hali hazırda şuan bi üyeliğim var onu devam ettiricem, 6 ay boyunca çıkmak isterse yerine adam getirmesi gerekicek yada işte getirdiği kişi ile anlaşıp kalan üyeliğini o arkadaşına satarsa bana bildirmesi yeterli, tlfnomuda vericem mesaj atarak istediği zaman değişiklik yapabillir. kısaca gelmek isteyen varmı, akşam cevap vericem

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yaz hocam. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

abicim o üyelikler eylül ayında alınmış ben ayın 1 den itibaren kullanmaya başlatıcam, bide şimdiden ödeyen varsa mevcut hesabımı vericem direk 5 gün önceden başlıcak kullanmaya

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    EdepsizPenguen bunu yazdı

abicim o üyelikler eylül ayında alınmış ben ayın 1 den itibaren kullanmaya başlatıcam, bide şimdiden ödeyen varsa mevcut hesabımı vericem direk 5 gün önceden başlıcak kullanmaya

Hocam eşleşmek isteyenler oraya yazıyor bir tarih yokki ? 

طדṮ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı
    EdepsizPenguen bunu yazdı

Hocam eşleşmek isteyenler oraya yazıyor bir tarih yokki ? 

neyse isteyen oraya gidebilir, ben grup yöneticisi olarak adil olsun istiyorum ve ayın 1 inden itibaren ileriye doğru 6 ay için 15 tl

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek

Hocam beni de yazar mısın?

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narcobs
    narcobs's avatar
    Erkek

Hocam beni de eklersen sevinirim

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Yer varsa bende gelebilirim, pm bekliyorum.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

şaunda istekde bulunan 4 kişi oldu benimde 4 kişilik yerim var eğer arkadaşlardan vazgeçen olursa(3. ve 4. yazan henüz cevap vermedi) ilk yazan arkadaşa mesaj atıp bilgilendiricem

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

mevcut üyeliğimizi ekletebiliyorsak ben de varım 

Çok sıkılıyom
Toplam Hit: 4120 Toplam Mesaj: 38
premium üyelik spotfy 6 ay